Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29064

Guest
Ale na spokojnie, cieszcie sie póki mozecie haha.

Raxaos pamiętasz jak napisałeś do mnie jako wielki dowódca brygady z pretensja o jakieś miasto 2k pkt ? Odpisałem ci żebyś się uspokoił, a ty nas postraszyłeś wojną, która miała nas zniszczyć xD

Puste słowa ? Czy dopiero ściągasz tych "dobrych graczy" ??
 

DeletedUser22509

Guest
HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA RAXOS!! Nie rozwalaj mnie... Z parsifalem sie nie wspomagacie? No ja cie błagam, bo ekran oplułam. Mam ci raporty z wsparc do mnie powysylac, zebys sobie obejrzal? Macie tam taki burdel, ze nie wiecie kto co wysyla czy palisz głupa po prostu?
 

DeletedUser29823

Guest
Jakąś amnezje ma albo za dużo hashu je
1.0
 

DeletedUser29855

Guest
Siema , chciałem pozdrowić babcię co mi dała 50 zł na lody (oczywiscie wydałem na złoto) i słupów z sojuszu.
 

DeletedUser27908

Guest
Cieszę się twoim szczęściem Creator , jednak nalegam abyś powrócił do tego co robisz najlepiej czyt.deffowaniem moich okupek i najlepiej pushowaniem wojska.A jak się nie zgodzisz to wpiszę się Cię w profilu " wróg sojuszu" jak to pewien sojusz z tego świata ma w zwyczaju :D
 

DeletedUser29662

Guest
oj danger juz nie badz taki wszechstronny ty jednak jestes chyba najlepszym graczem na grepo w polsce pomylilem sie w ostatnim wpisie ;/ smutno mi z tego powodu
 

DeletedUser28011

Guest
Cieszę się twoim szczęściem Creator , jednak nalegam abyś powrócił do tego co robisz najlepiej czyt.deffowaniem moich okupek i najlepiej pushowaniem wojska.A jak się nie zgodzisz to wpiszę się Cię w profilu " wróg sojuszu" jak to pewien sojusz z tego świata ma w zwyczaju :D
Właśnie a czemu profil TILU nie zmieniony??
Przecież zdradziło damę już 3 graczy xd
Nie licząc tych co z nią nie poszli, by musiała wypisać cały sojusz z lindos ;)))
 

DeletedUser14913

Guest
Swoją drogą, czy tylko mnie rażą błędy ortograficzne w opisie sojuszu 'MS-Bobry'? :confused:
 

DeletedUser15257

Guest
HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA RAXOS!! Nie rozwalaj mnie... Z parsifalem sie nie wspomagacie? No ja cie błagam, bo ekran oplułam. Mam ci raporty z wsparc do mnie powysylac, zebys sobie obejrzal? Macie tam taki burdel, ze nie wiecie kto co wysyla czy palisz głupa po prostu?

a pokaż, bo jestem bardzo ciekawy ile to prasfial nam pomaga hahaha
mamy tyle aktywnych graczy, że ciężko ogarnąć czy parsfial coś wspiera czy nie ;p
Widzę, że tutaj coraz bardziej ciekawie się robi, coraz więcej informacji do mnie dochodzi o waszych zielonych miastach, bardzo fajnie bardzo, ale wiecie, że ciężko będzie wam z nami skończyc przejmując jedno miasto na 2 dni ? 948 dni, tak tyle w tym momencie zajmie wam skończenie z nami haha
o ile zaczniemy odbijać, bo łatwiej się łapie punkty rozbijając swoje wojska :))
 

DeletedUser15257

Guest
Gdzie oni te PW nabijają jak żadnej okupacji nie odbijają ? ;p Może swoje wojsko biją ? o_O
a no i tu też odpowiem, tak walczymy tylko z przymusowymi wakacjami, tak bijemy swoje wosjko, bo nie chcemy drażnić innych sojuszy, a te wszystkie miasta co zdobyliśmy to tylko dyplomatyczna ścieżka, płacimy za każde miasto w $$ i wchodzimy na czysto, nawet obstawiać nie musimy!
 

DeletedUser15257

Guest
A mi się dzisiaj Brygada odgrażała na privach, że jeszcze jakie im ataki wysle i sie pogniewamy :( musze sie skontaktować z szkolnym psychologiem, bo nie udzwigne tego nerwowo[/QUOTE]

Dlaczego mówisz, że brygada?
Nie przypominam sobie żebym pisał od Ciebie w imieniu całego sojuszu hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22509

Guest
Raxaos - Jak sie dokopie i bede miała chwilę to CI podeślę na grepo, zostalismy sąsiadami to mam blisko :D
Co do czochrania bobra to musimy sobie z tego zrobic jakies zawołanie motywujace, bo brzmi swietnie :D
A co do bledow ortograficznych, to mnie razily jak byłam poza bobrami:D Teraz jakos mnie nie bolą ;) Jeśli chcesz to napisz do rady Miłosz, na pewno poprawią, żeby Cie w oczy nie kłuło;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22509

Guest
Aaa i odniosę się jeszcze do jednej kwestii - jesli będziecie wyrzucac wszystkich graczy z kilkoma miastami, u ktorych wyladuje kolon to okres dni do wykończenia nieco się skraca;) Moze oblicz, bo u mnie słabo z matmą :)
 

DeletedUser15257

Guest
Raxos - Jak sie dokopie i bede miała chwilę to CI podeślę na grepo, zostalismy sąsiadami to mam blisko :D
Co do czochrania bobra to musimy sobie z tego zrobic jakies zawołanie motywujace, bo brzmi swietnie :D
A co do bledow ortograficznych, to mnie razily jak byłam poza bobrami:D Teraz jakos mnie nie bolą ;) Jeśli chcesz to napisz do rady Miłosz, na pewno poprawią, żeby Cie w oczy nie kłuło;)
aaaaa bo Ty nie ze strony przymusowych tylko tutaj, witaj witaj, wybacz moją ignorancję, lecz dopiero teraz zauważyłem gdzie posiadasz miasta, a to jesteś w okolicy gdzie parsifal nam pomaga, zwracam honor, nie musisz marnować czasu i szukać tych raportów
ale co Ty mówisz o jakimś wyrzucaniu graczy, z tej strony nie ma gracza którego bym wyrzucił, dziękuję za punkty po ostatniej akcji, nazbierało się na 6 slocika! a nawet nie musiałem mojego cennego offa tracić hihi
 

DeletedUser24672

Guest
Ja szykuje się na 7 :D to dopiero piekło :D, ale nie spocznę póki tego Anielskiego nie zlikwiduje, Hiro jest zbyt niepełnosprytny, żeby istniał na tym samym świecie co ja :V
 

DeletedUser24672

Guest
Masz za mało lajków, żeby ze mną rywalizować :v słupie.
 
Do góry