Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

dziwne bo ja w 3 minuty sie dowiedzialem dlaczego zrezygnowal , a ty dalej czekaj az info na forum sie pojawi :D co za gosc

Oj to ze Ty sie dowiedziales to kazdy juz ma wiedziec? co za typ... temu tez bozia rozumku poskąpila :)
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Oj to ze Ty sie dowiedziales to kazdy juz ma wiedziec? co za typ... temu tez bozia rozumku poskąpila :)
wydawalo mi sie ze taki rozgarniety gracz jak ty powinien wiedziec co w jego sojuszu sie dzieje :)
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

wydawalo mi sie ze taki rozgarniety gracz jak ty powinien wiedziec co w jego sojuszu sie dzieje :)

Widocznie taki szaraczek jak ja nie siega tak wysoko jak Ty :)
Panie Azazeal ktory uwaza ze aby byc w top nalezy złocic :)
Biedny czlowiek bez wyobrazni, ktory z kazdej strony czuje ograniczenia bo złoto i pieniazki nie sa w jego zasiegu... ;(

A tak serio to zapytalem z czystej ciekawosci na forum w momencie kiedy nie bylo zadnej info na forum. Jednak Azuzik spial koslawe poslady bo jak mozna nie wiedziec? on juz wie! Heloł?! "jestem Azazeal i ja juz wiem! Heloł! a Ty nie wiesz? phi co za gosc"

Smieszny jestes :) pewnie powitalo Cie w tym roku gimbazjum i prawisz mądrosci zycia :)
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Freeze, zastanawiam się czy Ty piszesz to co piszesz tylko po to, żeby zabłysnąć i sam w to nie wierzysz, czy Twoja inteligencja jest równa 0. Niezależnie od przyczyny jesteś tylko forumowym trollem którego niestety Azazeal napędza(nie rób tego:))

kazda opinia od zelka czy paktowicza siedzi mi gleboko w czelusciach :) bo wiem ze spinacie poslady bo wam ktos prawde mowi ze jestescie mass lolkami.
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

kazda opinia od zelka czy paktowicza siedzi mi gleboko w czelusciach :) bo wiem ze spinacie poslady bo wam ktos prawde mowi ze jestescie mass lolkami.

Nawet jak sa to co ? ich sprawa , niech sobie są :) A ja sobie skosztowałem żelka , ale bez kwasku i czuję się nienasycony :(
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

hehe , jeśli to alexx88 to widać ,że sam jest noobem :p
czyli wybrał właściwy sojusz ,a pisząc masówka to się chyba chwali :D:D
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

hehe , jeśli to alexx88 to widać ,że sam jest noobem :p
czyli wybrał właściwy sojusz ,a pisząc masówka to się chyba chwali :D:D
pewie tak , ale co ty o tym mozesz wiedziec jak tylko domki budujesz :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

pewie tak , ale co ty o tym mozesz wiedziec jak tylko domki budujesz :p

Jeśli chodzi o mnie to domków nie buduje prawie wcale :p
A co tam u Ciebie w soju słychać Azazeal ? :p Bo też tak na początku się wydawało ,że będziecie w czołówce , a tu nagle coś ustało :)
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

w soju slychac tylko odglosy walki :D a tak szczerze to nawet nie patrze na to ktora pozycje ma sojusz , ale napewno na ta chwile jest nas o kilkanascie osob za duzo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

gadu gadu a Hegemonium radzi sobie co raz lepiej tak jak to przewidywałem heh ;] beda w topce to kwestia czasu pytanie tylko jak daleko zajdą
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

O Azazeal ujawnił nick frezee i już nic nie pisze ? Hehe ciekawe, pewnie się zgasił, tak po żelkach jechał, a on sam w nich jest >.<
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

O Azazeal ujawnił nick frezee i już nic nie pisze ? Hehe ciekawe, pewnie się zgasił, tak po żelkach jechał, a on sam w nich jest >.<
on sam sie przyznal ze tam jest tylko nicku nie chcial podac , jesli trafilem to rzeczywiscie nie dziwie mu sie czemu nie chcial sie pochwalic :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Palić, gwałcić i rabować ... Hegemonium będzie panować :D

hmm, gdyby to była paczka z gammy to bym sie zgodził ale niestety nie jest ;p ale musze przyznać,że vill odwala kawał dobrej roboty ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nieb0

coś znajomy ten nick czy przypadkiem nie graliśmy kiedyś w jednym soju? :confused: :)
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No 1 i warriors elite odbijają okupacje od stokrotek jakies typy co do wyniku tej bitwy? zaraz podam numer konta gdzie mozna wplacac pieniadze i obstawiac^^
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

obstawiam, że nie odbiją:)
 
Do góry