Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Tak, już się pukamy. W końcu te 2 pakty to tak dużo, że aż cały świat widać na zielono i niebiesko. Malutkie i wojownicze sojusze w stylu TIL nie mają zapewne żadnych paktów, podobnie jak Psycho Trupa i WSS i walczą ze wszystkimi dookoła.

Imper1
Imper2
Misie1
Misie2
FF

Ja naliczyłem 5 sojuszy, polecam korki z maty, to, że ta sama nazwa jest nie znaczy, że sojusz jest jeden

A na samym początku było chyba 4-5 sojuszy więcej w koalicji, ale każdy zostawał kopany po kolei pojedynczo w 4 litery i wojownicza koalicja wygrała z całym światem, rzeczywiście godne podziwu
 

DeletedUser22713

Guest
A ja polecam korki z logiki, jeśli twierdzisz że Misie mają pakt z Misiami, a Imper i Imper to 2 sojusze.

Poza tym zabawne jest, że od której strony się nie spojrzy to wg was jest źle. Pakty są złe, bo jak to tak nie walczyć ze wszystkimi, to jest słupienie, brak honoru i takie zwyciestwo jest nic nie warte. Więc wy (podobno) tych paktów nie macie. I w tej sytuacji też narzekacie, tym razem że nie macie szans z tymi którzy pakty mają. To jak jest wg ciebie idealnie? 1 vs 1 tak? nie na tym polega ta gra...
 

DeletedUser23685

Guest
A ja polecam korki z logiki, jeśli twierdzisz że Misie mają pakt z Misiami, a Imper i Imper to 2 sojusze.

Poza tym zabawne jest, że od której strony się nie spojrzy to wg was jest źle. Pakty są złe, bo jak to tak nie walczyć ze wszystkimi, to jest słupienie, brak honoru i takie zwyciestwo jest nic nie warte. Więc wy (podobno) tych paktów nie macie. I w tej sytuacji też narzekacie, tym razem że nie macie szans z tymi którzy pakty mają. To jak jest wg ciebie idealnie? 1 vs 1 tak? nie na tym polega ta gra...

W twoim rozmowaniu nie ma logiki :) Macie pod 2 sojusze, więc jest ich łącznie 4 i tak każdy ma pakt z każdym, brawo, logicznie to podsumowałeś, chociaż nie wiem czy przesłanie do ciebie dotarło, więc proponuję się puknąć podwójnie jak napisałeś :) Bo mówisz tak jakby pakt 2 sojuszy mające po 2 sojusze w topce wygrały cały świat, ale było ich znacznie więcej w całej koalicji, ale każdego wykopywaliście poczynając od HOOLIGANS, którym zarzuciliście spiskowanie z caffe, a żadnych dowodów na to nie było no ale czego to sie nie zrobi aby wyjść z twarzą

Co do tego na czym polega ta gra to polega ona na walce, równej patrząc na kalidon, akcjum, retimno to te światy były konkretne, a ten w porównaniu do nich to wiocha i pokazuje jak bardzo ta gra upadła i ile osób w nią gra, a jeżeli na tym twoim zdaniem polega ta gra to miłego budowania cudaków i masturbowania się platikową koronką
 

DeletedUser14542

Guest
W twoim rozmowaniu nie ma logiki :) Macie pod 2 sojusze, więc jest ich łącznie 4 i tak każdy ma pakt z każdym, brawo, logicznie to podsumowałeś, chociaż nie wiem czy przesłanie do ciebie dotarło, więc proponuję się puknąć podwójnie jak napisałeś :) Bo mówisz tak jakby pakt 2 sojuszy mające po 2 sojusze w topce wygrały cały świat, ale było ich znacznie więcej w całej koalicji, ale każdego wykopywaliście poczynając od HOOLIGANS, którym zarzuciliście spiskowanie z caffe, a żadnych dowodów na to nie było no ale czego to sie nie zrobi aby wyjść z twarzą

Co do tego na czym polega ta gra to polega ona na walce, równej patrząc na kalidon, akcjum, retimno to te światy były konkretne, a ten w porównaniu do nich to wiocha i pokazuje jak bardzo ta gra upadła i ile osób w nią gra, a jeżeli na tym twoim zdaniem polega ta gra to miłego budowania cudaków i masturbowania się platikową koronką
Boli że ktoś będzie miał korone a Ty nie c'nie ?
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Boli że ktoś będzie miał korone a Ty nie c'nie ?
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Nie w żadnym stopniu dlatego sie śmieje z tych plastikowych koronek ^^ co to zmieni w grze? Nic, słup mający koronkę dalej będzie słupem, ktoś kto potrafi grać z koronką czy bez dalej będzie umiał
 

