Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29777

Guest
A może ktoś opisze kto z kim dlaczego? I z jakim wynikem?
 

DeletedUser29762

Guest
co masz na myśli Adamie ??:D my to wiesz tylko rozmawiamy na tym świecie zero agresji :x
 

DeletedUser29762

Guest
Brawo !! Brawa !! teraz to już przeszliście samych siebie w byciu śmiesznym... Macie 5 sojuszy romy.... 2 sojusze no mercy i jeszcze szukacie więcej paktowiczow do bicia dwóch sojuszy ? które zresztą i tak są pod wami w punktach ? No to komedia jakąś jest nie do opisania, myślicie, że zawsze ktoś za was problemy rozwiąże ? No niestety nie ma tak łatwo. ..
 

DeletedUser27536

Guest
Hehe kto tu jet zabawny?

Masz jakieś dziwne informacje, wypadałoby je najpierw zweryfikować a potem dopiero pisać. No ale cóż niektórzy najpierw coś robią potem myślą.

Zdrada fretki i evorio. To był ten wielki plan? Szczególnie pozbawianie osób dostępu do forum kiedy mieli bunty a dodatkowo było to w środku akcji na nas. No ale cóż niektórzy potrafią tylko pisać o honorowej grze a kiedy przychodzi co do czego jako pierwsi się go wyzbywają. Niestety nikt z Romy za nimi nie poszedł. Cóż za smutek

I jak to zostało później przez was ujęte inaczej nie mełlibyśmy szans. Ot to ci honorowi gracze.

Riluna jak ty możesz z nimi grać? Jak sama to ujęłaś, wolałabyś zakończyć grę, pamiętasz? Czy może pamięć cie zawodzi.


Pozdrawiam cieplutko
 

DeletedUser29521

Guest
Wrach ;D Jak to sam Bill ujął to cyrk z małpami więc co się dziwisz że potrzebują pół świata, żeby się rozprawić z dwoma sojuszami :D


A nie będę grać z Billem w jednym sojuszu, skoro kłamie wszystkim prosto w oczy. Szkoda, że ludzie są tak naiwni i zapatrzeni w tą waszą masówkę, że taki Bill im nie przeszkadza. Ja naprawdę chcę sobie powalczyć a nie czekać z podkulonym ogonem jak ktoś se za darmo weźmie moje miasta jak to w Romie bywało ;) No ale ponoć taka jest taktyka niektórych, że oddają miasta by mieć spokój co nie?
Co do Romy, taki chyba już jej los że nikt jej nie szanuje i z każdej strony próbują ją uskubać ;) Zaczynam rozumieć dlaczego macie aż tyle sojuszy, pewnie dlatego, że jak z takiej masówki odejdzie jedna czy dwie dobre osoby to tak bardzo tego nie widać bo i tak wszędzie do okoła zielono :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17195

Guest
Tak na temat moich kłamstw
szklanka może być
1.do połowy pełna
2.do połowy pusta
obojętnie którą opcję bym wybrał to druga z nich niekoniecznie jest kłamstwem
no ale to rozważania dla co najmniej trochę rozgarniętych
 

DeletedUser29762

Guest
Lukasz napisz na priV dam Ci wiadomość która mam później komentuj pozatym osoby z buntem pisaly zanim jeszcze bunt był w bity o defy wiec nie wiem o co chodzi.... 3.5 k w porcie ? Oboje wiemy ze od 2.5 stopujecie a miasto jednak nasze ? Czy może nie zdazyliscie ? Hmmm ty wbiles bunty fretesko to gdzie twoje koloniki? Żal było się topić ? Połowa ludzi mniej niż u was ponad, a jednak miast nie zabieracie, do alternatyw śmieszny bill tez nie próbował pisać? Wiemy oboje, że próbował... Wiec kto z nas jest nieszczery? I kto ujął ze nie mielibyśmy szans? Patrz ile dzisiaj butów się swwięc ile odda zostało. ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29777

Guest
A może zamiast pisać o bóg wie czym zaczniecie walczyć?
A i Riluna nie wiem czy to ta sama Roma co kiedyś ( chodzi mi o Romę np z zakrosu ) ale chyba roma przeważnie jest w czołówce i na tym świecie z tego co widzę to też:) ( chyba że od kilu tygodni wzrok mnie zawodzi )
 

DeletedUser28117

Guest
Bill skoro wchodzisz na filozoficzne rozwazania to bardziej Tobie pasuje "byc, albo nie byc".
Cala otoczke slawnej, starej Romy jak zbudowali Akson z Kamykiem Ty niestety, ale zaprzepaszczasz.
 

DeletedUser29762

Guest
hmm robiąc 5 sojuszy rzucając ludźmi żeby być w top ce to nic dziwnego walczymy tzn my walczymy bo roma to roma szuka sobie sprzymierzeńców bo 7 sojuszy to za mało
 

DeletedUser29521

Guest
Bycie masówką to nie czołówka to głupota ;D Skoro przy takiej ilości graczy nie możecie obronić miast ;D
A mi się wydaje że szklanka może być do połowy napełniona a nie do połowy pełna czy pusta ;D
 

DeletedUser17195

Guest
Obecnie działają dwie Romy na dwóch światach, na Nikai pod dowództwem gz i kamyka i na Sestosie pod moimi rządami.
Kto sobie lepiej radzi to nie wiem.I chyba cię Agata zaskoczę informacją, że to ja prowadzę Romy od 5 lat, na początku z Aksonem, potem dobraliśmy do ekipy gz i Kamyka...i Aksona robiło się w grze coraz mniej...
Jak widzisz wszystkie twoje informacje są niepełne ....
A jeśli chodzi o te szklanki ....to fakt, że się nie dostrzega innych aspektów sprawy nie świadczy o tym, że ich nie ma i że są kłamstwem.
No ale do takich ocen po prostu trzeba dorosnąć, wyjść ponad poziom przedszkola, gdzie ten kto nie pozwala sobie wejść na głowę i nie spełnia szczeniackich zachcianek jest beeee i beee jest całe przedszkole.
 

