Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Bobasa sobie rzucę i już mam 100% szybciej :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Bobasa sobie rzucę i już mam 100% szybciej :D

Turgan Ty już sobie daruj swoje tłumaczenia bo wszyscy wiedza do czego jesteś zdolny. IDz rób to co dalej robisz na tym świecie i sobie fapuj od razu żebys nie zapomniał że jestes takie zajebisty :)

Bez odbioru :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ziomek - przejąłeś w ostatnich tygodniach 5 nieaktywnych czerwonych kropek, które w Twojej ponadrocznej karierze na Troi są całym dorobkiem ogółu przejętych miast wroga i wszczynasz tu ataki personalne i oskarżenia bez pokrycia...
Mało to - sugerujesz pewne rzeczy, a finalnie i tak nie chcesz wysłuchać "tłumaczenia" drugiej strony więc lepiej zorganizuj sobie monolog z cytryną, a nie dumasz publicznie nad moją "zajebistością", którą sam wymysliłeś (hehe, kabaret mi się przypomniał a propos tego :p).
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ziomek - przejąłeś w ostatnich tygodniach 5 nieaktywnych czerwonych kropek, które w Twojej ponadrocznej karierze na Troi są całym dorobkiem ogółu przejętych miast wroga i wszczynasz tu ataki personalne i oskarżenia bez pokrycia...
Mało to - sugerujesz pewne rzeczy, a finalnie i tak nie chcesz wysłuchać "tłumaczenia" drugiej strony więc lepiej zorganizuj sobie monolog z cytryną, a nie dumasz publicznie nad moją "zajebistością", którą sam wymysliłeś (hehe, kabaret mi się przypomniał a propos tego :p).


chyba turgan nie zaprzeczysz, ze uwalasz swoje wojo na sobie i to w bardzo duzych ilosciach? tyle pkt z obrony na swiecie, ktory od dawna jest rozstrzygniety ?

szkoda ze rankingi walki nie byly tak wysrubowane do czasu rozdania odznaczen, a dopiero pozniej jak juz malo kto gra sztuczne bicie pkt dla komnaty

no ale jeden robi festyny drugi igrzyska trzeci rozbija swoje wojo. nie jest to zabronione, ale nie koniecznie sie przeklada na realne umiejetnosci w walce. KAzdy ma prawo ocenic takiego gracza. Nic jednak sie z tym nie zrobi bo jest to dozowolone
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ogólnie ja nie rozumiem takich komentarzy... Tak samo mógłbym mieć pretensje do setek osób, że robią sloty na festynach.
Tak jak Koji piszesz - walki były wcześniej i każdy mógł się wykazać. Teraz mogę się bawić kontem użyczonym od Inno ile zechcę i robić co zechcę jeśli jest to dozwolone.
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Co wyliczę, to wyliczę, ale zawsze wtedy powiem, że najbardziej mi żal ... kolorowych jarmarków, blaszanych zegarków,pierzastych kogucików, baloników na druciku i konta Kojiego (! które tak się zmarnowało). Reszty nie chcę mi się już komentować
smiley_emoticons_verlegen.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ziomek - przejąłeś w ostatnich tygodniach 5 nieaktywnych czerwonych kropek, które w Twojej ponadrocznej karierze na Troi są całym dorobkiem ogółu przejętych miast wroga i wszczynasz tu ataki personalne i oskarżenia bez pokrycia...
Mało to - sugerujesz pewne rzeczy, a finalnie i tak nie chcesz wysłuchać "tłumaczenia" drugiej strony więc lepiej zorganizuj sobie monolog z cytryną, a nie dumasz publicznie nad moją "zajebistością", którą sam wymysliłeś (hehe, kabaret mi się przypomniał a propos tego :p).


Ja gram tak z nudy. Wchodze na grepo z 2 razy dziennie. Wydałem może z 50zł na ten świat na złoto na najpotrzebniejsze momenty. Gram bez spiny nie dla rankingu żeby być pierwszy i tracić pełno hajsu na takie zabawy :D Wystarczą mi spoko ludzie żeby dobrze sie pobawić a to kogo przejmuje mi obojętne :D Jakoś nie chce mi sie słyszeć 50 razy apki w nocy wole sobie pospać.

