Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

wprowadzmy pewną logike więc lecisz 7h na moje miasto z ogniami które notabene straciłem wbijając Wam dzisiaj bunt wiedzac że teoretycznie powinno być puste po bunt , punkty surke wybacz nie za bardzo mogę podążyć za krętymi ścieżkami Twojego rozumowania
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Według raportu który widziałem, nie za dużo tych ogni Tobie poszło. Chyba że jakiś raport pominąłem i możliwe że je straciłeś. Skąd ta pewność że idą tylko Ognie? A może jest tam ląd? Przekonasz się dopiero gdy atak dojdzie.

Kręte ścieżki Mojego rozumowania? Myśle że każdy ma Swoją strategie i nawet jeżeli przykładowo gracz xXx zaatakował ogniami miasto gracza pPp i stracił wszystkie bądź większość w ataku, nie mamy pewności czy w mieście gracza xXx nie znajdują się jeszcze ognie bądź jakiś off który można łatwo wyeliminować.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

świetna strategia postaram się przez 7h czekać cierpliwie coż to za zaskoczenie mnie spotka , chyba nie wycofam offa bądz ogni ( bóg jeden wie co tam jest ) i nie obstawie miasta żeby nie popsuć Ci planu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Aldo, nie jestem w radzie Sojuszu także nie mogę powiedzieć czy rozbieraliście kogoś bo nic Nam o tym nie wiadomo. My zerwaliśmy pakt dlatego że w nocy zaatakowaliście Nas :) Nic nie wiem o tym byśmy mieli atakować Ex'ów gdyż już dość długo z Nimi działamy razem, także zakładam że usłyszałeś jakąś plotke i teraz mówisz gdyby taka sytuacja miała miejsce.
Plotki to mogłeś Ty słyszeć, bo jak zauważyłeś nie jesteś w radzie i wiesz to co ktoś Ci powie.
Marnie wygląda Moja gra? Nie powiedział bym, słucham twoich argumentów. Po czym stwierdzasz że Moja gra wygląda "Marnie".
Ja krzycze? Gdzie,kiedy,jak? :rolleyes:

Owszem marnie wygląda Twoja gra, grasz na tyle długo, że na widok 12k PW można wybuchnąć gromkim śmiechem, a argument że masz wszędzie daleko to możesz swoim kolegom sprzedawać. Jeśli ma się daleko to się przenosi na front, tam niestety trzeba więcej działać i nie ma czasu na ujadanie na forum. Skoro jesteś w centrum to powinieneś klepać defa i wysyłać go na front, tego jednak też nie widzę bo niecałe 3k pkt w obronie z nóg mnie nie powala jak na koleżkę który gra grubo ponad 2 miesiące.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Według raportu który widziałem, nie za dużo tych ogni Tobie poszło. Chyba że jakiś raport pominąłem i możliwe że je straciłeś. Skąd ta pewność że idą tylko Ognie? A może jest tam ląd? Przekonasz się dopiero gdy atak dojdzie.

Kręte ścieżki Mojego rozumowania? Myśle że każdy ma Swoją strategie i nawet jeżeli przykładowo gracz xXx zaatakował ogniami miasto gracza pPp i stracił wszystkie bądź większość w ataku, nie mamy pewności czy w mieście gracza xXx nie znajdują się jeszcze ognie bądź jakiś off który można łatwo wyeliminować.
Hah. Po tym komntarzu wydaje mi się, że nie potrzebnie rozpocząłem z Tobą dyskusję ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Plotki to mogłeś Ty słyszeć, bo jak zauważyłeś nie jesteś w radzie i wiesz to co ktoś Ci powie.


Owszem marnie wygląda Twoja gra, grasz na tyle długo, że na widok 12k PW można wybuchnąć gromkim śmiechem, a argument że masz wszędzie daleko to możesz swoim kolegom sprzedawać. Jeśli ma się daleko to się przenosi na front, tam niestety trzeba więcej działać i nie ma czasu na ujadanie na forum. Skoro jesteś w centrum to powinieneś klepać defa i wysyłać go na front, tego jednak też nie widzę bo niecałe 3k pkt w obronie z nóg mnie nie powala jak na koleżkę który gra grubo ponad 2 miesiące.

Wiem to co jest potrzebne, a w grze nie słucha się innych bo zawsze ktoś coś doda :)

Widzisz, na front przeniose się w Swoim czasie. Póki co mam inne sprawy na głowie i zrobię to w Swoim czasie. Uwierz że sporo deff'a wysyłam sojuszowi i nie zawsze nabiją się punkty. W dodatku od niedawna zaczeła się wojna i zaczną punkty ładnie wpadać.

UP: Wzajemnie, czas pokaże co wydarzy się w grze.

A teraz Panowie, polecam powrót do tematu o sytuacji na świecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wiem to co jest potrzebne, a w grze nie słucha się innych bo zawsze ktoś coś doda :)

Widzisz, na front przeniose się w Swoim czasie. Póki co mam inne sprawy na głowie i zrobię to w Swoim czasie. Uwierz że sporo deff'a wysyłam sojuszowi i nie zawsze nabiją się punkty. W dodatku od niedawna zaczeła się wojna i zaczną punkty ładnie wpadać.

UP: Wzajemnie, czas pokaże co wydarzy się w grze.

