Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29762

Guest
Miast swoich graczy tez raczej nie może
upilnowac 4 sojusze juz liczmy plus dwa pakty w okolicy a tam wsparcie w postaci 300 birem :x chyba motto romy to: "wszyscy za billem, bill za nikim"....
 

DeletedUser17195

Guest
nie przejmujcie się tak Billem i jego sojami,
nie dziwię się Agacie i weedblesowi bo jako wilki zrobili taki sam numer na nikai ale dziwię się osobom nie zaangażowanym, że nie stać ich na obiektywizm
a tak w ogóle to fajnie jest, my budujemy, wy przejmujecie...gdzie tu powody do waszych narzekań i troski o moje soje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17195

Guest
no tak, z Romą coś nie tak , znowu mam 140 graczy...bez przymusu, łapówek i podobnych sztuczek....nie wiem czemu...
 

DeletedUser25760

Guest
Coś się ciekawego dzieje na świecie?:D
Rizinia póki co spokojna..to przychodzę na ploty z innych światów
 

DeletedUser29521

Guest
Taa z Romy ciągle ktoś odchodzi :D Ale Śmieszny Bill twierdzi, że oni są niepotrzebni ;D Ciekawe czy jakby został sam, wraz ze swoim kółkiem adoracji śmiesznego Billa to też by tak mówił :D Najlepiej uznać, że problemu nie ma, jak się nie potrafi go rozwiązać :D
 

DeletedUser17195

Guest
Nie tup tak głośno Riluna, to nie przedszkole....
a moje kółko adoracji trochę większe niż Twoje i Frektoso razem
 

DeletedUser29521

Guest
Zawsze uważałam, że liczy się jakość nie ilość ;D

<tup tup tup>
 

DeletedUser17195

Guest
Gdybyś miała Riluna więcej złotych monet i rozumku to nawet dorównałabyś Dangerowi
 

DeletedUser17195

Guest
Tak się zastanawiam jak długo twoi nowi przyjaciele te wybuchy twoich niekontrolowanych emocji i nieprzemyślanych poczynań zniosą....
obawiam się, że historia się powtórzy i spotka cię los Dangera
 

DeletedUser29521

Guest
Hmm odnoszę wrażenie, że tylko z tobą tak lubiłam się kłócić ;D Może przyjmiesz mnie do Romy znów, bo strasznie mi tego brakuje :p Kurde w moim obecnym sojuszu nikt tak nie potrafi rozładować moich emocji jak ty ;D MIAŁEŚ NA MNIE DOBRY WPŁYW ;D
 

DeletedUser17195

Guest
przykro mi ale terapeutyczne wizyty u mnie są płatne
nie wiem czy podołasz
 
Do góry