DeletedUser

Guest
Czytam co tu piszecie.
I fajnie byłoby wrócić do światów gdzie nie było tyle gadania a grało się i walczyło i to było najważniejsze. Gdzie nie było aplikacji, gdzie nie było tyle złotników.
No ale widać że to nie możliwe więc zostanę tu gdzie jestem bo wiem że jestem w sojuszu który przetrwa nie jedną burzę :)
 

DeletedUser28117

Guest
I bez tego skladu cos sie zlego dzieje i doskonale wiesz o tym.
Jak narazie to ja widze w R1 sztuczne pompowanie rankingu.
Pozatym Roma zawsze byla najlepszym deffowym sojuszem i co sie stalo?
 

DeletedUser17195

Guest
nie zauważyłem aby coś strasznie złego się działo
jestem zadowolony ze swoich sojuszy i swoich ludzi
a deffowym? nie rozumiem....bierzecie sobie miasteczka i cieszcie się bo pewnie lepiej je wykorzystacie...nie musisz rozpaczać z tego powodu Agata
 

DeletedUser27536

Guest
Wrach
Po pierwsze wbiliście dużo buntów ale nie wszystkie zostały wstawione od razu ponieważ ludzie stracili łączność z forum .A jak wiemy późna godzina, niektórzy poszli spać i nie wysłali swojego defa. Odłączyliście 1/5 defa przez oderwanie starej R5 od nas. Jak widać nikt za fretko i evorio nie poszedł. Można to było zrobić w sposób normalny ale wybrali drogę smrodu. Cóż ich wybór

Po drugie wystarczy spojrzeć w statystyki żeby zobaczyć że 2 dni wcześniej zdobyłem rekordową ilość pw więc nie miałem czym przejmować. Może ty lubisz atakować paczkami ogni po 100 sztuk, ja jednak zostanę przy swoim i się odbuduje.
 

DeletedUser

Guest
Pochwalony
Jako że jestem nowy na forum bardzo chciałbym się przywitać. Mam na imię Damian.
Rozmawiacie o masówkach , boczkiem boczkiem , a nikt nie zauważył umacniającego się lidera w rankingu obrońca(sojuszu),
w weekend kaczki straciły blisko 50 miast na rzecz Zrzęd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29150

Guest
Pochwalony
Jako że jestem nowy na forum bardzo chciałbym się przywitać. Mam na imię Damian.
Rozmawiacie o masówkach , boczkiem boczkiem , a nikt nie zauważył umacniającego się lidera w rankingu obrońca(sojuszu),
w weekend kaczki straciły blisko 50 miast na rzecz Zrzęd.

Biedny Adaś się przeliczył. Już widział 6 odłamów Zrzęd, nazywał massówką złożonymi z graczy, którzy atakują szermierzami, a teraz przed tą "massówką" szarakują, uciekają na urlopy, ba, tracą miasta w bonusie

Adasiu drogi, ten 4ty odłam (massówkowy) właśnie prześcignął Was w rankingu bobów. W ile? 3/4 dni? Za to w rankingu obrońców jesteście już pierwsi, chociaż gdzieś, co?:>

Zastanawiam się, czemu teraz nie jesteś taki chętny do zaczepek na FO, to a co, ja będę hipokrytą i pozaczepiam, trudno, jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Ale pewnie zaraz na ripostę dostanę, że Zrzęd jest przecież wincyj i to dlatego bo Wy jesteście mała super zgrana ekipa (która szarakuje,urlopuje,chce zmieniać sojusz), a my taka bardzo bardzo duża massówka i to dlatego, co nie? :>
 

DeletedUser29762

Guest
Łukaszu, dobrze zrozumiałem ? Mamy atakować w dzień sami wam wpisywać na forum gdzie lecimy i dać wam czas na doslanie defa? Wtedy bd sprawiedliwie ? hmm no to mieliście 24 godziny bo ost miasto zabrane przez ser misiola było zabrane na 30 min. przed końcem i co to za mało czasu żeby postawić def ? No proszę cię. .. rozumiem, że śmieszny bill się tu ośmiesza ale ty ? Co do latania ogniami wasi ludzie latają samymi transportami bez ogni wiec jak byś wysłał 100 ogni to dostalabys" wirtualny uscisk dloni" i wprawilbys mnie w osłupienie;). Co do tego jakie ja mam zwyczaje to takie które są wystarczające na wasz deff nie wazne czy leci tam 10, 100 czy 360 ogni.... my nie płaczemy, że off się kończy wiec proszę Cię ty tez nie płacz ja się rozbijam w nd, a w poniedziałek znowu roma płonie, wiec w czym problem jest ? Skoro my możemy codziennie to ty nie ? Marny przykład jako członka rady czy nawet założyciela bo nie wnikam w wasze układy. .. w sobotę dumnie obwieszczales akcje odwetowa, ale coś nie wyszło bo globawar był nieaktywny co ? No ale przy 150 członkach wszystkich Rom to fakt jedna osoba jest niezastąpiona bo tylko on ma jaja żeby wogole coś robić ;) pozdrawiam proponuje nadal szukać jeszxze 10 sojuszy żeby wam pomogły bo jest nas aż 30 no może 60 :x To tak wielka liczba, że strach oblecial co ? wg. waszego rozumowania to 150Romy +60 no mercy<30 ani mru mru. Idźcie pisać wiersze i budować miasta bo wojna to nie dla was. ..
 
Do góry