Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

a po co ? mam świety spokój
smiley_emoticons_kaffee2.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_saufen.gif


pozdrówka
smiley_emoticons_winken4.gif

Sylwia a ja Ciebie szukam już od jakiegoś tygodnia , myślę, że lada dzień odnajdę :)

No to kto się z kim bije ? :) Patrząc na staty Sigma vs xxx, a reszta?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jest jeszcze jedna nowinka. Ci którzy się tak naśmiewali z "masówek" założyli 3-ci sojusz... Hipokryzja, mówi Ci coś to słowo ?

Musisz się jeszcze dużo nauczyć :) między zakładaniem a istniejącym sojuszem :)
sylwi raczej nie odnajdziecie :D
 

DeletedUser23032

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Sprawa na Sparcie jest prosta, co do Cnk to chłopacy przejmują tylko nieaktywnych graczy, ode mnie dostają codziennie bunty, część wojsk topią i nie powiem, że nie. moje pkt ataku są słabe wiec nie bede mówił że cieniak jestem jeżeli napiszecie, pakt zerwaliśmy bo jak świnie sie zachowaliście w stosunku do expów nie wypowiedzieliście pona tylko zaatakowaliście jak żmije, po kolejne to skoro tacy mocni jesteście to zapraszam na akcje na moje wioski przecież sami bohaterzy u was naliczyłem aż 4 reszta to boby, wiec macie duże szanse jak mi sie rozładuje apka, po kolejne to masówa na maksa sie u was zrobiła i co lepsze atakujecie tych co nie grają, fajnie jest powalczyć ale z czym wy walczycie z wiatrakami? zapraszam do siebie pokażcie coś pamiętam jak wbiliście mi bunt, owszem udało się, a przypomnicie ile pkt mi nabiliście tylko na moim wojsku bo moim zdaniem około 12k to było, bez wsparć, wiec nie wiem czy jest sie czym chwalić. Ale ja gram w to pierwszy raz wiec moge sie mylić, ale topiliście się pięknie, po kolejne codziennie kto wam wbija bunty? hmm ja? no tak zapomniałem sam jeden praktycznie wbijam wam codziennie gdzieś bunt ale po co? po to by pokazać wam jak żałośni jesteście podkreśle że wysyłam tylko jeden atak. Po kolejne panoszycie sie na forum i spoko każdy ma swoje zamiłowania, ale sugeruje zacząć grać bo jakoś nie działacie jak potrzeba, tych co nie grają to możemy cisnąć zawsze może na mnie sie rzucicie? Pozdrowił.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No i jeszcze jedno niech Cnk powie z kim teraz walczy z iloma graczami którym miasta nie zabrało bo zabierają ch-- wie komu, jakoś ciężko im idzie walka na froncie skany mam widze jak sie defujecie wszędzie deff bohaterowie ze spalonego teatru.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Sprawa na Sparcie jest prosta, co do Cnk to chłopacy przejmują tylko nieaktywnych graczy, ode mnie dostają codziennie bunty, część wojsk topią i nie powiem, że nie. moje pkt ataku są słabe wiec nie bede mówił że cieniak jestem jeżeli napiszecie, pakt zerwaliśmy bo jak świnie sie zachowaliście w stosunku do expów nie wypowiedzieliście pona tylko zaatakowaliście jak żmije, po kolejne to skoro tacy mocni jesteście to zapraszam na akcje na moje wioski przecież sami bohaterzy u was naliczyłem aż 4 reszta to boby, wiec macie duże szanse jak mi sie rozładuje apka, po kolejne to masówa na maksa sie u was zrobiła i co lepsze atakujecie tych co nie grają, fajnie jest powalczyć ale z czym wy walczycie z wiatrakami? zapraszam do siebie pokażcie coś pamiętam jak wbiliście mi bunt, owszem udało się, a przypomnicie ile pkt mi nabiliście tylko na moim wojsku bo moim zdaniem około 12k to było, bez wsparć, wiec nie wiem czy jest sie czym chwalić. Ale ja gram w to pierwszy raz wiec moge sie mylić, ale topiliście się pięknie, po kolejne codziennie kto wam wbija bunty? hmm ja? no tak zapomniałem sam jeden praktycznie wbijam wam codziennie gdzieś bunt ale po co? po to by pokazać wam jak żałośni jesteście podkreśle że wysyłam tylko jeden atak. Po kolejne panoszycie sie na forum i spoko każdy ma swoje zamiłowania, ale sugeruje zacząć grać bo jakoś nie działacie jak potrzeba, tych co nie grają to możemy cisnąć zawsze może na mnie sie rzucicie? Pozdrowił.
Bunty nam wbijasz powiadasz... a ile tych miast przejęliście ? Podlicz sobie bilans podbitych do straconych. Swoją drogą ciekawa taktyka, jak ktoś za dużo ma buntów to wyrzucacie, czy jakieś inne kryterium jeszcze jest ? Przyjdzie pora i na Ciebie, musisz być cierpliwy

