Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28011

Guest
No sypal się, zaczął do końca po Twoim odejściu ;) dobrze wiedziałeś co robisz hehe chodzi o to ze lubisz graczy podjudzac, a ja tego nie lubię ;)

O Helorusie to się zapomniało? Aa zapomniałem, dopiero gwiazdę z Ciebie zrobił. Mam do Ciebie uraz wiesz za co nikaia to był świat gdzie każdy miał o każdym informacje.
Dostał lidera i jest dyplomatą, i koksi słup na forum. Chyba ci tam za dobrze hee?
Niech dama wróci z urlopu to będziesz musiał jej oddać wiochy bo sobie na froncie nie poradzisz;)))
Dyplomata z cb taki jak z świat bez szaraków hieny hyhy.
Nie miałeś nim być i pewnie jakbym tam grał to byś nim nie został, bo król dobrze wykonywał pracę. No i ja go ściągnąłem, bo dama nie miała kogo, przecież wszyscy od niej uciekli :)))
Zostały same nonamy i nazwa ;)))
 

DeletedUser27908

Guest
Danger jak zwykle prawi swoje ideały xDD a na sestos oprocz złota w sumie nic nie pokazał ciekawego i dostał potem banika za bota ;) no ale powie ze bil jak chcial wszystkich na sestos xDD w romie nie chcieli mu dac za bardzo rzadzic wiec zabral ekipe i przeszedl do zrzed tam mieli go dosc rownie mocno wiec na tebach probuje swoich sil jako lider graty ;p ~ImtheDanger jak by ktos nie wiedzial xDDD

Sama prawda panie No Name.No a teraz zmykaj chyżo na swój Słupstos :D
 

DeletedUser6237

Guest
Dostał lidera i jest dyplomatą, i koksi słup na forum. Chyba ci tam za dobrze hee?
Niech dama wróci z urlopu to będziesz musiał jej oddać wiochy bo sobie na froncie nie poradzisz;)))
Dyplomata z cb taki jak z świat bez szaraków hieny hyhy.
Nie miałeś nim być i pewnie jakbym tam grał to byś nim nie został, bo król dobrze wykonywał pracę. No i ja go ściągnąłem, bo dama nie miała kogo, przecież wszyscy od niej uciekli :)))
Zostały same nonamy i nazwa ;)))


Jestes tym typem który z płaczu rozwiązał sojusz? O ironio :O


Dziecko który to Twój świat że starych wyjadaczy od słupów wyzywasz? Drugi? Trzeci? Nie pozwalaj sobie słupie; )

Aktualnie tutaj mam chyba większą władzę niż mogłoby Ci się kiedykolwiek to nawet wymarzyć ;)

Zmykaj już na plac zabaw do kolegów.
 

DeletedUser29823

Guest
Fajnie się to czyta, lubię jak ktoś wyciąga jakieś bajki ze starych światów i przerzuca je na nowy, bo chyba nie ma czym żyć :V
Trochę to smutne
Bez Kappy.
 

DeletedUser28011

Guest
Jestes tym typem który z płaczu rozwiązał sojusz? O ironio :O


Dziecko który to Twój świat że starych wyjadaczy od słupów wyzywasz? Drugi? Trzeci? Nie pozwalaj sobie słupie; )

Aktualnie tutaj mam chyba większą władzę niż mogłoby Ci się kiedykolwiek to nawet wymarzyć ;)

Zmykaj już na plac zabaw do kolegów.
Z płaczu?
Z premedytacją, ty nie miałeś żadnej władzy a ja mogłem cb nawet do rozbiórki dać, jakieś marne 1500 pw to robie w pół dnia a ty masz problem przez tydz xd
SŁUPIE
 

DeletedUser28011

Guest
The Iron Lady to teraz The iron Słup bo jak widzisz już nie ma tam graczy TilU a ty nim na pewno nie byłeś.
 

DeletedUser29823

Guest
Kolejne miasto Brygady wpada w rączki Wakacji ?; p

Zostaw ich, zapewne gracz do rozbiórki albo jeszcze nie zasługuje na pomoc od sojuszu
1.0
 

DeletedUser27469

Guest
Nie śmiejcie się oni czekają na odpowiednią okazję :p
 

DeletedUser23003

Guest
Prosze Was wakacje. Jakiegos nooba przejmowaliscie i chcielibyscie zeby WIELKA brygada go odbijala? :p
 

DeletedUser6237

Guest
The Iron Lady to teraz The iron Słup bo jak widzisz już nie ma tam graczy TilU a ty nim na pewno nie byłeś.
No prosiaki ich przejęły, nic nowego, odwdzieczaja się za Rizinie gdzie zrobiliście na odwrót, a Wy im jeszcze przyklaskujecie :D Brawo Ty.
Nadal nie rozumiem jakie to ma powiązanie z aktualną sytuacją. Umiesz powiedzieć tylko słowo słup wiec nie wiem w którym momencie twoja logika obumarła.

"Wszystko slup" - leczcie się chore **


BTW jak chcecie nazwe to czemu kel o nią nie wystąpi? Przecież to kwestia dogadania ;)
 

DeletedUser23003

Guest
A tak btw to inne fronty tez zapowiadaja sie ciekawie. Wielki sojusz Freedom Fighters dostaje sromotna lekcje od 6 osobowego sojuszu Lam. Co to sie dzieje? Czyzby nie byli wcale tak dobrzi jak mysla i mowia?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser28410

Guest
Dwa sojusze Brygady + Dwa sojusze Parsifal vs. My i Nasi sojusznicy, liczby wyrównane. Różnica polega na tym, że My klocki Wam wbijamy, a Wy nie :) Sojusznicy tylko deffowali, nikt za Nas klocka nie wbił. :p

PS. Na swojej startowej wyspie mam dwa miasta Brygady, i w dwóch miastach są bunkry, murki 25, wieże i pełno deffa... Nowa strategia, bunkrowania każdego miasta na froncie? :rolleyes:
 

DeletedUser15257

Guest
Dwa sojusze Brygady + Dwa sojusze Parsifal vs. My i Nasi sojusznicy, liczby wyrównane. Różnica polega na tym, że My klocki Wam wbijamy, a Wy nie :) Sojusznicy tylko deffowali, nikt za Nas klocka nie wbił. :p

PS. Na swojej startowej wyspie mam dwa miasta Brygady, i w dwóch miastach są bunkry, murki 25, wieże i pełno deffa... Nowa strategia, bunkrowania każdego miasta na froncie? :rolleyes:
Z parsifal praktycznie tylko pon jest, nie wspomagamy sie deffem ani offem, chyba ze sa to miasta przy gramicy ;p
Jak to bobry niby nie lecialy na nas z kolonami? Podobno 3 szly od nich a 4 wszedl od was ;p wydaje mi sie jednak ze niezbyt wyrownane szanse hehe
Ale na spokojnie, cieszcie sie póki mozecie haha. Nie znasz taktyki bunkrowania miast obok graczy ktorzy sa 24/7 ? Jak to mozliwe?
 
Do góry