Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20805

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

cały sojusz dostał - :) he wszystko to co jest w pierwszej nagrodzie każdy z osobna dostał dokładnie po 9 x wszystkiego :D. Ale nie kończymy na tym...
Dokładnie - nic po za następnym miastem na skałce nie dostaniecie za zdobycie 2 miasta... teraz wykorzystajcie to to walki z normalnymi celami

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pytanie tylko po co ? Przeliczcie co tym wojem mozna zrobic innemu sojuszowi. Te nagrody sa kompletnie nie przystajace do strat. Chociaz moze fajnie sie walczy z kims kto nie odda : )
Tu sie nie zgodzę... po pierwsze to całkiem niezłe pw można dostać szczególnie za rozbicie portu, a po drugie ekspansja lądowa X9 w przypadku 1 miejsca to naprawdę potężny handicap,... o dobrach z tyche nawet nie wspomnę.... a dla festyniarzy też niezła gratka sie znajdzie.... Co prawda walczenie z przeciwnikiem nieaktywnym większej chwały nie przynosi, ale zysk jest moim zdaniem warty tego.... bedzie procentował przez długi okres czasu...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

ciekawe ile wam poszlo woja na to rozbicie

?

aha wiadomo ile tam tego było?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Z lądu podobno na Knossos i Juktasie było około:
50000 Szermierzy
50000 Łuczników
37500 Hoplitów
25000 Procarzy
25000 Kawalerzystów

Na Sparcie zapewne połowa z tego...

PS: Plus jest taki, że przy murku 25 w mieście nie liczy się premka i nie ma badań zrobionych w akademii. Wieży chyba też nie ma, ale to jeszcze potwierdzę:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A przepraszam, wieża jednak jest zbudowana w mieście plus łaźnie...
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ten event jest debilny, nic dodać nic ująć. Zajmujesz miasto tracąc co najmniej połowę wojsk off, sygnał dla wrogów do ataku, deff jest, ale na odpowiedź raczej sił nie wystarczy.
Inna sprawa, że można sojusz podzielić na grupy szturmujące miasta Artemizji i graczy atakujących wrogów sojuszu, ale...
Po co?
Lepiej na czerwonych tego offa puścić i patrzeć jak liczba buntów i straconych miast rośnie.
Moja subiektywna ocena.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ten event jest debilny, nic dodać nic ująć. Zajmujesz miasto tracąc co najmniej połowę wojsk off, sygnał dla wrogów do ataku, deff jest, ale na odpowiedź raczej sił nie wystarczy.
Inna sprawa, że można sojusz podzielić na grupy szturmujące miasta Artemizji i graczy atakujących wrogów sojuszu, ale...
Po co?
Lepiej na czerwonych tego offa puścić i patrzeć jak liczba buntów i straconych miast rośnie.
Moja subiektywna ocena.

Wyobraz sobie ze sa sojusze ktore pomimo walki z innymi nie sa w stanie stracic nawet 1/5 swojego offa ;) Sam sobie odpowiedz na to pytanie po co ;) Event gwarantuje pewne mimo ze troche mniejsze pkty, widac po pktach ataku kto korzysta ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

nie wiem jakich czy wolnych czy szybkich z defem
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Atakowanie bota , ktory nawet klina nie zrobi albo nie odda atakiem , mija się troche z celem tej gry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Atakowanie bota , ktory nawet klina nie zrobi albo nie odda atakiem , mija się troche z celem tej gry
Nie tyle z celem, bo cel jest jeden- wygrać. Ale dreszczyku emocji nie ma, że a nuż coś wstawi. Liczysz i lecisz, bo nie za deffujesz póki stoją jej wojska. Z dwojga złego lepszy ten event, gdzie bonusy są adekwatne do nagrody (dla samej ekspansji lądowej warto byłoby się spiąć) niż Trackie-pucio-pucio sr....ce setkami Hoplitów, ogni, birem, szerków, procków i harpii.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Z lądu podobno na Knossos i Juktasie było około:
50000 Szermierzy
50000 Łuczników
37500 Hoplitów
25000 Procarzy
25000 Kawalerzystów

Na Sparcie zapewne połowa z tego...

PS: Plus jest taki, że przy murku 25 w mieście nie liczy się premka i nie ma badań zrobionych w akademii. Wieży chyba też nie ma, ale to jeszcze potwierdzę:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A przepraszam, wieża jednak jest zbudowana w mieście plus łaźnie...


coś ta ilośc mi się nie zgadza co tu podajecie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ja tylko przekazuje dalej, to co dostałem w info...tak to na Knossos przeliczali:) Mi się osobiście nie chciało:)
 

DeletedUser11978

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Atakowanie bota , ktory nawet klina nie zrobi albo nie odda atakiem , mija się troche z celem tej gry

jasne , ze tak , ale policz sobie teraz - poczatek swiata ,a tu nagle jeden sojusz ma jakieś 400 miast z bonusem +300 ludzi , nie uważasz , ze to jest warte zachodu ??
Jasne stracilismy troche woja , ale niezbyt duzo skoro było nas stac na rozwalenie wsparć sojuszy , które chciały zablokować nasza wygraną. To jedno - poza tym 3 dni i wojo odrobione - po to jest aby je tracic i budowac , a wieksza siła uderzenia zawsze sie przyda.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale zawsze znajdzie sie ktos kto chce zarobic na czyjejs robocie

a co do strat to mówicie głupoty - szczerze po dwóch dniach nie widze , żadnych strat u siebie - moje wojska są w pełni sprawne i gotowe do akcji
to mój wpis z forum wewnetrznego - wykasuje tylko liczby
walus72x napisał:
gotów na stanie obecnie xx offów i xx zagród ogni

a jest to małe przygotowanie do akcji nastepnej


acha jeszcze jedno - ktos tu pisał , że więcej nagród nie bedzie ???
a kto powiedział , że sojusz ma byc ten sam ???
a gdybysmy np powędrowali do sojuszu zaprzyjaźnionego tylko na 1 dzień , na dzień podbicia nastepnego miasta ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wyobraz sobie ze sa sojusze ktore pomimo walki z innymi nie sa w stanie stracic nawet 1/5 swojego offa ;)

ta nie są w stanie chyba nie grasz na tym świecie skoro takie bzdury wypisujesz ..
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ja tylko przekazuje dalej, to co dostałem w info...tak to na Knossos przeliczali:) Mi się osobiście nie chciało:)

Nie wiem od kogo masz info ale ja na Knossos obliczalem i wyszlo mi wlasnie tyle co podajesz i jestem 95% pewny ze to prawda:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Hehe...to pewnie Twoje obliczenia przedstawiłem i nawet nie byłem tego świadomy:)
 
Do góry