Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wyobraz sobie ze sa sojusze ktore pomimo walki z innymi nie sa w stanie stracic nawet 1/5 swojego offa ;) Sam sobie odpowiedz na to pytanie po co ;) Event gwarantuje pewne mimo ze troche mniejsze pkty, widac po pktach ataku kto korzysta ;)
Skoro nawet 1/5 offa nie tracą to co robią? W tydzień mogą zakończyć wojnę bez problemu, rada sojuszu na odpowiednim poziomie. Można stosować ataki długo i krótko dystansowe, tylko trzeba umiec to zrobić;)
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

acha jeszcze jedno - ktos tu pisał , że więcej nagród nie bedzie ???
a kto powiedział , że sojusz ma byc ten sam ???
a gdybysmy np powędrowali do sojuszu zaprzyjaźnionego tylko na 1 dzień , na dzień podbicia nastepnego miasta ??

Nie dostaniesz, gdyż do nagrody przydzielone jest odznaczenie... zdobyłeś jedno wyższe i nie możesz otrzymać niższego... Dostaniesz jeszcze nagrody dodatkowo te same co się dostaje za miejsce od piątego w dół, ale nie wiem czy w ogóle tyle miast zostanie zdobytych na naszym świecie... Jakoś nikt się nie kwapi... chyba, że pomożesz komuś bezinteresownie :)

Co do dojścia do sojuszu to tak samo dojdziecie do zaprzyjażnionego, jak Oni do Was doszli...:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeszcze tylko się zastanawiam co było powodowane dorzuceniem takich fajnych bonusów do 4 miejsca...
9 x Posiłki - harpie - poziom 9
9 x Posiłki - statek ogniowy - poziom 9
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nie dostaniesz, gdyż do nagrody przydzielone jest odznaczenie... zdobyłeś jedno wyższe i nie możesz otrzymać niższego... Dostaniesz jeszcze nagrody dodatkowo te same co się dostaje za miejsce od piątego w dół, ale nie wiem czy w ogóle tyle miast zostanie zdobytych na naszym świecie... Jakoś nikt się nie kwapi... chyba, że pomożesz komuś bezinteresownie :)

Co do dojścia do sojuszu to tak samo dojdziecie do zaprzyjażnionego, jak Oni do Was doszli...:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeszcze tylko się zastanawiam co było powodowane dorzuceniem takich fajnych bonusów do 4 miejsca...
9 x Posiłki - harpie - poziom 9
9 x Posiłki - statek ogniowy - poziom 9
- no czwarta nagroda jest fajniejsza od dwóch pozostałych - swoja drogą gdzie jest napisane że nie możemy dostać jeszcze jednej nagrody :confused: bo niektórzy z nas by bardzo chcieli
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Skoro nawet 1/5 offa nie tracą to co robią? W tydzień mogą zakończyć wojnę bez problemu, rada sojuszu na odpowiednim poziomie. Można stosować ataki długo i krótko dystansowe, tylko trzeba umiec to zrobić;)

W sumie chyba wiem o jaki sojusz chodzi :p ten co jest naprzeciw nam :p
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

W sumie chyba wiem o jaki sojusz chodzi :p ten co jest naprzeciw nam :p
Punkty eko nie graja i tutaj to widać:)
ja bym tego wojną nie nazwał, wolą tracić off na miastach eventu niż na nas, jak to nazwać?
Ale jak już powiedziano bot nie wysyła klinów i dodatkowego deffa, przynajmniej tam im się udaje;)
Graty za podbicie miasta bota, wielkie osiągnięcie:)
P.S czy naprawde trzeba połączyć siły z TE, żeby SG zjechać? Nawet nie mówię, że pod względem zgrania i lojalności nie dorastacie im do pięt, ale żeby aż tak być zdesperowanym?:) gdzie to wielkie LM? Poza siną nie ma tam graczy wartych uwagi:)
P.S2 IbnSina zastanów sie na poważnie nad zmianą sojuszy, bo nie ma już zbyt wielu inteligentnych graczy, a Ty się tam marnujesz
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Punkty eko nie graja i tutaj to widać:)
ja bym tego wojną nie nazwał, wolą tracić off na miastach eventu niż na nas, jak to nazwać?
Ale jak już powiedziano bot nie wysyła klinów i dodatkowego deffa, przynajmniej tam im się udaje;)
Graty za podbicie miasta bota, wielkie osiągnięcie:)
P.S czy naprawde trzeba połączyć siły z TE, żeby SG zjechać? Nawet nie mówię, że pod względem zgrania i lojalności nie dorastacie im do pięt, ale żeby aż tak być zdesperowanym?:) gdzie to wielkie LM? Poza siną nie ma tam graczy wartych uwagi:)
P.S2 IbnSina zastanów sie na poważnie nad zmianą sojuszy, bo nie ma już zbyt wielu inteligentnych graczy, a Ty się tam marnujesz


