Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10664

Guest
Mam pytanko... Jak się wkleja te raporty na forum? Próbowałem przez stronke, i przez zrzut, ale nie wychodziło... Może jakiś program czy coś? :mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanko... Jak się wkleja te raporty na forum? Próbowałem przez stronke, i przez zrzut, ale nie wychodziło... Może jakiś program czy coś? :mad::mad:

# Na to forum najlepiej zrobić zrzut ekranu i wrzucić na imageshack i wkleić tutaj.

# jedicus

Na razie jest ochrona wiec mowa o wojnach jest troszkę nie na miejscu.
Dziś się dowiemy kto kogo zacznie atakować, myślę, że w następnym tygodniu już będą (jeśli nie oficjalne) to oficjalnej wojny.

# xAchilles

Screeny można dodawać, bardziej pasowałyby ranking graczy.
Do sojuszy inny wątek.
 

DeletedUser

Guest
Wiem jedno,dzis chcem chociaz ze trzy wiochy wyczyscic ;] !!
A jesli chodzi o Kozaki z Izako pewnie sie rozpadna,z tego co slyszalem wogule niema u nich zgrania :S co mnie troche zdzwilo wiec bedziemy mieli ladne wioski.
 

DeletedUser10745

Guest
Wiem jedno,dzis chcem chociaz ze trzy wiochy wyczyscic ;] !!
A jesli chodzi o Kozaki z Izako pewnie sie rozpadna,z tego co slyszalem wogule niema u nich zgrania :S co mnie troche zdzwilo wiec bedziemy mieli ladne wioski.

to nie zmieniaj szpiega skoro tak Ci mówi ;]
odnośnie rozpadów to ja słyszłem podobne relacje o większości topki...
 

DeletedUser

Guest
W ogóle o czym tu mowa.. wszystko rozpocznie się, gdy będzie można przejmować miasta.

Ps. Ci co siedzą non stop + do tego premka, będą mieć oczywiście szybciej takową możliwość. Wystarczy siedzieć i co 5 min zażądać surowce z 8 wiosek rolniczych. :p I jeszcze ta możliwość skrócenia o połowę - wojska... desperaci grepolis( czyt. nałogowcy) będą wymiatać. :)
 

DeletedUser

Guest
Ps. Ci co siedzą non stop + do tego premka, będą mieć oczywiście szybciej takową możliwość. Wystarczy siedzieć i co 5 min zażądać surowce z 8 wiosek rolniczych. :p I jeszcze ta możliwość skrócenia o połowę - wojska... desperaci grepolis( czyt. nałogowcy) będą wymiatać. :)

Wlasnie tego sie obawiam najbardziej,sam siedze sporo ale jak patrze na niektorych to szok!!!
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, że tak mało wojska produkują.. ;p ale moi szermierze znakomicie się sprawują, choć straty mam sporawe - to fajnie się atakuje. ;-)

buu1f.jpg
 

DeletedUser

Guest
Witam : P

Gram w tą grę od dzisiaj, zalogowałem się jakieś 2 godziny temu i mam takie pytanie. Zajalem sobie jedną wioskę rolniczą, mogę to zrobic z następną? Czy napotkam tam jakiś opór może? Niektóre wioski rolnicze mają drugi poziom, oznacza to np, ze jest tam wojsko?
 

DeletedUser

Guest
@ Zumir

Wejdź w wiki i wpisz "nowy system farmienia [wiosek rolniczych]*", tam będą szczegóły...
Nie chce mi się tego tłumaczyć, ale pokrótce:
-ten 2 poziom oznacza, że została rozbudowana ~> wyciągniesz więcej surki
-tak, będzie opór, co prawda nieduży, ale będzie, drugą trzeba podbijać już większą ilością woja
*to w nawiasie raczej nie jest potrzebne
 

DeletedUser

Guest
# Zumir z plemion?

Na świecie widać, że luzaki i anonymous Amateurs dominują w atakach a to dopiero dopiero pierwszy dzień ataków :)
 

DeletedUser

Guest
Ja już z kumplem z soja oczyściłem całą wyspe po za takimi co mają 175pkt.
 
Do góry