A tak pozatym Turgan Twoje tłumaczenia każdy już zna. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Znasz moje tłumaczenia, a nie wiesz, że gram bez złota :) (sms raz w miesiącu na najniższy pakiet)
czyli mało o mnie wiesz...
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Wracając do mojego wątku, bo widzę że masz opis na profilu. Jeśli ktoś będąc graczem sojuszu A oddaje bez żadnego mrugnięcia ani poinformowania rady miasta graczom w sojuszu B (z którym nawet nie paktuje) to nasuwa mi się jedno stwierdzenie - dobrze wiesz jakie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Szczerze powiedziawszy nie wiem jakie stwierdzenie Ci się nasuwa (będę wręcz wdzięczny jak zaczniesz pisać konkrety).
Ale z wieloma osobami z Hege mam podobne relacje, zawiązane pakty osobiste, pon-y więc macie problem na większą skalę - jeśli robicie z tego problem.
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No cóż skoro nie wiesz to podpowiem - między innymi nielojalność, działania na własną rękę, "partyzantka" etc etc. Jak mam pisać jakieś konkrety skoro nawet wpisy w Twoim profilu do których odwoływałam się znikają? (pozostawiam to jako pytanie retoryczne, dalsze dyskusje na ten temat tu uważam za zbędne).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Wpis został przekazany Waszej Radzie - możesz odwoływać się do woli.
Podzielanie poglądów przeciwnika na temat włamań na konta graczy innych sojuszów - to jest lojalność i zaufanie swoim graczom :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Miło mi, dzięki.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

carmeeelova dzisiaj o godz. 19:01
Turgan wie, że bedzie potrzebować deffa na swoje konto gracza roku, to wtedy bedę atakował :D moze nawet wczesniej :D

http://pl.grepostats.com/world/pl44/player/1829737/colonizations

Spadłem z krzesła, grozi mi ktoś kto oddał jedyne 2 miasta, które posiadał na mojej wyspie.
Teraz możesz cwaniakować, a tak do 15:00 Cię nie ma, bo w gimnazjum siedzisz i można Cię czyścić do woli :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

ojj Wy to tylko się spinać potraficie :)
prawda jest taka że praktycznie każdy ma coś za skórą-jeden więcej drugi mniej...
ale niektórzy to najlepiej potrafią wyciągać czyjeś brudy-swoje zamiatając pod dywan i udając że jest czysto...
weźcie się ogarnijcie i załatwcie to jak w Grepolis przystało-czystą walką a nie walką na słowa...
pzdr Kaczanos
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jakie roszady przy mnie - normalnie pospolite ruszenie :)
A można było tę aktywność przełożyć na ZL czy MS-13, które robi Wam siekę na m35...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

M.Ganikus napisał(a):
Jest to również eksperment, jak szybko koalicja (196 członków, 11469 miast) może rezebrać jednego gracza (234 miasta)

Szczerze powiedziawszy to się roześmiałem, bo na świecie paktują praktycznie wszystkie liczące się sojusze i spójrzmy jakie mają cele :)
Wywołują wojnę poszczególnym graczom na świecie, bo wokół same zielone kropki :D
Do tego sam nie wiem za co ta wojna została wywołana
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turgan ale Ty z siebie świętego robisz czy jak ? :D A ten Twój opis na profilu na świecie też jest dobry.

Wywołują wojne? To po co zabierałeś miasta graczy z hege i warunek oddania miast Kojego, że jak odda Ci miasta nie bedziesz atakował Hege?
Pokłócileś sie z cytryna Ty odszedłes ona odeszła. Teraz możesz sie nazywac królem bo jestem wielkim Świętym Turganem :D

I tak tak wiem kim ja jestem ale taki ja ma z Ciebie beke i Twoich wypocin :D Szerokości :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

To po co zabierałeś miasta graczy z hege i warunek oddania miast Kojego, że jak odda Ci miasta nie bedziesz atakował Hege?

No właśnie - po co? W jeden dzień złamaliście wszystkie warunki tej umowy :p
Dobra, koniec - macie rację. Grajcie swoje. Chciałem pokoju, kolonizowałbym sobie miasteczka na wyspach, a tak do końca świata będziecie się osłabiać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Kabaret Turbanówka dalej gra :D

Nie ma to jak zawierać pakt z nieaktywnym graczem który nie ma dojścia do wew. for a potem płakać :D zmienić ci pieluszkę? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Czyli twierdzisz, że macie nieaktywnych graczy na Cudach? :)
Z tego co wiem to każdy gracz na Cudzie miał swój udział w Radzie i fora wew. - stąd też pół świata wiedziało co się u Was dzieje :p
 
Do góry