A teraz Panowie, polecam powrót do tematu o sytuacji na świecie.
W takim razie masz kolegów, którzy Ci niewiele mówią. Pierwsi zaatakowaliśmy Expendables bo przyjęli kolesia, który był przez nas rozbierany. Dbrant w odwecie wysłał ataki na Mankatoo więc w odwecie i on dostał bunt.
Sporo defa ? Chłopie, za 2 ataki dostałem dzisiaj więcej punktów obrony niż Ty uzbierałeś ich przez 2 miesiące
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

W takim razie masz kolegów, którzy Ci niewiele mówią. Pierwsi zaatakowaliśmy Expendables bo przyjęli kolesia, który był przez nas rozbierany. Dbrant w odwecie wysłał ataki na Mankatoo więc w odwecie i on dostał bunt.
Sporo defa ? Chłopie, za 2 ataki dostałem dzisiaj więcej punktów obrony niż Ty uzbierałeś ich przez 2 miesiące


W takim razie dzięki za info, czekam na odpowiedź drugiej strony i zobaczymy co z tego wyniknie.

Nadal chcesz drążyć temat Moich PW? Nie do takich dyskusji jest ten temat, przypominam drugi raz.
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Co do sytuacji na Świecie - Ze zmiany nazw sojuszów Stara Gwardia i Anonimowi Agresorzy wynika, że doszło do oficjalnego ich połączenia. Po za tym dużo ludzi wykorzystuje ostatnie ciepłe dni i niższe ceny w kurortach i bierze urlopy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

następna nowinka :)

Iksy po otrzymaniu władzy w DNS a teraz jako Ak xxxx skorzystali z okazji i poprzechodzili do ak podtrzymując ilość PW tego sojuszu jako dawne DNS
niezłe posunięcie :)
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

następna nowinka :)

Iksy po otrzymaniu władzy w DNS a teraz jako Ak xxxx skorzystali z okazji i poprzechodzili do ak podtrzymując ilość PW tego sojuszu jako dawne DNS
niezłe posunięcie :)

Szczerze mówiąc wątpię w to, żeby połasili się na nic nie znaczące punkty, myślę, że coś innego nimi kierowało, ale to się zobaczy później...
DarthSid - jaki wynik??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

następna nowinka :)

Iksy po otrzymaniu władzy w DNS a teraz jako Ak xxxx skorzystali z okazji i poprzechodzili do ak podtrzymując ilość PW tego sojuszu jako dawne DNS
niezłe posunięcie :)

Jest jeszcze jedna nowinka. Ci którzy się tak naśmiewali z "masówek" założyli 3-ci sojusz... Hipokryzja, mówi Ci coś to słowo ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

omg..
smiley_emoticons_kaffee2.gif


komentarz do sytuacji na świecie, bawimy się dalej
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

skoro tak twierdzisz :) , jak ktoś jest dociekliwy zawsze znajdzie.

Tak naprawdę to od dawna już wiemy... Ciekawi nas tylko dlaczego się wstydzisz ujawnić? Przecież wiadomo, ze tu sekretów nie ma ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tak naprawdę to od dawna już wiemy... Ciekawi nas tylko dlaczego się wstydzisz ujawnić? Przecież wiadomo, ze tu sekretów nie ma ;-)
a mam się czego wstydzić ?
Tak postanowiłam i już , żadnej filozofii tu nie ma
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Muszę się zgodzić, że szczekający... dobrze, że chociaż jedną prawdziwą rzecz napisałeś, bo reszta to jest po prostu pustym mieleniem językiem...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A, i zróbcie aktualizację wyniku w opisie swojego sojuszu... wynik się zmienił trochę :)

Trzeba być obiektywnym względem siebie:D
Wymień mi, bo nie wiem gdzie skłamałem.
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Trzeba być obiektywnym względem siebie:D
Wymień mi, bo nie wiem gdzie skłamałem.

To nie jest miejsce, żeby o tym dyskutować, ale skoro mod nie kasuje to odpowiem:
Po pierwsze nie napisałem, że kłamałeś...
Po drugie - to, że sojusz Wasz był 4 x mniejszy to już nie nasza w tym wina, tylko Wasza a to, że się takie sojusze atakuje to przyjęty standard w grze. W większości sojuszy jest nawet praktyka zakazywania ataków w początkowej fazie gry na równożędne sojusze, bądź nawet wybranych graczy, także nie ma tu nic dziwnego.
Po trzecie - W statystykach nie widać żeby AA zabrało Ci jakieś miasta w okresie kiedy to traciłeś je na naszą korzyść, więc albo świadczy to o ich niedołęstwie albo o tym, że nie atakowali a Ty próbujesz się dowartościować. W rzeczywistości to AA wspierało was mimo, że byli z nami na zielono - a wiem co piszę, bo przecież zabrałem miasto i widziałem płynące spóźnione wsparcia.
Po czwarte - nie są to "nasze" wyspy gdyż nie posiadamy większości miast na nich i na dodatek są bardziej oddalone od prawdziwie naszych wysp niż od waszych...
Dalszą dyskusję na ten temat uważam za bezcelową, gdyż i tak za długo "karmiłem trolla"

PS
Ładnie dziś atakowałeś, ale coś te twoje czyszczenie ogniami słabe było... paczki po 20 czy nawet 80 ogni to 2 miesiące temu można było słać a nie teraz...
 
Do góry