Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
dzisiaj znowu Śpią. Coś cicho się zrobiło . Wszyscy Śpią. Ellcomendante w nocy buszował to teraz śpi :)
Buszowałem i nie upolowałem.
Wszystko przyjdzie z czasem i gratuluję zatopionych kolonów.
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser22509

Guest
A kolega od was tak urozmaica mi każdy dzień w pracy, ze specjalnie dla niego pierwszy raz grad zbadałam. Niech się deffuje teraz bo zaoram mu miasto do gołej ziemi, resztki podpalę a zgliszcza posypie solą. Takie mam fantazje jak widze kolejny pseudo atak od niego.
 

DeletedUser23003

Guest
A kolega od was tak urozmaica mi każdy dzień w pracy, ze specjalnie dla niego pierwszy raz grad zbadałam. Niech się deffuje teraz bo zaoram mu miasto do gołej ziemi, resztki podpalę a zgliszcza posypie solą. Takie mam fantazje jak widze kolejny pseudo atak od niego.
Ale po co te nerwy? Zlosc pieknosci szkodzi :p
 

DeletedUser22509

Guest
Niestety w jednym muszę Ci przyznać racje, ma więcej miast, niestety żaden nie odważył się wbić na nasza wyspę.

No właśnie, żadnej piękności, komendante prawde Ci powie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Weteraniunio jak wapdne to modl sie zeby wyskoczylo bo jak nie to szybciutko Ci wioski poznikaja
smiley_emoticons_lol.gif
 
Nie musisz mi dziecko opowiadać swoich doświadczeń. Wiem, ze jesteś jeszcze młody, więc wybaczam faux pas. Ooops pewnie nie znasz tego zwrotu, jeśli wysławiasz się tekstami rodem ze średniowiecznej oberży
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Do góry