Event to event - nie trwa wiecznie i są przyznawane za branie w nim udziału fajne nagrody - niestety nie za kasę prawdziwą,bo w tym to pewnie byście celowali tylko właśnie za wspólną akcję sojuszem, czyli zgranie, którego brak tak nam zarzucacie... A bot nie wysyła dodatkowego wsparcia to prawda, tak samo jak nieaktywny gracz, albo szarak... Natomiast po zdobyciu miasta lista wsparć płynących od obcych obejmowała 3 strony no i trochę kolonów i ataków też było... także walka jakaś tam była, jeśli nie możecie przeboleć, że się nie władowaliście na sępa to już wasza sprawa :) Nagrody z nawiązką wynagradzają stratę tego woja co poszło w piach... będziemy mogli teraz z większą siłą uderzyć w nasze cele.
Co do połączenia się z kimkolwiek to nic mi o tym nie wiadomo, tym bardziej, że TE i tak prowadzi wojnę z SG, wiec o czym mowa w ogóle?? Oprócz mnie jest jeszcze cała masa graczy a już szczególnie graczek wartych uwagi :) A co do lojalności to chyba nie ma sensu o niej rozmawiać z kimś kto jest obecnie w 5 sojuszu a to NA PEWNO nie Twoje ostatnie słowo...
Także wiecie... ja rozumiem, że boli Was sukces innych, ale weź jeden z drugim na wstrzymanie... jest jeszcze kilka miast eventowych do zabrania - możecie się wykazać, a przy odrobinie inteligencji byście wiedzieli że się to mocno opłaca - jest jeszcze jeden mały bonusik, o którym nikt nic nie pisze, ale bonusik jest zjefajny :)
 

DeletedUser11978

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

jaskinia ???
no cóż na sparcie są juz trzy miasteczka podbite więc to żadna tajemnica już te 100 milionów sreberka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Event to event - nie trwa wiecznie i są przyznawane za branie w nim udziału fajne nagrody - niestety nie za kasę prawdziwą,bo w tym to pewnie byście celowali tylko właśnie za wspólną akcję sojuszem, czyli zgranie, którego brak tak nam zarzucacie... A bot nie wysyła dodatkowego wsparcia to prawda, tak samo jak nieaktywny gracz, albo szarak... Natomiast po zdobyciu miasta lista wsparć płynących od obcych obejmowała 3 strony no i trochę kolonów i ataków też było... także walka jakaś tam była, jeśli nie możecie przeboleć, że się nie władowaliście na sępa to już wasza sprawa :) Nagrody z nawiązką wynagradzają stratę tego woja co poszło w piach... będziemy mogli teraz z większą siłą uderzyć w nasze cele.
Co do połączenia się z kimkolwiek to nic mi o tym nie wiadomo, tym bardziej, że TE i tak prowadzi wojnę z SG, wiec o czym mowa w ogóle?? Oprócz mnie jest jeszcze cała masa graczy a już szczególnie graczek wartych uwagi :) A co do lojalności to chyba nie ma sensu o niej rozmawiać z kimś kto jest obecnie w 5 sojuszu a to NA PEWNO nie Twoje ostatnie słowo...
Także wiecie... ja rozumiem, że boli Was sukces innych, ale weź jeden z drugim na wstrzymanie... jest jeszcze kilka miast eventowych do zabrania - możecie się wykazać, a przy odrobinie inteligencji byście wiedzieli że się to mocno opłaca - jest jeszcze jeden mały bonusik, o którym nikt nic nie pisze, ale bonusik jest zjefajny :)

Nie wszyscy lubią walczyć z botami, ale tak sobie myślę że warto było by taki dla was świat otworzyć.
Po podbicie miasta boota to jeden z największych sukcesów w ostatnim czasie
Przynajmniej jest to lepsze niż zakładanie miast
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

