Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Tak, zumir. Ile mniej wiecej(jaki jest dobry wynik...) powinienem miec wojska na koniec ochrony? : P Oczywiscie takiego, ktorym moglby atakowac i zbierac jakies lupy... : )
 

DeletedUser

Guest
Tak, zumir. Ile mniej wiecej(jaki jest dobry wynik...) powinienem miec wojska na koniec ochrony? : P Oczywiscie takiego, ktorym moglby atakowac i zbierac jakies lupy... : )

zależy od strategii, ale jak będziesz miał 200procy i 50kawalerii to nie będzie źle ;)
...nie mówię tu o deffie, którego potrzeba jeszcze więcej ;D
oczywiście to moje osobiste zdanie, a jak inni..?
 

DeletedUser

Guest
To jest off ;d a jesli chodzi o deff? :p

W tej chwili mam 3 wioski dajace mi surki, za 2 dni powinna mi wpasc kolejna. Oplaca sie je tak wszystkie lykac tracac na pewno sporo wojska, czy z tych co sie ma + eko narobic tyle wojska, ile jestesmy w stanie i potem farmic graczy.?


Byłbym bardzo wdzieczny, jakby ktos napisal tutaj ktore jednostki to deff, ktore off, czym sie przejmuje i jak to zrobic. Z gory dzieki : P
 

DeletedUser

Guest
# Zumir proszę Cię, rozumiem, że to Twój pierwszy świat ale to nie jest temat do zadawania takich pytań.
Jest wiki, dział pytania, tam na pewno Ci odpowiedzą.
Tutaj proszę ogranicz się z zadawaniem takich pytań.
 

DeletedUser9588

Guest
na m45 nie obrażając nikogo są wielkie ale słabe soje,wczoraj powstał nowy w którym jest nas dwóch,zapraszam konkretnych graczy aby utrzeć nosek masówką:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
pierwsze godziny po atakach i cena surki poszła w górę... chyba ludzie docenili srebro jako mocno potrzebny surowiec przy odbudowie woja:)
 

DeletedUser

Guest
w takim, że za ochrony było więcej ofert 1:1 a teraz coraz więcej 1:2 a nawet 1:3 :)

widzę, że na świecie karty rozdawać będą Luzaki i Anonimowi (1. i 2. soj w rankingu atakujących)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wszystko sie chyba moze pozmieniac : P Chociaz anonimowi u mnie na M występują i trochę wymiekam :D


Powiedzcie mi, co potrzebuje, by postawic kawalerzyste?
 

DeletedUser

Guest
na m45 nie obrażając nikogo są wielkie ale słabe soje,wczoraj powstał nowy w którym jest nas dwóch,zapraszam konkretnych graczy aby utrzeć nosek masówką:)


ales ty pewny siebie,jak sie wybijecie na M45 to wam pogratuluje bo narazie niechce mi sie wierzyc.Z reszta prawdziwych masowek tu niema,sa sojusze takie i takie ale wy sie nie przebijecie!!!za pozno sie wzieliscie!!:D:D
Z reszta niema dla was godnych sojuszy a o pakty juz tu i tam sie staraliscie...po co skoro bedziecie najlepsi na swoim M??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8673

Guest
Głupotą jest dzielić skórę kilka dni po otwarciu serwa ;) Zaczekajmy więc troszkę i wtedy oceńmy kto będzie rozdawał karty na tym serwerze ponieważ największym wrogiem sojuszu jest on sam - często z małych " nieporozumień" klękają największe sojuszowe potęgi tworząc kilka małych , ale to każdy wie więc ameryki nie odkryłem .

Co do morza m45 również chciałbym coś osiągnąć z swą kilku osobową załogą
(a gram dopiero od kilku h ) , bowiem ważniejsze niż ilość wojsk jest tylko dogranie wszystkiego na cacy i trochę oleju w głowie bo czasem ręce opadają jak ludzie potrafią topić swoje oddziały i nabijać pkt kultury :)

Tak więc jeszcze nie jest nic stracone , wszystko można nadgonić .
Życzmy sobie powodzenia ^^

pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Człeku z Lasu!
Gdzieś Ty się podział?
Słyszałem u nas, że wracasz do gry...no to tam też pokaż klasę ;P
 

DeletedUser

Guest
Jak się ochrona moim sąsiadom skończy, to pewnie i mnie spotkacie w RA : P Albo w RO, bo pewnie coś źle buduje ;D
 

DeletedUser

Guest
Też się już nie mogę doczekać aż wyczyszczę swoją wyspę, a tu jeszcze niecałe 2 dni ochrony zostały ;o
 
Do góry