DeletedUser22713

Guest
Troskliwe Misie i Mega Misie to jeden sojusz, a jak to do ciebie nie dociera to nawet potrójnie możesz się puknąć jak chcesz. Mi to zresztą wisi czy to do ciebie dociera
Dowody na to że Hooligans spiskowało były bo sam je widziałem, a ty, nie musisz.

Akcjum konkretny świat hahaha, to teraz dowaliłeś ostro :) Podajesz jako przykład świat gdzie wygrała koalicja razem budująca cudaki (MDG, 2 sojusze Maratonów, MSF) wsparte Siekierą i kimś jeszcze z top 10, to daje 6 sojuszów z top 10 przeciw Babciom Luzakom i Odessie. Pamięć widzę zawodzi dość mocno, skoro Rizinia to wg ciebie zapaktowany swiat a tamten był porządny.
 

DeletedUser19224

Guest
Sami sobie koalicje zrobiliście to nie narzekajcie na brak walki, bo taka była tego chyba ideologia jak mniemam :V PW to raczej będzie coraz mniej tak jak graczy, ale póki mam z kim podjąć jakąkolwiek walkę i założyć rękawicę to jest git, swoją drogą ty dość taki przeciętny jesteś jak na twoje słowa, narzekasz na walkę, a osrałbyś się jakbyś miał dzień w dzień mieć setki ataków i nieprzespane noce, byłbyś pierwszym, który by pewnie płakał za powrotem do koalicji, a głupoty i strugać gieroja potrafisz, już nawet Vari choć jajeczek i parówki nie znalazł przy spotkaniu z pisuarem to w jego ustach by to jakoś brzmiało, ale jak widzę amatorów, półamatorów i jakiś bobów, którzy narzekają na brak wojny chociaż frontu na oczy nie widzieli to nie wiem czy mam sie z was śmiać czy płakać

Haha odezwał się jakiś placek ( 455 komentarzy na forum ) Azirku jakoś o tobie nigdy nie słyszałem o jakimś dobrym graczu tylko z tego co widzę to największy bajkopisarz jesteś tutaj na forum . :D Zresztą nie pisałem do Ciebie więc się nie wtrącaj w między wódkę ... . Dostajecie baty od nas na m55/56 i Tyle nie ukryjesz tego cwaniaczku , 190 widziałem na m55 mieliście około na początku wojny z nami . Teraz wam zostało 92 i tyle w temacie jak już macie mokre gacie :cool:

Teraz wymyśl sensowną odpowiedź gdzie twoi gracze będą zachwyceni twoją kolejną lekturą do poczytania na forum , z chęcią sam przeczytam ale już nie odpiszę . Szkoda czasu marnować na pisanie do takiej osobliwości jak Ty :p:D

Ps. a osrałbym się jakbym Ciebie na żywo zobaczył że muszę pomóc nieść Ci tornister ze szkoły :D
 

DeletedUser27743

Guest
Napisałbym znowu coś sensownego tak jak ostatnim razem na Miśki, gdzie chyba Shamrock jedynie rozsądnie mi odpisał ale to nie ma sensu już chyba. Chyba usiądę dziś i namaluje wam mapki.
Zresztą skoro twierdzisz swizzy, że u was nie ma słupów to proszę o liste graczy waszych 2 sojuszy. Z tego co pamiętam Impercaffe i Impercoffe ii. (Nie wiem czy mam problemy z widzeniem ale ja tu widzę całkiem 2 inne nazwy z takim samym przedrostkiem) i wypisz po nicku w czym dany gracz jest dobry, czym się wykazuje w akcjach. Kliny/cofki/synchro.
70% osób z własnego sojuszu nawet nie znasz tyle co widzisz że jak ktoś z góry krzyknie by słali dany rodzaj wojsk to ślą.
BogusKaka ja na urlopie mam prawie tyle PW co ty także nie strugaj wojownika.
 

