Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Vikingów :D

Jeśli współpracujemy razem to wszyscy powinni dostać ;) Ale Wy tego nie zrozumiecie. Bo gra "fer plej" i Wy chodza w drugich kierunkach. i skończ tu pisać jakie to jest Hege bo to Wy jesteście bandą frajerów ;d
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

;-) Komu jeszcze obiecaliście koronkę oprócz legionu żelków wikingów alfy ? :D
zapomniałeś jeszcze o kilku sojuszach
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

no Synowie Gromu jeszcze
ahhh
jesteś super!
oby jak najwięcej było takich jak Ty!




a My się dziwimy że w Polsce tak źle się dzieje :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Masz tupet jeszcze tu piszac.Zycze miłego powrotu i poczytasz co pisalismy
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

kolego kajfaszu ktoś tu o tobie napisał że dobry z ciebie chłopak ,może i tak ale nie prezentujesz tego swoimi wypowiedziami i zachowaniem.
To jest tylko gra a nie walka na śmierć i życie i np.my nie musimy wygrać za wszelka cenę ,przynajmniej dla mnie liczy się dobra zabawa i fajna walka a tytuły ,odznaki nie maja znaczenia.Ty tego najwyraźniej nie rozumiesz że są takie ideały i stosujesz zasadę byle po trupach ale do celu ,dla mnie takie zachowanie w wirtualnej gierce jest nie do pomyślenia.Ja siadam do gierki żeby się odprężyć ,poznać nowych ludzi i dobrze się bawić .Nawet na swięta nie zdecydowałeś się na zawieszenie broni i nie daliście naszym graczom wytchnienia w te dwa dni świateczne w roku.To przelało czarę goryczy u naszych zawodników i bardzo duzo osób ma wam to za złe ze przy swiątecznym stole zamiast się cieszyć rodzinna atmosferą non stop grały alarmy.To również coś mówi o ludziach po przeciwnej stronie.

Jeśli chodzi o Hege to prawda z nimi chociaż można po ludzku rozmawiać i się dogadać .Graliśmy sami przeciwko 5 sojuszom otoczonym w koło i pewnie jeszcze trochę by wam zeszło zanim byscie do nas wbili,jednak na dłuższą metę nie mieli byśmy szans mimo tego ze są u nas waleczni ludzie.Dlatego trzeba było coś zrobić żeby ten świat nabrał jeszcze kolorytu.Postanowiliśmy że wygra hege lub zieloni ale muszą to pokazać między soba w walce kto zasługuje na zwycięstwo ,teraz macie pole do popisu bo szanse się wyrównały pół na pól pokażcie jakimi jesteście wojownikami a może i wam się trafi wygrana w co wątpię bo pokazałeś że jak nie idzie wygrać na placu boju to się szuka innych rozwiązań.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

jak z Arabem piszesz to jaki pon chcesz ugrac w Swieta katolikow????

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hej Dzill co slychac na swiecie? Przygarnij kropka a powiem Ci wszystkie moje tajemnice haha
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Zrobicie co będziecie uważali za słuszne.
Przepraszam wszystkich za moje zachowanie i kolejny raz proszę: nie mieszajcie w to reszty sojuszu bo NIKT O TYM NIE WIEDZIAŁ.
Dziękuję i życzę miłego weekendu!
 

DeletedUser16760

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie udało sie wybudować cudaka to teraz trzeba sie wybielić :D troche za późno na skruchę.

Ile czasu i pracy kosztuje wbicie 10 lvl cudaka, a musieliśmy to 2x zrobić... Poza tym kto by sie układał z ludźmi niegodnymi :D jacy członkowie taki sojusz :) No to teraz sytuacja opanowana, można bić zielonych :D
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie udało sie wybudować cudaka to teraz trzeba sie wybielić :D troche za późno na skruchę.

Ile czasu i pracy kosztuje wbicie 10 lvl cudaka, a musieliśmy to 2x zrobić... Poza tym kto by sie układał z ludźmi niegodnymi :D jacy członkowie taki sojusz :) No to teraz sytuacja opanowana, można bić zielonych :D
Z mojej wypowiedzi nie wynika że chcemy się z wami układać więc nie rozumiem o co ci chodzi. Ostatnie zdanie popieram - wszyscy bijemy zielonych :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Zieloni są jeszcze zieloni w walce - dopiero TOP 4 w wojownikach (sojusze) - żeby nikt się ich nie przeraził, bo naprawdę nie ma czego.
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nie mieli okazji jeszcze się sprawdzić w obronie bo są na skrajnym morzu i nikt im tam poważnie nie zagroził,teraz będą mieli pole do popisu jak tylko trochę się rozbudujemy na waszym terenie wtedy się okaże kto naprawdę zasługuje na wygranie świata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Dokładnie - to nie te rejony co my walczyliśmy na wyspach 20/20 i nie było czasu na sen :D
 

DeletedUser24692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Siemka all.
Ogólnie unikam takich forów ale, że wczoraj mieliście niezłą debatę to i ja dorzucę 3 zdania.