hym.. z tego co wiem to ten event robi jeszcze kilka sojuszy więc zapewne to nie ostatnie nagrody.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Event to event - nie trwa wiecznie i są przyznawane za branie w nim udziału fajne nagrody - niestety nie za kasę prawdziwą,bo w tym to pewnie byście celowali tylko właśnie za wspólną akcję sojuszem, czyli zgranie, którego brak tak nam zarzucacie... A bot nie wysyła dodatkowego wsparcia to prawda, tak samo jak nieaktywny gracz, albo szarak... Natomiast po zdobyciu miasta lista wsparć płynących od obcych obejmowała 3 strony no i trochę kolonów i ataków też było... także walka jakaś tam była, jeśli nie możecie przeboleć, że się nie władowaliście na sępa to już wasza sprawa :) Nagrody z nawiązką wynagradzają stratę tego woja co poszło w piach... będziemy mogli teraz z większą siłą uderzyć w nasze cele.
Co do połączenia się z kimkolwiek to nic mi o tym nie wiadomo, tym bardziej, że TE i tak prowadzi wojnę z SG, wiec o czym mowa w ogóle?? Oprócz mnie jest jeszcze cała masa graczy a już szczególnie graczek wartych uwagi :) A co do lojalności to chyba nie ma sensu o niej rozmawiać z kimś kto jest obecnie w 5 sojuszu a to NA PEWNO nie Twoje ostatnie słowo...
Także wiecie... ja rozumiem, że boli Was sukces innych, ale weź jeden z drugim na wstrzymanie... jest jeszcze kilka miast eventowych do zabrania - możecie się wykazać, a przy odrobinie inteligencji byście wiedzieli że się to mocno opłaca - jest jeszcze jeden mały bonusik, o którym nikt nic nie pisze, ale bonusik jest zjefajny :)
Oczywiście, że to nie jest moje ostatnie słowo! jak mi znowu odbije to założe swój sojusz i znowu bd patrzał na Wasze nieporadne ataki;)
Moje sojusze: Małe Głody-z tej ekipy niewielu zostało, ale strasznie pożarłem się z założycielem, Demoniczna Triada-mój sojusz, na cześć sojuszu z Lamii, CAŁĄ EKIPĄ DOSZLIŚMY DO SOJUSZU Korsarze- oj ten zapewne pamiętacie, już wtedy wiedzieliśmy, że nie bd z Was godnych przeciwników, a to dlaczego odszedłem z SG ( z moimi ulubionymi graczami) na zawsze pozostanie między mną , a radą tego sojuszu;)
i tak dla Twojej świadomości nadal mam z nimi b. dobre stosunki-stąd wiem o Waszych atakach naprzemiennych z TE:)
My ten event serdecznie XXX tzn. nie interesuje nas:) Wg. mnie celem powinny być czerwone kropki, ale nacieszcie się bonusami, tyle Wam zostalo:) Ktoś o wyniku wojny może przypomnieć? Ostatnio 36:7 jeżeli dobrze pamiętam:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18469

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

co wy tak kozaczycie ?LM o jakie słabe oj oj :cool:AA jest za to najlepsze i najlepiej zgrane a jak na razie tylko błaznujecie na fo i kozaczycie i to by na tym się kończyło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

TE nie planuje żadnego połączenia z innymi sojuszami- sorka ale masówką mówimy nie. Event jest dobry bo to pierwszy od kilku w którym nic nie można kupić, trzeba grać wspólnie więc pewnie dlatego tak wam się nie podoba.- kliny wstawiają osoby z innych sojuszy więc miasto nawet po wyczyszczeniu nadal się broni. Co do wspólnych akcji TE z kimkolwiek na SG- to sorka ale TE nie potrzebuje pomocników w swoich akcjach więc pierwsze słyszę. Bzdura. Za to obserwując ataki SG na nas to są one po prostu żałosne albo wcale ich nie ma. SG tworzy wielką koalicję przeciwko TE i co z tego wynika- SG nadal buduje domki i udaje że walczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A ktos walczy z SB, bo wyglada jakby TOP1 tak sie z boku ustawil i sie przyglada, smiejac sie jak sie inni tluka. Ktos ich wogole atakuje ? Pytam bo rzadko zagladam, i nie w temacie jestem .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Sparta to taki wesoły świat , więc po rozpadzie Dns- wszyscy mają jakieś pakty ze sobą do tego stopnia że jeden sojusz ma pakt z dwoma które walczą przeciw sobie- i im kibicuje. Praktycznie każdy ma takie pakty więc jest wesoło. Reszta się z tego cieszy i stawia domki. Co do Sigmy to nie wiem - więc pewnie się przyglądają co robią inni i im kibicują.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jest wesoło jest zabawa nudy nie ma
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jak Sigma nie walczy, jak walczy...na czerwono całkiem sporo sojuszy:) Także w obronie Sigma ma co robić od czasu do czasu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

gmk śmiać to się możesz ty :) bo jesteś obserwatorem. reszta bierze czynny udział w grze. Każdy ma swoich paktowiczów i swoich przeciwników zaznaczonych na kolor czerwony. Tworzenie opinii bez poznania szczegółów jest co najmniej dziwne.
Zawsze możesz zacząć grać i się dowiedzieć :).
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

gmk śmiać to się możesz ty :) bo jesteś obserwatorem. reszta bierze czynny udział w grze. Każdy ma swoich paktowiczów i swoich przeciwników zaznaczonych na kolor czerwony. Tworzenie opinii bez poznania szczegółów jest co najmniej dziwne.
Zawsze możesz zacząć grać i się dowiedzieć :).
Tylko pytalem bo przegladalem przejecia a tam cisza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Pakty paktami-układy układami
czas nie działa przeciwko nam
świat się kształtuje
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Do góry