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sprawa na Sparcie jest prosta, co do Cnk to chłopacy przejmują tylko nieaktywnych graczy, ode mnie dostają codziennie bunty, część wojsk topią i nie powiem, że nie. moje pkt ataku są słabe wiec nie bede mówił że cieniak jestem jeżeli napiszecie, pakt zerwaliśmy bo jak świnie sie zachowaliście w stosunku do expów nie wypowiedzieliście pona tylko zaatakowaliście jak żmije, po kolejne to skoro tacy mocni jesteście to zapraszam na akcje na moje wioski przecież sami bohaterzy u was naliczyłem aż 4 reszta to boby, wiec macie duże szanse jak mi sie rozładuje apka, po kolejne to masówa na maksa sie u was zrobiła i co lepsze atakujecie tych co nie grają, fajnie jest powalczyć ale z czym wy walczycie z wiatrakami? zapraszam do siebie pokażcie coś pamiętam jak wbiliście mi bunt, owszem udało się, a przypomnicie ile pkt mi nabiliście tylko na moim wojsku bo moim zdaniem około 12k to było, bez wsparć, wiec nie wiem czy jest sie czym chwalić. Ale ja gram w to pierwszy raz wiec moge sie mylić, ale topiliście się pięknie, po kolejne codziennie kto wam wbija bunty? hmm ja? no tak zapomniałem sam jeden praktycznie wbijam wam codziennie gdzieś bunt ale po co? po to by pokazać wam jak żałośni jesteście podkreśle że wysyłam tylko jeden atak. Po kolejne panoszycie sie na forum i spoko każdy ma swoje zamiłowania, ale sugeruje zacząć grać bo jakoś nie działacie jak potrzeba, tych co nie grają to możemy cisnąć zawsze może na mnie sie rzucicie? Pozdrowił.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No i jeszcze jedno niech Cnk powie z kim teraz walczy z iloma graczami którym miasta nie zabrało bo zabierają ch-- wie komu, jakoś ciężko im idzie walka na froncie skany mam widze jak sie defujecie wszędzie deff bohaterowie ze spalonego teatru.
Pogubiłem się w Twojej logice. To w końcu mamy się defować na froncie, czy dalej zostawiać puste miasta, żebyś mógł się chwalić podburzeniami ?

Co do PONu z Expami to gdyby nie przyjęli koleżki, który był przez nas rozbierany to dalej by trwał. Chcieli przycwaniakować to po co nam taki sojusznik, który takie numery odwala ?
 

DeletedUser23402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

dbrandt i kto tu mowi o bunkrach co nie wysle szpiega macie po 5k ladu i kilkaset birem ale poczekaj już niedługo to się skończy :)
 

DeletedUser23032

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

dbrandt i kto tu mowi o bunkrach co nie wysle szpiega macie po 5k ladu i kilkaset birem ale poczekaj już niedługo to się skończy :)

Prawda jest taka że gramy na was w sumie w 5 osób wy podbijacie nie aktywnych wiec sugeruje pokazac waszą moc, co do naszego deffa no cóż nic nie poradze na to że wam go brakuje skoro skanujesz i macie tak wielką moc to dacie rade w końcu 5k lądu to nie problem dla was. Moim zdaniem skończycie jak dns i tak sie stanie, no chyba ze mnie rozbierzecie wcześniej w co powątpiewam i to mocno a wam bunty wbijam jak chce bo jesteście żałośni no i nie moja to wina poprostu masówa z was kilku gra reszta to błazny, i to moja ostatnia wypowiedź na was temat ogólnie to ta nazwa wam pasuje cyrk na kółkach choć to bardziej cyrk w klaunowym mieście. Pozdrowił i życzył powodzenia.

