Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Proponuje suportowi i twórcom gry utworzenie odznak dla sojuszy bo to jednak jest motywacja jak sojusz również dostaje odznaczenia a nie tylko pojedyńczy gracze. Mysle ze każdy sie ze mną zgodzi że to dobry pomysł:)

Dobry pomysl, atakujacy sojusz dnia itd.
Mi sie podoba ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to w takim razie mam juz poglad na zakochanego i jego gre :) duzy sojusz to duzy sojusz a maly sojusz to maly sojusz.
Widac Mati nie patrzy na jakosc graczy i goldowców i woli walke z mniej wymagającymi przeciwnikami :)

Tak wiec juz wszystko jasne co do RIP'u :) byle do przodu po jak najmniejszej linii oporu :)


Po jak najmniejszej lini oporu mowisz tak? Aaa to dlatego RIP i OUTLAW atakuje sojusze TOP'ki to jest najmniejsza linia oporu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

hmmm uderz w stół a nożyce się odezwą...
sami zainteresowani wymieniają RIP i OUTLAW ... wiec nie mam już pytań tyle mi starczy ;)

Sam oddaje sloty Mati wiem jak to jest ;p Tylko nie rozumiem po co była ta zasłona tajemnicy ;)
jak już wspomniałeś kilka stron wcześniej okazuje się, że jesteście trzecią siłą w okolicy ;)
brawo ;)
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

hmmm uderz w stół a nożyce się odezwą...
sami zainteresowani wymieniają RIP i OUTLAW ... wiec nie mam już pytań tyle mi starczy ;)

Sam oddaje sloty Mati wiem jak to jest ;p Tylko nie rozumiem po co była ta zasłona tajemnicy ;)
jak już wspomniałeś kilka stron wcześniej okazuje się, że jesteście trzecią siłą w okolicy ;)
brawo ;)

To tak z czystej ciekawosci? Kto ma 1 i 2 miejsce?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chyba nie mowisz o sojuszu Cesarstwo Bizantyjskie! ;) Teraz naprawde mnie rozbawiles :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie rozumiem po co ten sarkazm..
Sami się przyznali, że wojują z obiema koalicjami siłą, rzeczy stanowią trzecią stronę konfliktu.
A Cesarstwo z którego się śmiejesz jest najmłodszym sojuszem z tej reprezentacji po prostu.
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie rozumiem po co ten sarkazm..
Sami się przyznali, że wojują z obiema koalicjami siłą, rzeczy stanowią trzecią stronę konfliktu.
A Cesarstwo z którego się śmiejesz jest najmłodszym sojuszem z tej reprezentacji po prostu.

Tak, to chyba jakis odlam z JOKERS prawda? No nic ale widze ze juz zdazyliscie stracic miasta :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

każdy kogo atakowaliśmy wie ze mamy pona. każdy ma, a że nam to dobrze wychodzi to co? szkoda wam:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

odłam z Jokers? nie wypraszam sobie ;)
a no niestety.. własnie ów gracz jokers... nawet nie trzeba tego komentować.

szkoda ale czego ? nie bardzo rozumiem ;)
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Wiec mowisz ze Araulen, -TWITTI-, wafel216, amade0, PolskiGimpli to wszystko bylo z JOKERS tak? W ciagu niecalych dwoch tygodni kazdy z tych graczy stracil miasto...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nie wszyscy to raz ;)
a dwa nie myl zwalniania slotów z stratą miast ;))
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nie wszyscy to raz ;)
a dwa nie myl zwalniania slotów z stratą miast ;))

A wiec po prostu oddajecie kilku sojusza miasta zeby zwolnic sloty... Oni oczywiscie wam oddadza inne miasta tak? Dzialacie obustronnie? Oni oczywiscie o tym wiedza ze to bylo zwolnienie slota :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

To juz nasza sprawa ;) ja o wasze transfery rip outlaw nie wypytuje ;)
skoro tak ładnie sprawdzasz grepostats to wiesz dobrze kto z jakiego sojuszu jest ;)
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Z deszczu pod rynne widze trafiles ;) No dobrze nie JOKERS a zelusie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

też nie trafiłeś ;p chociaż obijasz się o sedno.
Z deszczu hmmm ja nigdy nie twierdziłem, że mamy różowo i łatwo ;) taka okolica ;))
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

też nie trafiłeś ;p chociaż obijasz się o sedno.
Z deszczu hmmm ja nigdy nie twierdziłem, że mamy różowo i łatwo ;) taka okolica ;))

2014-09-14 14:28:20 U. 01 Kshatriya
Stokrotka PolskiGimli
Cesarstwo Bizantyjskie 3 744
2014-09-13 13:18:36 U. 01 PolskiGimli
-Twarde Żelki- hp100
No 1 3 682
2014-09-08 00:25:20 Adrianopolis PolskiGimli
-Twarde Żelki-

Nie ladnie tak klamac...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

kto niby kłamie ? ja jestem z żelków i nigdy tego nie kryłem co nie znaczy, ze cały sojusz jest z żelków.
no ale chyba widzę, że kolega znacznie lepiej zna mój sojusz niż ja sam w takim razie szacuneczek ;)
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

kto niby kłamie ? ja jestem z żelków i nigdy tego nie kryłem co nie znaczy, ze cały sojusz jest z żelków.
no ale chyba widzę, że kolega znacznie lepiej zna mój sojusz niż ja sam w takim razie szacuneczek ;)

Nie twierdze ze jestes inteligenty (wnioskujac po wpisach) ale czytac ze zrozumieniem powinni w szkole nauczyc...

No wiec tak

" kto z jakiego sojuszu jest" jestescie z kilku sojuszow. Glownie JOKERS. Tak jak napisalem
"Z deszczu pod rynne widze trafiles No dobrze nie JOKERS a zelusie" Wiec miales zrozumiec ta wypowiedz ze nie byles w JOKERSach a w Zelusiach, tak jest z wiekszoscia graczy z tego waszego sojuszu, odpady z roznych innych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Cały czas obrażasz to nie świadczy dobrze o twoim wychowaniu.
Widać masz problemy z przyswajaniem faktów, że o leceniu po najniższej linii oporu nie wspomnę ;)
Nie jesteśmy żadnym odłamem jokersów a w żadnym wypadku nie mamy od nich większości graczy, jest ich sporo ale nie większość.
Nazywanie kogokolwiek odpadkiem jest co najmniej obraźliwe, fakt faktem są gracze wołający o pomstę do nieba przykład Araulen
ale takie rodzynki trafiają się wszędzie ;)
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Cały czas obrażasz to nie świadczy dobrze o twoim wychowaniu.
Widać masz problemy z przyswajaniem faktów, że o leceniu po najniższej linii oporu nie wspomnę ;)
Nie jesteśmy żadnym odłamem jokersów a w żadnym wypadku nie mamy od nich większości graczy, jest ich sporo ale nie większość.
Nazywanie kogokolwiek odpadkiem jest co najmniej obraźliwe, fakt faktem są gracze wołający o pomstę do nieba przykład Araulen
ale takie rodzynki trafiają się wszędzie ;)


Widac ze u was nie ma odpadow wystarczy przejrzec ranking wojownikow ilu waszych graczy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

O ranking się nie martw ;) przyjdzie na to też kolej.
a tym czasem apeluje o większy dystans do gry i innych ludzi no i może ciut więcej kultury też nie zawadzi ;)
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Mowisz ze szczera prawda to brak kultury? :D Ta rozmowa zaczyna byc zenujaca.

Nie ucz Ojca dzieci robic!
 
Do góry