DeletedUser25816

Guest
Zresztą skoro twierdzisz swizzy, że u was nie ma słupów to proszę o liste graczy waszych 2 sojuszy. Z tego co pamiętam Impercaffe i Impercoffe ii.
gdzie ja tak ci napisałem że nie ma u nas słupów :D?? podliczając koalicje poprawiłem że liczy ona sobie 400 słupów a nie 500 jak to napisała Elenna:)

słupy...słupy everywhere
 

DeletedUser23003

Guest
Poziom "gry" na Rizinii jest żenujący, a właściwie jej brak.
Wielka Koalicja Bobów i Słupów zniszczyła ten serwer.
nie było i nie będzie tu żadnych walk.
Nuda z każdej strony.
Sojusze miały do wyboru - przystają do koalicji i bobują zgodnie do EC
albo nie przystają do koalicji i kopią się z koniem - rzucającym czary i latającym fejkami
Pora chyba skończyć tę farsę bo szkoda marnować czas na serwer który nie rokuje żadnej zabawy.
Zostawmy im ładne szaraczki , ucieszą się że tyle miast "podbiją"

Ty chyba na temat bobow i slupow nie powinnas sie wypowiadac :D
 

DeletedUser23685

Guest
chłopie Ty rozbijałeś wojo o typów w swoim sojuszu to mozesz sobie na tą liczbę usiąść

Taa przy takim froncie jak teraz rozbijam sobie wojsko... Weź nie bądź śmieszny, a wtedy co zdobyłem ponad pół miliona to ja miałem 20 wiosek, tomek miał 20 i reszta u nas miała tylko kilka wojsk to na czym miałem je niby zdobyć? Przyznałem się do kilku paczek, było ich może 11 wtedy i się z tym nie kryję, bo nie mam po co kałamać ale ja w przeciwieństwie do was mam na czym te PW nabijać, a nie festyny i fejki słać tylko, jak trzeba topić wrogie kolony albo śpiochy o 2 w nocy śpią i tak do 6-7 co najmniej, ja wpadam o 4-5 kilkoma prockami i zgraniam całą paczke harpii, wystarczy wstawić kolona i spisywać wiochy, potem cofnąć kolona i polecieć w nocy skanami na te wiochy i wyciągasz pełne paczki za bezcen, to samo z ogniami niektórzy w weekendy po imprezie do 11 śpią albo i dłużej i o 8 nad ranem możesz ściągnąć kilkanaście albo i kilkadziesiąt paczek jak dobrze pokminisz, spisywanie statystyk aktywności graczy również jest przydatne, bijesz coś komuś o danej godzinie, zapisujesz i lecisz w następny i jeszcze następny i zbijasz i masz moment kiedy na przykład dojeżdża do pracy, dobra jest fajnie to latasz po następnym i spisujesz sobie i sprawdzasz różne godziny w różnych dniach i robisz sobie z tego notatki, potem skanujesz i układasz plan odpalam zmysły to lecę tu, tu i tu, a korzystając z okazji wpakuje gdzieś na murku kolona i zastawie biremami, żeby odbijali ogniami i zastawie 30k birem

I tu jest różnica między nami, my dostajemy baty to każdy kombinuje jak może tylko gdzie może co zrobić aby wyrobić sobie przewagę, wy natomiast jesteście na to zbyt leniwi w tej koalicji i potraficie się ograniczać tylko do jednostronnych teorii spiskowych, które akurat wam leżą, chociaż jakby na to nie patrzeć nie macie gdzie nabijać powoli tych punktów, przykra sprawa

A co kilka dni tracę po 20-30 paczek birem i deffa, bo zawsze klinów potrzeba, deffa na okupki także ja przynajmniej mam jak nabijać te PW i gdzie, a rozbijać to możecie sobie co najwyżej wy w tej swojej koalicji
 

DeletedUser22102

Guest
A co kilka dni tracę po 20-30 paczek birem i deffa, bo zawsze klinów potrzeba, deffa na okupki także ja przynajmniej mam jak nabijać te PW i gdzie, a rozbijać to możecie sobie co najwyżej wy w tej swojej koalicji

No widzisz, a my ze względu na słabość przeciwników deffa praktycznie nie tracimy...najlepiej obrazują to liczby: stosunek pw w ataku i obronie większości graczy naszego sojuszu.
http://grepolis.maxtrix.net/world/pl/61/alliance/42

