Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Haha, spadłem z krzesła [znowu] :D
Z Dropsem nie miałem okazji jeszcze rozmawiać - zapytaj się go, ale nasze północne morza są z nim w stałym kontakcie więc jeśli Twoja dyplomacja i zbiór informacji jest tak ubogi to ja nie będę drążył tego tematu, bo po co zdradzać politykę Hege ;)

A co do czuwania, to ZL to chyba jakiś ewenement, że nie mają ludzi z innych sfer czasowych i myślą, że trzeba ustalać dyżury nocne :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ale ja nigdzie nie pisałem, że z nim gadałem więc znów strzelasz sobie samobója :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Taki zachłanny kafek na Grobowiec, a swojej Latarni upilnować nie może :p
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Taki zachłanny kafek na Grobowiec, a swojej Latarni upilnować nie może :p

hahha popatrz kiedy ataki klinujące wchodzą :)
póki ja będę przy komputerze nikt z koalicji nie utrzyma kolona na latarni ręczę ci :D
jak już mówiłem nie wiesz z kim Tańczysz hahah:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ataki klinujące? Przecież godzinę siedział kolon bez żadnej reakcji z Waszej strony więc ponownie każdy widzi jakie wiarygodne informacje tutaj zamieszczasz. A poza tym historia, z tym, że czekaliście aż trochę wojska wejdzie, żeby później więcej nam ubić jest mało prawdopodobna, bo gdybym zrobił ankietę kto chce czekać i rozwalać okupację mitykami na murze 25 to pewnie niewielu by się znalazło :)

Rzeczywiście nie wiem z kim tańczę, wykiwałem gościa i zostawiłem go z jednym Cudem :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turagan, litości. Zaproś może gdzieś swoją dziewczynę, zamiast ciągle te cuda zdobywać i knuć.
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ataki klinujące? Przecież godzinę siedział kolon bez żadnej reakcji z Waszej strony więc ponownie każdy widzi jakie wiarygodne informacje tutaj zamieszczasz. A poza tym historia, z tym, że czekaliście aż trochę wojska wejdzie, żeby później więcej nam ubić jest mało prawdopodobna, bo gdybym zrobił ankietę kto chce czekać i rozwalać okupację mitykami na murze 25 to pewnie niewielu by się znalazło :)

Rzeczywiście nie wiem z kim tańczę, wykiwałem gościa i zostawiłem go z jednym Cudem :D

Haha, założymy się,że miałem info o kolonie zanim wszedł?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Mam pytanie czemu usuwane są wpisy na temat kajfasza89 który został złapany przez support na włamywaniu się na cudze konto?
Przecież to jest karalne,a Wy kasując posty uświadamiające ludziom z kim mają do czynienia pomagacie komuś kto powinien mieć multi bana.
Czekam na odpowiedź.
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Mam pytanie czemu usuwane są wpisy na temat kajfasza89 który został złapany przez support na włamywaniu się na cudze konto?
Przecież to jest karalne,a Wy kasując posty uświadamiające ludziom z kim mają do czynienia pomagacie komuś kto powinien mieć multi bana.
Czekam na odpowiedź.

Kasowane są wszystkie posty nie zgodne z tematem przewodnim wątku inteligencjo.
 

DeletedUser16760

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Yo bobcie. Najpierw postaraj sie dojść do mojego poziomu eko/pw pozniej pisz takie śmieszne rzeczy. Prawie samego defa mam i obstawiam sojuszników a i tak mam wiecej pkt ataku :D wiec prosze, nie ośmieszaj sie jeszcze bardziej ^_^ w niczym (poza włamaniami:D) mnie nie dorównujesz.
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A ja chciałbym poruszyć sytuacje na świecie i mam nadzieje, że mój post nie zostanie usuniety :D

Jak wszyscy dobrze wiedzą DeI, Ludki i Ludziki to jedność
I jak CI którzy zdąrzyli przeczytac posty niektórych Zielonych o oddanie cudaków Legionu Hege, ponieważ sie bali itd, itp.?

