Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28011

Guest
Pakty my? 4x więcej wrogów no ale dobra.
Cb boli głowa chyba za dużo czasu w massówce siedzisz
 

DeletedUser6237

Guest
Pakty my? 4x więcej wrogów no ale dobra.
Cb boli głowa chyba za dużo czasu w massówce siedzisz

I mam frajdę z tego :D spinacie się ze wysłaliscie więcej pikseli i więcej ich stoi :D

Brawo :D
Przejmujecie słupy kiedy główna siła się rozrasta :D no brawo :D
 

DeletedUser28011

Guest
Główna siła się rozrasta kto?
Melle ?:D:D:D:p:p:p
To robi co świat kosztem sojuszników.
Daje do rozbiórki i podbija wszystkie miasta ;)
Jej się nie boję.
 

DeletedUser28011

Guest
Widzę ładnie się utopiłeś,
Próbuj to może się kiedyś uda ;):::
 

DeletedUser27743

Guest
Wyrzym a co z tygrysem? Też okropny zdrajca? Jakiś nob zobaczył, że na Rizinii w Impercaffe to powtórka jak z Bam'em i Dominiką?
 

DeletedUser27743

Guest
Lol. Złapałeś mnie do tej pory raz w momencie gdy mi się telefon rozładował. Tak powiesz, że se zmślam ale ok.
Ja tam nie oszukuje ja tu będę słupić.
Pograłem sobie intensywniej na Rizinii, a teraz dogrywam na spokojnie tutaj prawdopodobnie do końca wakacji.
:)
 

DeletedUser27908

Guest
Lol. Złapałeś mnie do tej pory raz w momencie gdy mi się telefon rozładował. Tak powiesz, że se zmślam ale ok.
Ja tam nie oszukuje ja tu będę słupić.
Pograłem sobie intensywniej na Rizinii, a teraz dogrywam na spokojnie tutaj prawdopodobnie do końca wakacji.
:)
Strzał w udziec sobie zrobiły Prosiaki biorąc ten grepo szrot z Ironów ;p Tam nic nie umiało grać nigdy ;p

Rizzania ? Rizzania? A to ten świat przegrywów.Już wiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
Ja tak samo,
Irony w prosiakach potrafią grać,
Zważywszy na to że ty na świecie przy prędkości 3 w schyłkowym etapie serwera czyt.ec posiadasz w porywach do 40 miast to nie jestem przekonany czy jesteś najlepszą osobą do oceny poziomu gry innych graczy.
 

DeletedUser28011

Guest
Bo to nie jest moim życiem.
Po co mi więcej? Nie lubie mieć miast powyżej 50 czy 40. Ważne że wrogom zabierałem wiochy ;) na rizini w 1,5miesiąca miałem z 400k pw pozycja 140 około, to się liczy a nie miasta. Nie wiesz ile slotów miałem nawet.
 

DeletedUser28011

Guest
Za bardzo na serio traktujesz grę. Dlatego oceniasz innych, logiczne :)
Moja sprawa ile miast chce mieć.
 

DeletedUser24377

Guest
ilość miast, pw nie są żadnym wyznacznikiem już ... Najlepiej się gra do 40 miast właśnie. Potem już powoli świat wymiera
 

DeletedUser27908

Guest
Za bardzo na serio traktujesz grę. Dlatego oceniasz innych, logiczne :)
Moja sprawa ile miast chce mieć.

Sam dokonałeś oceny graczy z którymi grałeś bardzo długo.I byłeś zachwycony.Pw to pewnie z rozbiórek po nieaktywnych.Wróg? Na rizzani?Nazywasz wrogiem osobę do której można puścić 5 h kolona i tak wejdzie , bo częstotliwość gry jest zatrważająca.Każdy dla kogo ten świat jest jakimś miernikiem winien tam zostać.
 

DeletedUser27908

Guest
ilość miast, pw nie są żadnym wyznacznikiem już ... Najlepiej się gra do 40 miast właśnie. Potem już powoli świat wymiera

Tak.Ale dla niektórych osiągnięcie stanu takiej ilości miast wymaga paru miesięcy.Nie chodziło mi o jakiś miernik czy wygodę gry.
 

DeletedUser28011

Guest
Bo nie chcę mieć więcej dlatego nie podbijałem więcej patrz na swoją gre.
Ci za to wystarczy pare dni na podbicie 8 miast powodzenia. Podbij 100 i zobaczymy jak to ogarniesz.
Moja gra moje sprawy nikt nie ma nic do tego. O lindos mi chodziło.
 

DeletedUser27908

Guest
Bo nie chcę mieć więcej dlatego nie podbijałem więcej patrz na swoją gre.
Ci za to wystarczy pare dni na podbicie 8 miast powodzenia. Podbij 100 i zobaczymy jak to ogarniesz.
Moja gra moje sprawy nikt nie ma nic do tego. O lindos mi chodziło.
Będę bacznie przyglądał się twoim przejęcią.Jestem ciekaw ile to wpadnie miast czerwonych na twoje konto.Bo ja jestem przekonany że nikła lub żadna ilość.Będą to głównie przejęcia wewnętrzne czy też miasta od sojuszów pokroju "Azir to przystojniak".A ty dalej nie rozumiesz do czego pije ,młody jesteś.Jeszcze niedoświadczony.Chodzi mi to to że nie odbiegasz od przeciętnego poziomu gry graczy z The Iron Lady,wiec nie wiem skąd u Ciebie ta pycha z jaką wypowiadasz się o ich graczach.Jest takie powiedzonko które doskonale obejmie cała twoją osoba takie wsiowe."Krowa która dużo ryczy,mało mleka daje".Nie odpiszę Ci na kolejny post,a to już argumentuje dlaczego.Nie lubię osób które zmieniają poglądy gdy wiatr zawieje im w twarz,nie czuje się też zobligowany do rozmowy z osobą która i tak nie zrozumie pełni przekazu , a wyłuska jakiś fragment.Po trzecie są osoby z którymi rozmowa jest przyjemną i wywołuje przysłowiowego banana na "ryju",a ty do nich nie należysz.Dobranoc.
 

DeletedUser28762

Guest
Proszę mnie nie wywałkować na FO jak nic ciekawego się nie dzieje....
a jeśli chodzi o moderatora Polish to moim ulubionym jedynym jest Gamma.... nikt go nie przebije.
 
Do góry