Ps. Doczekam sie tych ataków? Kiedy jak bede miał 100 miast i mi bedziecie mogli pogwizdać? Bohaterzy i tyle, szkoda ze w gadce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Panowie, proszę o trochę kultury i uspokojenie się. :)
 

DeletedUser23032

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Panowie, proszę o trochę kultury i uspokojenie się. :)


Błazen - nazwa rodzaju klauna, zwykle kojarzona ze średniowieczem. W Polsce zwany też wesołkiem. Charakterystycznym elementem stroju błazna była czapka o trzech rogach zakończonych dzwoneczkami - trzy rogi symbolizowały ośle uszy i ogon, przyczepiane przez błaznów we wcześniejszym okresie. Oprócz tego błaznowie charakteryzowali się kolorowym strojem i specjalnym berłem z wyrzeźbioną głową na końcu.


Ps. To nie obraza bo w końcu to nic obraźliwego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Błazen - nazwa rodzaju klauna, zwykle kojarzona ze średniowieczem. W Polsce zwany też wesołkiem. Charakterystycznym elementem stroju błazna była czapka o trzech rogach zakończonych dzwoneczkami - trzy rogi symbolizowały ośle uszy i ogon, przyczepiane przez błaznów we wcześniejszym okresie. Oprócz tego błaznowie charakteryzowali się kolorowym strojem i specjalnym berłem z wyrzeźbioną głową na końcu.


Ps. To nie obraza bo w końcu to nic obraźliwego.


Jednak nadal sądze, iż nikt nie chcę by tak go nazywano. Dlatego proszę o trochę kultury, nie odbiegajmy od tematu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

My się nie obrażamy. Wszak nazwa CnK była tym podyktowana tym, że większość z nas za klauny robi:cool:. Ja bym się tylko zastanowił nad tym co jest bardziej obraźliwe. Bycie błaznem, czy dostawanie ciengów od błaznów :eek:.
A co do meritum Waszego zarządzania i Waszej gry. Nasi ludzie szybciej wiedzą kto u Was olewa grę niż Wy z Waszym wglądem w aktywność.
I skoro gracie w 5 osób na nas to po co Wam dwa sojusze?:> Mamy się masy przestraszyć?
Wojna jest potrzebna, prawda jest taka, że po upadku DNS ten alians był za duży.
I skoro przejmujemy nieaktywnych... to chyba dobrze, że przejmujemy cokolwiek, nie? Wojna to nie honorowy pojedynek anglosaskich gentelmanów.
A co do Ciebie dbrandt. Więcej działania, mniej piany. Używaj kropek, bo strasznie męczące jest czytanie jednego posta pisanego jednym zdaniem.
Powodzenia, niech wygra lepszy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

... wy podbijacie nie aktywnych... a wam bunty wbijam jak chce bo jesteście żałośni ...

Wybacz, że wyrwałem z kontekstu, ale inaczej pewnie nie zrozumiesz. Wyśmiewasz, że podbijamy nieaktywnych, a chwalisz się, że wbijasz naszym bunty, tylko komu Ty te bunty wbijasz ? MrSlape wchodzi raz dziennie, Imiel 2 razy, to są wg Ciebie aktywni gracze ? Lada moment będzie Baba i ja koło Ciebie, zobaczymy jak tam z tymi buntami stoisz. Możesz rżnąć cwaniaka, póki masz nas daleko i ziomeczki z Expendables Ci defa podsyłają. Wyśmiewasz, że się bunkrujemy, a kto 6k birem postawił do Wistoma ? Zresztą sam fakt, że tu płaczesz świadczy o Twojej frustracji, a dodając do tego wyzywanie od masówki nas i narzekanie, że tylko w 5 gracie w 60-cio osobowym sojuszu nie jest niczym innym jak hipokryzją, o ile wiesz co to
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wybacz, że wyrwałem z kontekstu, ale inaczej pewnie nie zrozumiesz. Wyśmiewasz, że podbijamy nieaktywnych, a chwalisz się, że wbijasz naszym bunty, tylko komu Ty te bunty wbijasz ? MrSlape wchodzi raz dziennie, Imiel 2 razy, to są wg Ciebie aktywni gracze ? Lada moment będzie Baba i ja koło Ciebie, zobaczymy jak tam z tymi buntami stoisz. Możesz rżnąć cwaniaka, póki masz nas daleko i ziomeczki z Expendables Ci defa podsyłają. Wyśmiewasz, że się bunkrujemy, a kto 6k birem postawił do Wistoma ? Zresztą sam fakt, że tu płaczesz świadczy o Twojej frustracji, a dodając do tego wyzywanie od masówki nas i narzekanie, że tylko w 5 gracie w 60-cio osobowym sojuszu nie jest niczym innym jak hipokryzją, o ile wiesz co to