Aktualnie Latarka jest na 9lvl. Także gratuluje tym którzy cisneli Legionowi, że się bali nie chcieli walczyc i oddali cudaki.

Na pewno Ci walczeni Ludkowie przeniosą cud do DeI i walecznie będa bronić jednego miasta na cudaku :) \
Także gratuluje Wielkim i Odważnym Wojownikom Nię Bojącym Się Nikogo(jak i nie omijających żadnej walki), Dobrej Stategii Jak To na Takich Wojowników Przyształo :)

heheheh.png

"bul" //ciach// za 5,4,3,... :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Przecież to kombinatorzy - Kajfasz zbyt długo się ociąga ze zgadywaniem haseł to trzeba to w inny sposób rozegrać.
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Haha, założymy się,że miałem info o kolonie zanim wszedł?
smiley_emoticons_biggrin.gif


ja się założę że nie miałeś żadnego info o kolonie ,bo on płynął ponad 6 godzin a jak zaparkował to stał ponad 3 godziny zanim się właściciel obudził.O akcji nikt nie wiedział bo to był spontan i zrobiliśmy to w dwie osoby ,więc nie czaruj że coś o tym wiedziałeś bo nawet ludzie u nas nic nie wiedzieli a nawet po wejściu kolona tylko zaufane osoby zostały poinformowane .
Zresztą ludzie u was byli w szoku ze kolon na latarni w ogóle zaparkował ,a gdybyś coś wiedział to przed wpłynięciem kolona byłby tam bunkier.Podobno wlścicielowi padł telefon ale to nie jest wytłumaczenie aby 10 godzin być nieaktywnym,
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A ja chciałbym poruszyć sytuacje na świecie i mam nadzieje, że mój post nie zostanie usuniety :D

Jak wszyscy dobrze wiedzą DeI, Ludki i Ludziki to jedność
I jak CI którzy zdąrzyli przeczytac posty niektórych Zielonych o oddanie cudaków Legionu Hege, ponieważ sie bali itd, itp.?

Aktualnie Latarka jest na 9lvl. Także gratuluje tym którzy cisneli Legionowi, że się bali nie chcieli walczyc i oddali cudaki.

Na pewno Ci walczeni Ludkowie przeniosą cud do DeI i walecznie będa bronić jednego miasta na cudaku :) \
Także gratuluje Wielkim i Odważnym Wojownikom Nię Bojącym Się Nikogo(jak i nie omijających żadnej walki), Dobrej Stategii Jak To na Takich Wojowników Przyształo :)

View attachment 5350

"bul" //ciach// za 5,4,3,... :D

Zanim coś napiszesz sprawdź co się dzieje na m66 z waszymi miastami :)) i to akurat w ostatnich dniach. Możecie sobie pomarzyć o latarni :D chyba że wasz sławetny gracz turgan albo dzill /Malakhai słynący z podpieprzania graczy na maratonie :))))))) zaczną bardziej podawać do supportu naszych graczy.

Co do mojej informacji, bardzo późno odczytałem wiadomość od zaufanej osoby :) A ty wojtas nie osiedlaj się na tych wyspach co chcesz bo to nie ma sensu :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Najpierw to będą musieli skrócić, co ostatnio słabo zielonym idzie
smiley_emoticons_bussi2.gif

kto ci sie na konto włamał w końcu biedotko ;DDD
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Mam pytanie czemu usuwane są wpisy na temat kajfasza89 który został złapany przez support na włamywaniu się na cudze konto?
Przecież to jest karalne,a Wy kasując posty uświadamiające ludziom z kim mają do czynienia pomagacie komuś kto powinien mieć multi bana.
Czekam na odpowiedź.
Żaden admin mi nie odpowie? Czyżbym poruszył drażliwy temat?
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Przecież to kombinatorzy - Kajfasz zbyt długo się ociąga ze zgadywaniem haseł to trzeba to w inny sposób rozegrać.
hahaha :D a co maść na ból //ciach// potrzebna?? :D

//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry