Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Uwielbiam graczy którzy myślą, że same szczeniaki graja w tą grę.
Nie będę się zniżał do twojego poziomu ;)
życzę miłego dnia ;)
 

DeletedUser21146

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Wiecie, co było a nie jest nie pisze się w rejestr :eek:
A mnie bardziej od m55 interesuje sytuacja na m54 :confused:
Tsunami? WoW? Jak to wszystko wygląda?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Tam też jest mozaika tsu klapie się prawie ze wszystkimi większymi sojuszami ale może Spartanir napisze cos więcej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ja bym był bardziej wstrzemiezliwy. ..
Nie można nie doceniać przeciwnika. ..
Nie jeden sojusz już się na tym przejechał
 

DeletedUser21146

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No i nadal nic nie wiem na temat m54, ale może jednak ktoś coś szepnie :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Bo na m 54 raczej nic się nie dzieje po za tworzeniem się lini frontów. Nikt za głęboko nie wchodzi
 

DeletedUser23437

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Sojusz LCN - La Cosa Nostra - który rozpadł sie miesiąc temu ma więcej pkt obrony niż WOW - sojusz który tylko paktuje z innymi by walczyli z TSUNAMI ...żenada ...
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

... o to ty juz tutaj?:D wiesz może inni boją sie ich nawet atakowac to nie ich wina
 

DeletedUser23437

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Boja sie atakować ...hehe dobre :) hahahahahahahaha ...oplułem monitor ...
 

DeletedUser23437

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Kolegą z nowego sojuszu też wstawiasz deff pod ich kolony?? :D


Ty nie jesteś moim kolegą i nigdy nie będziesz człowieku , tak wstawiłem wtedy wsparcie bo kolon szedł do gracza (koleżanka) z którym miałem osobisty pakt - który jest dla mnie ważniejszy niż sojusz w tym akurat przypadku . Zresztą nie będe sie tłumaczył bo nie mam z czego , na szczęście teraz jestem już w normalnym sojuszu .Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ty nie jesteś moim kolegą i nigdy nie będziesz człowieku , tak wstawiłem wtedy wsparcie bo kolon szedł do gracza (koleżanka) z którym miałem osobisty pakt - który jest dla mnie ważniejszy niż sojusz w tym akurat przypadku . Zresztą nie będe sie tłumaczył bo nie mam z czego , na szczęście teraz jestem już w normalnym sojuszu .Pozdro
Nigdzie nie napisałem, że jestem, bądź byłem twoim kolegą, więc weź na wstrzymanie. Zachowałeś się jak chciałeś. Zapytałem tylko czy robisz to dalej :D
 

DeletedUser23437

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nigdzie nie napisałem, że jestem, bądź byłem twoim kolegą, więc weź na wstrzymanie. Zachowałeś się jak chciałeś. Zapytałem tylko czy robisz to dalej :D

Nie muszę wziaść na wstrzymanie bo wcale się nie spinam :) Tak zachowałem się jak chciałem - mało tego - tak jak powinienem .A co do twojego pytania - nie nie robię tego bo nie mam powodu narazie (prosiłem się o pakt pomiędzy JOKERS a Cesarstwo B. ..mieli to w nosie więc nie miałem innego wyboru jak pomóc koleżance którą atakowano w czasie rozmów o PONie ..podobno)... , wręcz przeciwnie - staram się wspierać większość podbijanych miast przez TSUNAMI .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Spokojnie Panowie !
Ja wiem, że jest gorąco nie tylko na dworze i troszkę się wszystkim udziela

Cóż mogę napisać po dzisiejszym chyba to, że Gratuluję koalicji zelkow za ładna liczbę białych na jednej okupacji :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Spokojnie Panowie !
Ja wiem, że jest gorąco nie tylko na dworze i troszkę się wszystkim udziela

Cóż mogę napisać po dzisiejszym chyba to, że Gratuluję koalicji zelkow za ładna liczbę białych na jednej okupacji :)
Jakie gorąco?! Czlowieku w nocy jest prawie na - a w dzien wiecej niz 15 to prawie juz nigdy niema
 
Do góry