Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Mam podać rozmowy bo????
Co takiego to zmieni???
Waszą politykę?? Wątpię..

Rozmowy są :) calutkie, na privach, niektórzy nie kasują.
Radze najpierw się skontaktować z wymienionymi w tekście osobami, bo po to je wymieniałem :)). A jak już to niech Oni zabiorą głos bo jak na razie po mojej wypowiedzi cisza jak na grzybobraniu, jakieś pionki piszą byleby coś napisać.

Macieju odpowiem co wprost ,oczywiście że przed paktem z Hege toczyły się rozmowy ze wszystkimi zainteresowanymi sojuszami na temat ewentualnej wspólpracy ,bo to przecież gra strategiczna i równie ważna jest dyplomacja a nie tylko walka.Jednak każdy co mie zna może ci napisać że zawsze zachowuję pewien poziom rozmowy którego staram się nie przekraczać i teksty takiego typu co tu przytoczyłeś z całą odpowiedzialnością mogę napisać ze nie pochodziły ode mnie.To nie jest mój ton rozmowy ,a jeżeli masz na to jakiś tekst w moim wykonaniu to prosze tu zamieścić ,porównamy bo ja żadnych wiadomości nie kasuje.

Czytam tak wasze wypowiedzi i naprawdę nie mogę zrozumieć ile jadu jest w ludziach.Powtórzę to jest gra strategiczna i kto będzie sprytniejszy w walce i dyplomacji ten wygra,ale nawet różne podstępy nie są warte tego zeby sobie skakać do gardeł.Ja mogę zrozumieć wiele rzeczy bo każdy kalkuluje aby w jakiś sposób zapewnić sobie przewagę ale jednego nie mogą zrozumieć jak może w ogóle komuś przejść przez myśl aby włąmywać się na czyjeś konto ,to jest w ogóle nie dopuszczalne.

W ciągu całej gry przechodzi sie przez różne pakty koalicje i nic w tym dziwnego ,bo różne sytuacje mogą doprowadzić do zmiany frontu.
I powiem jeszcze od siebie że pewnie by nie doszło do paktu z hege gdyby zieloni nie odrzucili pona na święta i u wielu naszych graczy przelało to czarę goryczy żeby w święta grały non stop alarmy i nie można było w spokoju posiedzieć w kręgu rodzinnym.Wtedy za jedyny cel postawiliśmy sobie walkę przeciwko zielonym a przy okazji można się było w kulturalny sposób dogadać z naszym dotychczasowym największym przeciwnikiem Hege.

Teraz po pewnym czasie musze uczciwie stwierdzić że wspólpraca z największym rywalem odbywa sie wzorowo i jest takie powiedzenie że ogniu kuje się najlepszą stal i tak mogę powiedzieć o naszej współpracy.

Padają tu oskarżenia że Hege nas oszuka ,ale w jaki sposób można oszukać kogoś kto nie ma żadnych roszczeń a to kto zdobędzie koronkę to jest tylko i wyłacznie kwestia techniczna i jeżeli tylko uda się ja zapewnić niektórym naszym ludziom to jest tylko na plus ,a dla czego nie skoro po to ta gra została wymyślona i są takie odznaki.

Dla tego proszę zachować trochę umiaru i powrócić z dyskusją na właściwe tory a nie się wyzywać jeden z drugim.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ja nikogo nie muszę szukać, to mnie szukają :)
Wydaje Ci się, że kilku krzykaczy narobi szumu i mi zepsuje opinie. Chłopie, pisz sobie do woli - oprócz ludzi Twojego pokroju reszty to nie rusza, nie znają mnie od dziś, a od dobrych kilku lat :D

Nie wiesz z kim tańczysz :) Z Wojtaskiem się zgadzam w dużej mierze, Hege was nie oszuka no jasne że nie :D Choć niedawno Wojtasek chciał dać "powalczyć" hegemonom by pokazali że zasługują na cudaka ale widocznie Turganik tradycyjnie naobiecywał cuda na kiju i Legion oddał cudaki ,a hege jak zwykle wykazało się tylko w budowaniu:) .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Troja

przecież trzeba i tak będzie udowodnić w walce jak się będzie chciało zdobyć koronkę więc nic to nie zmienia.Ja się chciałem pozbyć cudaków aby nie było takich cyrków z włamami jak prędzej,
Zresztą cały czas pisalem ze o dominację nad światem powalczą dwa sojusze ,hege i zieloni przy współudziale sojuszników wiec nic się tu nie zmienia .
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

przecież trzeba i tak będzie udowodnić w walce jak się będzie chciało zdobyć koronkę więc nic to nie zmienia.Ja się chciałem pozbyć cudaków aby nie było takich cyrków z włamami jak prędzej,
Zresztą cały czas pisalem ze o dominację nad światem powalczą dwa sojusze ,hege i zieloni przy współudziale sojuszników wiec nic się tu nie zmienia .
Trzeba udowodnić to fakt. Nie rozumiem polityki oddania cudów na tym poziomie dla nie tylko strach o stratę to może wyjaśniać. Ale cóż nie wnikam już bo to i tak nic nie zmieni.
 

DeletedUser16760

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No patrz kajfaszku a wy ani w walce nie potraficie się wykazać, ani też w budowie :) ale za to w hakierowaniu 1 klasa :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ładny dzień dzisiaj :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No patrz kajfaszku a wy ani w walce nie potraficie się wykazać, ani też w budowie :) ale za to w hakierowaniu 1 klasa :D

Siedź cicho bobie :) zapomniałeś ostatnie 40 k ogni wywalone przez was w błoto , teraz odbijacie nasze okupacje na moralach 40 % :) ,a araczej próbujecie odbijać bo nie możcie wystawić 3 k ogni :)
za to wspaniale budujecie. hahhaha i pilnujcie dalej w nocy bo lubię to :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Siedź cicho bobie :) zapomniałeś ostatnie 40 k ogni wywalone przez was w błoto , teraz odbijacie nasze okupacje na moralach 40 % :) ,a araczej próbujecie odbijać bo nie możcie wystawić 3 k ogni :)
za to wspaniale budujecie. hahhaha i pilnujcie dalej w nocy bo lubię to :)

burglar.jpg

5 dni myślałeś nad odpowiedzią?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ofiara2.png

Tylko tej odznaki mi jeszcze brakuje, ale za słaby jestem, by ją zdobyć :p
Kajfasz Pro Player.

W profilu całkiem niezła wypowiedź. Jak ktoś kto ma:
- 67655 pkt. jako atakujący (645),
- 59850 pkt. jako obrońcy (668),
- 189588 pkt. eko (731),
- 14 miast,
- przejętych miast sojuszu Hegemonium: 0,
- przejętych miast sojuszu Legion Wojowników: 0
może wypowiadać się na temat spraw militarnych i bobowania?

Forum się z Ciebie Kajfasz śmieje, że coś nie tak z rozumkiem masz.
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

View attachment 5345

Tylko tej odznaki mi jeszcze brakuje, ale za słaby jestem, by ją zdobyć :p
Kajfasz Pro Player.

W profilu całkiem niezła wypowiedź. Jak ktoś kto ma:
- 67655 pkt. jako atakujący (645),
- 59850 pkt. jako obrońcy (668),
- 189588 pkt. eko (731),
- 14 miast,
- przejętych miast sojuszu Hegemonium: 0,
- przejętych miast sojuszu Legion Wojowników: 0
może wypowiadać się na temat spraw militarnych i bobowania?

Forum się z Ciebie Kajfasz śmieje, że coś nie tak z rozumkiem masz.

Forum to się będzie z ciebie śmiało wkrótce do rozpuku > Wojtek chce miasta oddac koło latarni, proponuje byś się pojawił na m66 wojtek ci chętnie odda miasta :) napisz do zainteresowanego.
I budzik dziś o 3:30 odpalamy grobowiec Turganik pilnuj:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A o 3:30 program wychwyci Ci wszystkie możliwości 8 znakowego hasła Dropsa?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ale Ty się chłopie spinasz tą grą, myślisz, że ja się będę przejmował tym, jaki będzie końcowy wynik Cudów na tym świecie.
Trochę Ci współczuję - jesteś pochłonięty tą grą, ale bez żadnych osiągnięć, aż wpadłeś w stan własnego kreowania swoich sukcesów. Do tego myślisz, że ktoś będzie się ze mnie śmiał (ciekawe z jakiego powodu, znów masz urojenia) i mam oczekiwać wymyślonych godzin :)
Po pierwsze mnie nie sprowokujesz, jak już mogłeś zauważyć na forum z jakim spokojem się z Tobą/Wami obchodzę, a po drugie podziwiam Twój zachwyt moją osobą, bo nieustannie chcesz mi coś udowodnić, a ja się z Tobą bawię, a Ty nie zdajesz sobie sprawy, że ja do tej gry podchodzę naprawdę z wielkim dystansem, a mimo to stałem się postacią pierwszoplanową na FO :)
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ale Ty się chłopie spinasz tą grą, myślisz, że ja się będę przejmował tym, jaki będzie końcowy wynik Cudów na tym świecie.
Trochę Ci współczuję - jesteś pochłonięty tą grą, ale bez żadnych osiągnięć, aż wpadłeś w stan własnego kreowania swoich sukcesów. Do tego myślisz, że ktoś będzie się ze mnie śmiał (ciekawe z jakiego powodu, znów masz urojenia) i mam oczekiwać wymyślonych godzin :)
Po pierwsze mnie nie sprowokujesz, jak już mogłeś zauważyć na forum z jakim spokojem się z Tobą/Wami obchodzę, a po drugie podziwiam Twój zachwyt moją osobą, bo nieustannie chcesz mi coś udowodnić, a ja się z Tobą bawię, a Ty nie zdajesz sobie sprawy, że ja do tej gry podchodzę naprawdę z wielkim dystansem, a mimo to stałem się postacią pierwszoplanową na FO :)
Jesteś mega ! Dzięki za to że jesteś, bez ciebie na tym świecie było by bardzo nudno!
ps. a ja się nie spinam tylko Ty:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Też Cie kocham :)

A teraz lecę na film, bywaj.
 
Do góry