Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

podobno Lew Północy z Ankarą , ale to może tylko plotki:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wojny??? :p
Ja tam o niczym nie wiem... wiem tylko o potyczkach... :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jakie potyczki, to już wojny są. Pare sojuszy zebrało się bo top1 wypowiedział Im wojny zrywając po cichutku pakt i atakując w nocy :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

hahahaha;) spartaker jak chcesz odwetu to dostaniesz jego tylko tam się mocno trzymajcie stołków :eek:
Tja, poczuliśmy Waszą "potęgę"-miło było gościć Waszych nurków, mam nadzieję, że Was nie zaskoczyliśmy i spodziewaliście sie topienia Waszego ofa.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tylko dalej nie wiem kto z kim sie bije ? Czy to jakas tajemnica ?
LM zaatakowało AA, skutki tej decyzji oceńcie sami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Czyli nuda, trudno podrosne troche to Was wszystkich zaatakuje : )

Ja tam na nude nie narzekam... :)
Zawsze mozna pobobić hahaha :D

A co do wojny to może i jakaś tam jest...:) Nie bawię się w politykowanie bo to nie dla mnie... Mamy swoje plany i je realizujemy,... :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dobrze, że coś się dzieje:)
no i top 15 obrońców dzięki uprzejmości LM, serdecznie Wam dziękuję moi mili!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

łoj ale się potopili co nie john :D kto by przypuszczał
cóż może zmiana wodza wam na złe wyszła w LM :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ale chyba nie atakowali Was biremami tak jak Mnie ostatnio jeden z sojuszy :D ?
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dobrze, że coś się dzieje:)
no i top 15 obrońców dzięki uprzejmości LM, serdecznie Wam dziękuję moi mili!

Sprawdź jak dobrze na tej topce obrońców wyszli Remar i Andysz...
A ty koleżko oddawałeś miasto po mieście zanim cię klub AA nie wziął pod swoje skrzydła, więc trochę pokory

- - - Automatycznie połączono posty - - -

łoj ale się potopili co nie john :D kto by przypuszczał
cóż może zmiana wodza wam na złe wyszła w LM :)
Nowy wódz? proszę wyjaw kto to taki?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jakie potyczki, to już wojny są. Pare sojuszy zebrało się bo top1 wypowiedział Im wojny zrywając po cichutku pakt i atakując w nocy :p
Jaki pakt ? Sojusznicy nie przyjmują osób, które jeden z sojuszy rozbiera to po 1. Po drugie zerwaliśmy tylko z Ex'ami, Wy poszliście za nimi, choć jeszcze niedawno byliście gotowi wejść nam pod do gardła "tylnymi drzwiami" i atakować wspólnie Ex'ów, także zamiast filozofować na forum, weź się za granie bo marnie to u Ciebie wygląda. Tych co dużo krzyczą, a mało robią już jest wystarczająco na tym forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Aldo, nie jestem w radzie Sojuszu także nie mogę powiedzieć czy rozbieraliście kogoś bo nic Nam o tym nie wiadomo. My zerwaliśmy pakt dlatego że w nocy zaatakowaliście Nas :) Nic nie wiem o tym byśmy mieli atakować Ex'ów gdyż już dość długo z Nimi działamy razem, także zakładam że usłyszałeś jakąś plotke i teraz mówisz gdyby taka sytuacja miała miejsce.

Marnie wygląda Moja gra? Nie powiedział bym, słucham twoich argumentów. Po czym stwierdzasz że Moja gra wygląda "Marnie".
Ja krzycze? Gdzie,kiedy,jak? :rolleyes:
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

może spojrzał na wynik twoich PW w ataku 10k nie rzuca na kolana , nawet ten ataczek co na mnie puscieś chyba niewiele pomoże , spróbuj kogoś zaatakować , nie tylko misje
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Sprawdź jak dobrze na tej topce obrońców wyszli Remar i Andysz...
A ty koleżko oddawałeś miasto po mieście zanim cię klub AA nie wziął pod swoje skrzydła, więc trochę pokory

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Nowy wódz? proszę wyjaw kto to taki?
Mój Drogi, oddawałem miasta za miastem LM (w sumie 5, powalający wynik), 2 tygodnie nie mogliście się przebić w 3! miastach na Waszej wyspie.
Gdyby AA nie atakowało z drugiej strony moglibyście dalej sobie offa o mury rozbijać.
Poza tym 4x większy sojusz zabierał miasto mniejszemu sojuszowi, brawo! Co teraz robicie, bo jakoś nie widzę Waszego zapału, nie chcecie ruszyć na sojusz porównywalny do Was? te Wasze śmieszne ataki nabijają nam sloty i nic więcej.

Co do pokory, zapomnij. Ja jestem tylko zwykłym szczekającym gówniarzem:)
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Mój Drogi, oddawałem miasta za miastem LM (w sumie 5, powalający wynik), 2 tygodnie nie mogliście się przebić w 3! miastach na Waszej wyspie.
Gdyby AA nie atakowało z drugiej strony moglibyście dalej sobie offa o mury rozbijać.
Poza tym 4x większy sojusz zabierał miasto mniejszemu sojuszowi, brawo! Co teraz robicie, bo jakoś nie widzę Waszego zapału, nie chcecie ruszyć na sojusz porównywalny do Was? te Wasze śmieszne ataki nabijają nam sloty i nic więcej.

Co do pokory, zapomnij. Ja jestem tylko zwykłym szczekającym gówniarzem:)

Muszę się zgodzić, że szczekający... dobrze, że chociaż jedną prawdziwą rzecz napisałeś, bo reszta to jest po prostu pustym mieleniem językiem...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A, i zróbcie aktualizację wyniku w opisie swojego sojuszu... wynik się zmienił trochę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

10k tylko dlatego że daleko wszędzie mam (Centrum), wiem że nic nie pomoże. Bo ty wogóle wojska zapewne nie masz, co chwile jak wysyłam atak to puste miasta macie, nie wiem czego Wy się boicie.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

oczywiście , pewnie w statach widać ile tych pustych naszych przejołeś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Zacznij odróżniać typy ataków, a później pisz o przejmowaniu. Nie każdy atak musi kończyć się przejęciem miasta, nie to co wy. - Wysyłacie ataki, wbijacie bunt a później robi się cicho. Sami nie wszystkie przejmujecie więc wybacz :)
 
Do góry