Sytuacja na świecie Sestos

za późno zaczęliśmy przygotowania do EC - tak, masz rację Devill
przegraliśmy jako sojusz zaczynając od dyplomacji po utratę miast i wysp - chociaż całej wyspy nie macie na m55 - kończąc na EC, też masz rację Weas98

zabrakło nam zaangażowania, świadomości celu - trafne spostrzeżenie, liczyliśmy, że Cud sam się postawi :)
czy nam się nie chciało? chcieliśmy, może za mało nas chciało... Wasze odłamy jednak bardziej się postarały niż nasze ;)

co nie zmienia faktu, że jednak walczyliśmy na 3 frontach + własne morze i to właściwie było przyczyną wszystkiego, co zawiodło

Boze jedyny skonczcie juz wszyscy ... alty wygraly EC nieliscie koalicje super na caly swiat ... Saga przegrala Roma przegrala ble ble ble...Alty wygraly brawo za to co doceniam jedyne co doceniam to zaangazowanie konsekwencje i wytrwalosc a to wedlugmnie jako starefo weterana jedyne gwaranty wygranej w Grepolis bwamy sie a nie umiejszamy sobie swoich dokonan Zagle swietny sojusz Alty rewelacja zarzadzania Roma genialna wytrwalosc Never swietna wiernosc :) ide spac fajna zabawa. Dobranoc

tak, widziałam... nie mogliście przeboleć, że Roma ma Top1, prawda?
to skoro już wróciliście na 1 miejsce, to teraz możecie spokojnie zaprzestać ataków - cel został osiągnięty ;)

Niee....zwyczajnie...świat wygraliśmy,wracamy więc powoli do stylu gry który nam tę wygraną zapewnił...to nic osobistego....przykro mi jednak,iż Cię rozczaruję cokolwiek..TOP1 nie jest naszym celem..naszym celem była i jest aktywna gra

aktywna gra to nie logowanie się tylko..by na żółto nie świecić....tylko też trochę wojo rozruszać...wiem..wiem...słabo u Was z tym...a....jakoś...nie wiem..może nie jestem w temacie....ale że niby u Was....100% graczy sprzed EC nadal jest ,gra..broni i atakuje nieustannie jak rozumiem? Woow...szacunek..żadnych rezygnacji,żadnych nieaktywnych...aż muszę pomyśleć...czy się do Romy nie zapisać...

Dla niektórych serwer już się skończył po wygraniu cudów.. Można coś więcej osiągnąć?A i pytanie czy jest sens... Oczywiście można powalczyć ale to już i tak nic nie zmienia. Wypowiadam się oczywiście jako ja a nie cały sojusz.

nie powiedziałam, że u nas wszyscy grają aktywnie :)
Wasze ataki to nic innego jak powrót do Top1 Atakujących, a nie aktywna gra, bo z tą jest kiepsko i u nas i u Was
i nie zaprzeczaj Devill, że jest inaczej