Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28011

Guest
/ciach/
Byłeś ofiarą? To dobrze ;)
Nie wcinaj się w coś o czym nie wiesz nic, bo do prawdy daleko ;)
No wiesz coś to forum rozruszać musi.
Mi moderator też kasował posty i żyje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28762

Guest
Ogólnie nic się nie dzieje.... zaczeły się Przymusowe wakacje i Zlot Gimbazy się zaczął
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser27799

Guest
Doktorek dalej taki pyskaty jesteś widzę :) Chodź na Ts pogadamy sobie :)
 

DeletedUser28762

Guest
Nie jestem pyskaty a z gówniarzami waszego pokroju nie rozmawiam.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

a i widziałem co piszecie na mój temat na forum chyba kiepskie info macie.
 

DeletedUser24377

Guest
Od kogo bloka dostałem na pw? Załosny jesteś. Jak ty na TS siedzisz spod skulonym ogonem to o czym ty tu poruszasz dyskusje?
jak przychodzisz podsłuchiwać to nikt nic się nie odzywa. wiadomo czemu i nikt nie chcę z Tobą rozmawiać, bo jest to żenujące. Trochę pokory następnym razem i zastanów się co robisz, bo myślenie naprawdę nie boli. Potem dziwisz się, że ludzie Cie tak odbierają skoro paplasz jęzorem na lewo i prawo. Zastanów się bo to nie jest jedna osoba tylko wiele. co innego gdybym sam wjeżdżał na Ciebie, ale skoro jest to powszechne zjawisko z tego co zauważyłem to zastanów się, bo może z Tobą faktycznie jest coś nie halo. bez odbioru
 
jak przychodzisz podsłuchiwać to nikt nic się nie odzywa. wiadomo czemu i nikt nie chcę z Tobą rozmawiać, bo jest to żenujące. Trochę pokory następnym razem i zastanów się co robisz, bo myślenie naprawdę nie boli. Potem dziwisz się, że ludzie Cie tak odbierają skoro paplasz jęzorem na lewo i prawo. Zastanów się bo to nie jest jedna osoba tylko wiele. co innego gdybym sam wjeżdżał na Ciebie, ale skoro jest to powszechne zjawisko z tego co zauważyłem to zastanów się, bo może z Tobą faktycznie jest coś nie halo. bez odbioru
Kiedy i co ja podsluchiwałem? Zawsze wchodzę gdy są ode mnie z sojuszu a od was to od razu wychodzę bo nie ma interesu by z wami siedziec.
 

DeletedUser29823

Guest
Ell daj jakiegoś Ts'a chciałbym z Tobą porozmawiać :rolleyes: Albo ja Ci dam ts'a to wbijesz, tylko napisz mi na grze priv :oops:
 
Do góry