//ciach//

Po drugie, żeby nie wiało tylko i wyłącznie negatywami to chciałbym powiedzieć, że w mojej skromnej ocenie sojusz HEGEMONIUM jest niepodważalnie najbardziej honorowym sojuszem z jakim miałem przyjemność grać. Ich wszystkie obietnice i słowa zawsze zostały dotrzymane. Potwierdzali to nie raz, że nigdy nie dążyli do zwycięstwa tylko zależało im na tym aby Żelki nie wygrały. Teraz zależy im tylko i wyłącznie na pokazaniu kto jest najdzielniejszym i najwaleczniejszym sojuszem. Ich nieposzlakowana opinia nie może zostać nadszarpnięta. Mam nadzieję, że wiedza o nich zostanie przekazana na wszystkie serwery aby każdy mógł o tym usłyszeć (przeczytać) i na wieki zapamiętać. A najlepiej jak w podręcznikach historii o nich napiszą.
Viva La Hegemonium!

A po trzecie jeśli chodzi o sytuację na świecie Troja, to w tej chwili:
3 cuda mają Zielone Ludki
2 cudaki mają Hegemonium
2 cudaki mają Legiony Wojowników
Zawsze Hegemonium i Legiony Wojowników mogą je połączyć i wygrać według obowiązujących zasad ;)

Jeśli ktoś nie załapał to szyderstwo z mojej strony jest po to aby niektórzy spostrzegli kontekst swoich wypowiedzi. Ruch na powietrzu zalecam i więcej dystansu i stoicyzmu ;) To tylko gra!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jeśli ktoś nie załapał to szyderstwo z mojej strony jest po to aby niektórzy spostrzegli kontekst swoich wypowiedzi. Ruch na powietrzu zalecam i więcej dystansu i stoicyzmu ;) To tylko gra!

dokładnie... to tylko gra :)
ale w każdej grze, nawet w chińczyku, nikt nie lubi gdy ktoś nagina zasady :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

kolego zgadza się w naszych rekach są 4 cudaki i gdybyśmy chcieli to jeden sojusz już dawno by wygrał.
Pisałem już prędzej że świat wygra ten sojusz który udowodni to w walce że na to zasługuje.Tylko tyle i aż tyle ,chcę zobaczyć waleczność ludzi kiedy już szanse się wyrównały .
Takie spory i zwady będą zawsze wtedy kiedy dwóch partnerów ma swoje ambicje
Jeżeli chodzi o hege to oczywiste ze maja swoje za uszami jak większość sojuszy i pewnie też na początku nie planowali wygrać świata , jednak gdy się otworzyła furtka ku temu to tylko głupi by nie chcial z tego skorzystać.

Moje zdanie jest takie ,udowodnijcie między soba w walce komu ta wygrana się bardziej należy.
 

DeletedUser24692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ja nikomu nic nie zmierzam udowadniać, szczególnie w myśl zasady Polaka - zastaw się a postaw: udowodnij, że jesteś najlepszy. :)
Będę grał na tyle ile będę miał czas i chęci, a jak zrezygnuję to oczywiście dlatego, że nie wytrzymałem szarżujących ataków :D
ta gra jest fajna na początkowym etapie, zaś z biegiem czasu robi się motłochem.

Nie będę nikogo prawił ale zachęcam do rozwagi. Tu nie ma sprawiedliwości tak jak i w życiu, a punkt widzenia zależy tylko i wyłącznie od punktu siedzenia.
A jeśli ktoś uważa inaczej to niech napisze osobom, dla których to pierwszy świat lub po raz pierwszy zaczną grać poradnik jak można wygrać i jak można wygrać z honorem - chętnie poczytam :)

Oj zdaje się, że jakby ta gra miała inną formę zwycięstwa to nie byłaby tak dochodowa.
 

DeletedUser21876

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

siema Wszystkim,jak tam sytuacja??
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Czytaj poprzednie komentarze
 
Do góry