Akurat większość birem w Jego mieście była Moja. :D

Mam taką propozycje dla Was: Może ochłoniemy i poczekamy co przyniesie dalsza gra? Zakładam że będzie ciekawie lecz Swoje emocje możemy wyrzucić w grze pokazując na co Nas tam stać. Udowodnić kto jest lepszy i silniejszy a wyśmiewając się że ktoś bunkruje miasta, drugi jest nieaktywny a trzeci ma pełno deff'u nic nie zdziałamy. Każdy ma Swój styl gry i nikt nie zabrania Mu go mieć. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Akurat większość birem w Jego mieście była Moja. :D

Mam taką propozycje dla Was: Może ochłoniemy i poczekamy co przyniesie dalsza gra? Zakładam że będzie ciekawie lecz Swoje emocje możemy wyrzucić w grze pokazując na co Nas tam stać. Udowodnić kto jest lepszy i silniejszy a wyśmiewając się że ktoś bunkruje miasta, drugi jest nieaktywny a trzeci ma pełno deff'u nic nie zdziałamy. Każdy ma Swój styl gry i nikt nie zabrania Mu go mieć. :)

Dokładnie.
Na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone...ale zachowujmy się jak ludzie. To tylko gra, ktoś musi przegrać :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dokładnie.
Na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone...ale zachowujmy się jak ludzie. To tylko gra, ktoś musi przegrać :p


Dobrze mówisz, nikt nie chcę przegrać. Ale niestety ktoś musi :cool:
 

DeletedUser23032

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

baba już jest i jakoś nie skacze prócz gadania, ty też prócz gadania nic nie robisz wiec strachy na lachy mam to gdzieś, a skoro raz dziennie wchodzą mrslape i imiel to dziwne że dziś czarami jak opętani rzucali ale ok, flessan też raz dziennie wchodzi? no tak teraz każdy kto ma bunt to raz dziennie wchodzi. Szkoda gadać ogólnie i tak mi nic nie zrobicie i wiecie o tym doskonale, tu możecie pogadać na grze nic nie możecie.
 

DeletedUser23402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Przyjdzie i kolej na ciebie kolego gwarantuje ci to ,a co do bunkrowania miast to chyba logiczne dla mnie ze miasta które nie sa bezpieczne maja defa z glebi terytorium ale co ja mogę wiedzieć ,jestem przecież zwykłym bobem który pw nabija na misjach wyspowych peace and love koledzy i powodzenia dla wszystkich :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

baba już jest i jakoś nie skacze prócz gadania, ty też prócz gadania nic nie robisz wiec strachy na lachy mam to gdzieś, a skoro raz dziennie wchodzą mrslape i imiel to dziwne że dziś czarami jak opętani rzucali ale ok, flessan też raz dziennie wchodzi? no tak teraz każdy kto ma bunt to raz dziennie wchodzi. Szkoda gadać ogólnie i tak mi nic nie zrobicie i wiecie o tym doskonale, tu możecie pogadać na grze nic nie możecie.

Ale to przecież oczywiste że na wojnie najpierw kasuje się mniej aktywnych by się wzmocnić i zrobić selekcje innemu sojuszowi potem jest ciężej bo są aktywniejsi ale na nich tez jest sposób :)

Co do jakiegoś tam posta wyżej to:

Najpierw masa potem rzeźba :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23032

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

No tak tak obyś nie spalił mięśni z kolegami bo bedziecie mieli wesoło za chwile, w sumie dajcie mi bardziej sie rozbudowywać to napewno dacie mi rade. Napewno!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

baba już jest i jakoś nie skacze prócz gadania, ty też prócz gadania nic nie robisz wiec strachy na lachy mam to gdzieś, a skoro raz dziennie wchodzą mrslape i imiel to dziwne że dziś czarami jak opętani rzucali ale ok, flessan też raz dziennie wchodzi? no tak teraz każdy kto ma bunt to raz dziennie wchodzi. Szkoda gadać ogólnie i tak mi nic nie zrobicie i wiecie o tym doskonale, tu możecie pogadać na grze nic nie możecie.

Dobrze, już wiemy że my Tobie nic nie zrobimy. A Ty co nam możesz zrobić ? Nie widziałem żadnego zaparkowanego u nas kolona, mało tego, jedyne miasta jakie przejmujesz to od swoich, Expendables i bezsojuszowe. Masz okazję nabić staty i chwalić się, że Iluzjonistę podbijasz bo mu się urlop skończył :)
 
Do góry