Jak my wstawimy kolona na zaledwie 8k birem, to nikt się nie ruszy...my dziś tyle wybiliśmy rano w 2 minuty (coś słaby wynik, bywało szybciej)...i to nie cały sojusz leci jak próbujecie ukazać, 8k rozbija do 4 graczy od nas (bo się wymieszają atakami, nie każdemu wszystko chce się zgrywać na 8:00:00), sporo osób od nas ma po 5-6k zapałek samemu...pomnóż to przez określoną liczbę osób i masz wynik.
Nasi przeciwnicy natomiast takich kolonów nie próbują zbijać, to cóż na to poradzić? Nie widziałem jeszcze, by topka wss w kilka osób polecieli nam jakąś większą okupację ogniami rozbić...nie mają ogni? Mają. Ale im po prostu żal tracić z jakiegoś powodu. W niedzielę straciłem 18 paczek zapałek...najdalej w piątek wieczór wszystkie będą obudowane, dziś kończę je kolejkować...
 

DeletedUser23053

Guest
Kocie nic nie wybiliście. przyjęliśmy na klatę 27 ataków topiąc 7k ogni kosztem 5k birem i gdy zabawa stawała się nieopłacalna wycofaliśmy. Przecież z góry było wiadomo, że nie utrzymany. Wyrwaliśmy Wam 27 zębów i poszliśmy na śniadanie
 

DeletedUser28998

Guest
No widzisz, a my ze względu na słabość przeciwników deffa praktycznie nie tracimy...najlepiej obrazują to liczby: stosunek pw w ataku i obronie większości graczy naszego sojuszu.
http://grepolis.maxtrix.net/world/pl/61/alliance/42

Jak my wstawimy kolona na zaledwie 8k birem, to nikt się nie ruszy...my dziś tyle wybiliśmy rano w 2 minuty (coś słaby wynik, bywało szybciej)...i to nie cały sojusz leci jak próbujecie ukazać, 8k rozbija do 4 graczy od nas (bo się wymieszają atakami, nie każdemu wszystko chce się zgrywać na 8:00:00), sporo osób od nas ma po 5-6k zapałek samemu...pomnóż to przez określoną liczbę osób i masz wynik.
Nasi przeciwnicy natomiast takich kolonów nie próbują zbijać, to cóż na to poradzić? Nie widziałem jeszcze, by topka wss w kilka osób polecieli nam jakąś większą okupację ogniami rozbić...nie mają ogni? Mają. Ale im po prostu żal tracić z jakiegoś powodu. W niedzielę straciłem 18 paczek zapałek...najdalej w piątek wieczór wszystkie będą obudowane, dziś kończę je kolejkować...
Medal chcesz za to?
 

DeletedUser22102

Guest
Kocie nic nie wybiliście. przyjęliśmy na klatę 27 ataków topiąc 7k ogni kosztem 5k birem i gdy zabawa stawała się nieopłacalna wycofaliśmy. Przecież z góry było wiadomo, że nie utrzymany. Wyrwaliśmy Wam 27 zębów i poszliśmy na śniadanie

Wiedzę wasz wielki sukces...nie wiem tylko czy zauważyłeś, ale:

1. Ognie są teraz tańsze niż biremy, do tego znacznie szybciej się robią. Nie zyskaliście nic, dla nas taka liczba ogni, to tyle co de facto 1,5 gracza albo i mniej...
2. 8k birem na cały sojusz (w zasadzie cały sojusz i pomoc z wss)? serio? przez okupację deffowaną przez całą noc (9h czasu...)? to nawet śmieszne nie jest...dla porównania podam, że ja sam mam ponad 7k birem. No ale nie, to przez koalicję przegrywacie :D wam nie jest już głupio o tym pisać? Lechu lub B4ndit wam wstawi kolona, ja mu dorzucę deffa i nie jesteście w stanie nic zrobić...na podbicie wam miasta nie potrzeba koalicji żadnej, wystarczy 2 graczy z większym wojskiem. Jesteście po prostu słabi w opór, dlatego przegrywacie. Liczby nie kłamią, albo nie budujecie wojska, albo sobie nie pomagacie, nie nasza sprawa. Niezależnie od przyczyny, każda z nich świadczy o waszej słabości.
 

DeletedUser22713

Guest
Proponuję, żebyśmy na każdy wpis o sytuacji na świecie odpowiadali ,,a medal chcesz za to?" Tylko ktoś musi dopowiadać ,,z kartofla". poziom merytoryczny wzrośnie
 
Do góry