Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29762

Guest
w sumie buntow juz prawie nie mamy :x ale owszen troszkę było ;) nudno nie jest, a czy amatorsko to nie mi oceniac. Skoro uważają że jesteśmy słabi to najwyżej... gramy dla przyjemności :))
 

DeletedUser28117

Guest
Niby zmiany sojuszy niektorych graczy, a tu bez zmian. Wiochy pol darmo i free PW:eek:;):p.
 

DeletedUser17195

Guest
Jakoś nie zauważyłem abyś Agata tych pustych wioch przejęła sobie trochę...
 

DeletedUser29762

Guest
w pustych wiocha h ciężko o PW na szczęście już się os ruszyło :D
 

DeletedUser23827

Guest
oj tam - mamy, mamy - nie jestes niezastapiony. nie słodź tak sobie
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Nikt Łosiowi nie słodzi to sam musi
lol.gif

Ale,ale doszły mnie słuchy. że wioski zaczęliście tracić. Prawda Ci to ?
 

DeletedUser24960

Guest
Nawet jeśli, to na pewno nie przez tą twoją wspaniałą ekipę
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Nikt Łosiowi nie słodzi to sam musi
lol.gif

Ale,ale doszły mnie słuchy. że wioski zaczęliście tracić. Prawda Ci to ?
Jasne, ze zaczeli. Jak sie gra 90 % off to mozna byc zaskoczonym. Ale pewnie wszystko szybko wroci do normy. Mimo wszystko nie sadze, zeby te 6 sojuszy Roma i 3 AMM daly rade A-4 na dluzsza mete. Przejda na 75 % off i powinno wystarczyc :)
 

DeletedUser23827

Guest
Ekipa jak ekipa za każdym razem inna. Raz lepsza raz gorsza byle zabawa była ciekawa a to zapewniacie
okok.gif

Kolega gmkgmk, mój ulubiony agresor z poprzednich światów na nowym podboju. Tutaj też grasz ?
 

DeletedUser29762

Guest
dać radę nie wiadomo ;) tak czy siak zabawa jest fajna, i pytanie czy oni nam dadzą radę ? Bo jak widać nie mamy samych deffow
 

DeletedUser10968

Guest
parę ogni dziś znaleźliście nawet,szkoda że tak na pusto przeleciały troszkę
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser29521

Guest
Skoro nawet AMM trzęsie porami przed Alternatywami to zaczynam wierzyć, że oni tacy niezwyciężeni :D
 

DeletedUser29521

Guest
wierze, wierzę ;D Ale nie ma nikogo nie do pokonania ;D wystarczy być lepszym od nich :D A nawet jak są tacy świetni to lepiej przegrać dobrze sie bawiąc niż trzęść porami jak wszyscy do okoła :D
 

DeletedUser29762

Guest
Riluna, kto się boi ? zabraliśmy 25 miast.... straciliśmy 7....
 

DeletedUser29521

Guest
Ale straciliście 7 jako AMM a zabraliście 25 jako koalicja? ;D Bo szczerze nie jestem w temacie ;D
 

DeletedUser29762

Guest
jako koalicja 7 straty, 25 zysku.... ;) Co do ogni no znaleźliśmy owszem ale cóż z tego skoro rolki wczoraj non stop :D nue ma jak się rozwalić :( a tyle bonusow w plecaku lezy :D
 

DeletedUser29521

Guest
A ja myślałam, że ten konflikt to jakiś poważny, ale sądząc po tym że wczoraj wjechałam w jedno miasto samymi transami z nadzieję, że coś rozwalę to zwątpiłam.
 

DeletedUser29858

Guest
wierze, wierzę ;D Ale nie ma nikogo nie do pokonania ;D wystarczy być lepszym od nich :D A nawet jak są tacy świetni to lepiej przegrać dobrze sie bawiąc niż trzęść porami jak wszyscy do okoła :D
chyba troche sie cykają skoro takie koalicje :cool:
 
Do góry