Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A Wy cały czas żelki , żelki żelki - czas pokażę jacy mocni są i czy masówka czy nie ...

no ale wlasnie pokazuje. 3 miasto traca z czego 2 graczy z kolonami wyrzucili z sojuszu. Dlatego taka gorycz :)
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

jest i nastepny od nich;d
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

akurat nie jestem az tak w temacie jak freeze ale jka ktos budzi sie z kolonem 2 godziny od konca okupacji i ma tam 200 birem to sie wcale nie dziwie ze nikomu nie chce sie takiej osobie pomoc , wczesniej czy pozniej boby sie wykrsza co do freeza dajcie mu spokoj jego gra polega na odlizcaniu ile miast traca zelki , zabraknie zelek zabraknie freeza ,
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

akurat nie jestem az tak w temacie jak freeze ale jka ktos budzi sie z kolonem 2 godziny od konca okupacji i ma tam 200 birem to sie wcale nie dziwie ze nikomu nie chce sie takiej osobie pomoc , wczesniej czy pozniej boby sie wykrsza co do freeza dajcie mu spokoj jego gra polega na odlizcaniu ile miast traca zelki , zabraknie zelek zabraknie freeza ,

aaa tam każdy ma jakies powołanie :cool: widocznie freez jest do tego stworzony by krytykować :D:D
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nie ma sie czym w grze pochwalic to innych krytykuje by z niego sie nie smiali
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A propo żelków , to chyba dzisiaj zjem jednego do syta , ale bez kwasku są , wiec nie należą do moich ulubionych :(
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

no zdziwilbys sie :) az bys gula w zadzie złapal :)
watpie bo ja nikomu niezazdroszcze , gram jak umiem kazdemu moge pogratulowac dobrego wyniku nawet wrogowi ktory jest ode mnie lepszy to tylko gra , napewno niezazdroszcze nikomu z topa , szkoda mi kasy by bylo i tyle
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Kase trzeba tracic zeby byc w top ?
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

a tak z ciekawosci - co sie stalo ze Top 4 Przemas szaraka zrobil ? :>
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

niepytalbym gdyby byla jakas informacja w sojuszu od niego ale nie ma...
raczej wiec Ty nie ogarniasz albo rozumek maly hmm? :>
dziwne bo ja w 3 minuty sie dowiedzialem dlaczego zrezygnowal , a ty dalej czekaj az info na forum sie pojawi :D co za gosc
 
Do góry