Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

A sie kurde spinacie jak dzieci. Lejcie ten DNS zeby bylo w statach widac i tyle. : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Nic na szybko jeszcze paczki pegazow do podburzen nie zrobiłem
 
Odp: TOP 15 Sojuszy

Przecież na tym polega ta dyskusja ? Wy przeinaczacie fakty i przekręcacie nasze słowa na swoją korzyść, aby zdyskredytować nas, a my pokazujemy, że nie jest tak do końca jak mówicie i generalnie nic się tu kupy nie trzyma. Co Ty, nie umiesz dyskutować :confused:
Dlatego może warto zakończyć tą dyskusję i zająć się grą, a tu niech zapanuje grobowa cisza i będzie spokój
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

No co Ty a gdzie DNS bedzie sie wyplakiwal ze miasta traci a iles tam sojuszy puszyc jakie to sa mocne i wspaniale : )
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

40 miast to nie wszystko... z tego co wiem możecie doliczyć juz resztę miast na m54 bo albo zostaną przejęci na dniach, albo uciekna niedobitki do innych sojuszy... słyszałem tez że sporo podań się pojawiło o przyjęcie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Nie zostanie nikt:D

Myślałem że się dłużej będziecie na 54 bronić. Bo teraz to tylko sprzątamy:p

Uh. Ty twardzielu Ty :eek:

Swoją drogą błazenady ciąg dalszy :) Pojawiła się lista miast na forum DNS, które chcą przejąć i dziwnym zbiegiem okoliczności do miast babaherod zaczęło napływać wsparcie z całej sparty. Pozostali właściciele miast chyba wspólnie wybrali się na wakacje, bo wszyscy na urlopach. To się nazywa strach, 7 sojuszy vs 2 i te 7 sra po krzakach :D Same fightery na tym świecie
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

wez sie ogarnij placzesz tutaj ze 7 sojuszy was bije a w ilu sie na babeheroda wybieraliscie to mialo byc jedej na jeden czy jeden na miasto plus 3-4 do pomocy zalosny jestes , dodam ze baba jest 2 morza od sojuszu a i tak sie posraliscie,
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Wiem pieseczku babki, że Ty taki kozak i byś w bunkry się wpieprzał gdzie całe 7 sojuszy obstawiło :D Dobry jesteś :)
 
Odp: TOP 15 Sojuszy

Widzę, że błazenady ciąg dalszy. Nie wiem o co nas oskarżacie ale my po prostu dbamy o swoje i gdy jak teraz zaszła potrzeba obstawiliśmy naszego sojusznika to normalna kolej rzeczy. Nie jest to jakiś strach lecz taktyka. Jeśli w ogóle ktoś stchórzył w tej sytuacji to gracze DNS którzy nie chcieli zaatakować
 

DeletedUser20315

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

yioey66oT.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Gapiszon, daj trochę :)

Czyli nadzialiście się na deffa i już nagle spisek wyczuwacie? :C
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

wez sie ogarnij placzesz tutaj ze 7 sojuszy was bije a w ilu sie na babeheroda wybieraliscie to mialo byc jedej na jeden czy jeden na miasto plus 3-4 do pomocy zalosny jestes , dodam ze baba jest 2 morza od sojuszu a i tak sie posraliscie,
Mieliśmy skończyć tą rozmowę, ale nadal nie potrafisz gęby zamknąć. Wytłumacz mi dlaczego mieliśmy atakować babę 1vs1 skoro nas atakuje się 7vs1 ? Nie ogarniam Cię człowieczku

Gapiszon, daj trochę :)

Czyli nadzialiście się na deffa i już nagle spisek wyczuwacie? :C
Umiesz czytać, czy co drugie słowo łapiesz ? Na forum pojawiła się lista miast, które miały zostać przejęte. Do miast baby, nadciąga wsparcie z całej Sparty, reszta siedzi na urlopach. Cytując klasyk: "Psipadek ?"
Chodzi mi o to, że nawet w takiej przewadze nie potrafią zagrać uczciwie, tylko knują :)
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

czyli wg ciebie powinnismy zostawic miasta puste albo zostawic go swojemu losowi , a sojusz jest po to zeby liczyc do tysiaca i grac w ostatnie slowo
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Grajcie i sie nie spinajcie :p

A pewnie tamtemu chodziło o to że macie szpiega w ich soju ot co czytajcie ze zrozumieniem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

czyli wg ciebie powinnismy zostawic miasta puste albo zostawic go swojemu losowi , a sojusz jest po to zeby liczyc do tysiaca i grac w ostatnie slowo

Liczyłem na Twój intelekt, ale mocno mnie zawiodłeś. Nie obchodzi mnie ile będzie tam stało wsparcia, cały czas piszę o tym, że mimo tak ogromnej przewagi, nie walczycie normalnie, a pajacujecie z krecikiem. Rozumiesz już ? Jeśli nie to poproś kolegów, bo już prościej nie umiem
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

krecik mówisz o tym gosciu co sprzedaje wam nasze massy i forum którymi chwali sie patologipsa?
 
Do góry