Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Troja

hahahahaha wszystko wywiewa
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser24743

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Wszyscy już udowodnili że na żadnym świecie nie da się wygrać bez takich zagrywek tyle w temacie tylko najśmieszniejszy jest ten honor grepolisowy którym się zasłaniają nie którzy brawo
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Sytuacja na świecie Troja

Hegemoni 2 cudaki
Legiony Wojowników 2 cudaki
Zielone Ludki 1 cudak
Budowa w toku.

Sytuacja na świecie zmienia się tak dynamicznie jak pogoda... a że zapowiadają wyższe temperatury to dobry moment na dłuższe spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Oszczędności można wydać na zimne napoje lub lody zamiast na zarządcę i handlarza :)
Uwaga: nie ma tu żadnej kryptoreklamy ;)

Zwycięscy niech się cieszą ze zwycięstwa
Przegrani niech się cieszą razem ze zwycięstwami.
Sukces w grze jest najważniejszy :)))

//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Uwierz mi - jeszcze kilku honorowych się znajdzie :)
 

DeletedUser8414

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

z toba na czele .... Jak dogadane bylo wszystko jak cuda sie zaczely ze jestescie 4 naszym cudem... lecz nie spasowalo ci i twojej honorowej ekipie twe slowa honorowego czlowieka i legionem zelkami odwiecznymi wrogami sie klepiecie po ...

zarzuciles mi kiedys ludzi to masowka ....


powiedz mi z jakim sojuszem jeszcze paktu nie potpisales by ludki nie wygraly :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ja paktów nie podpisuje, ponieważ nie jestem nawet pełnoprawnym Radnym Hegemonium - zajmuje się wyłącznie Cudami, także zmartwię Cię, bo osobiście to z nikim jeszcze paktu nie podpisałem ;)
 

DeletedUser24692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turgan to taka kokietka, która zmienia zdanie jak wiatr zawieje :D Nie komentowałbym jakbym nie czytał twoich prv i żali, które wylewałeś.
Pewnie Gracz Roku 2014 to też konsekwencja "honorowych zachowań" - brawo? ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja paktów nie podpisuje, ponieważ nie jestem nawet pełnoprawnym Radnym Hegemonium - zajmuje się wyłącznie Cudami, także zmartwię Cię, bo osobiście to z nikim jeszcze paktu nie podpisałem ;)

tak jasne, to nie moja ręka była, ja tu tylko sprzątam, heheehe
 

DeletedUser8414

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

a wiec dobrze pajacyku od cudow smiesznych...
ty dogaywales ere cudow z ekipa zielonych ludkow z waszym sprzymierzeńce... ale miedzy czasie obgadales sie z wrogami byle nie ludki
 

DeletedUser24692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Pisał, że nic o tym nie wie bo on w hegemonach tylko sprząta, a nie rządzi...
Jest czysty jak łza - nie zarzucaj mu knucia, to nie możliwe aby gracz roku mógł mieć coś za plecami :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie znasz mnie, nie wiesz w jakich sojuszach grałem więc Twoje oceny względem mnie kompromitują Cię przed wieloma graczami.

Prawda jest taka, co potwierdzi Hege oraz znajomi z innych światów, że Cuda są ostatnią rzeczą, która mnie interesuje. Podjąłem się ich prowadzenia w Hegemonium, ponieważ - bez urazy dla naszych - nie chciałem kompromitacji sojuszu, a zanosiło się na to jak początkowo przez 5h żaden założyciel nie wystartował Cudów, a potem były one prowadzone bardzo chaotycznie bez ustalonej strategii, a co dopiero przygotowania graczy oraz konkretnych wysp. Także nasze budowanie skazane było na improwizacje, ale prowadzone inteligentnie z wykorzystanie aktywnej ekipy pozwalało co nieco ugrać.

Jeśli chodzi o kajfasza - najpierw go broniliście - teraz chcecie, aby przysłał mu zaproszenie do sojuszu - hipokryci z Was i widzę, że macie już wewnętrzne spory skoro występuje taka różnica zdań.

Co do dzisiejszej akcji - mój pierwszy kontakt z tym graczem co od Was odszedł, odbył się o godz. 22:35 - co może potwierdzić support.
Nie miałem z nikim kontaktu i nic nie planowałem - dostałem jedynie wiadomość, aby dopełnić te 7-8 mln surki co brakuje na Piramidy i postawić ludzi w stan gotowości - tyle.

Więc darujcie sobie takie wypociny, które nic nie wnoszą i jeszcze są nieprawdziwe. Ja na tym świecie nic do ukrycia nie mam. Obiecałem Wam wspólną Koronę - prawda. Niestety po tym jak skierowaliście się do Legionu oraz nie zaakceptowaliście strategii "budowy" Korony byłem zmuszony zmienić strategię. Kilka osób opowiedziało się za tym, aby zawrzeć pakt z LW i Żelkami - i tak też zrobiliśmy. Kolejną motywacją do walki z Wami był wyczyn Kajfasza i obiecuję Was, że Latarnia też padnie - czy zrobimy to siłą czy sami sobie dalej będziecie szkodzić - nie istotne, ale determinacja jest duża, a nawet jeśli nie stanie się to teraz to z biegiem czasu, bo powoli zaczynacie się sypać na froncie i od środka co pozwoli nam zająć obszerniejsze rejony oraz zaplecze w Waszym centrum.

Pozdrawiam,
Turgan
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

//cytat usuniętego posta//

Pomijam kompletny brak kultury osobistej i szacunku do drugiej osoby, ale żeby takie rzeczy pisał gracz, który sam zostawił swoich ludzi i przeszedł do innego obozu? Chyba najlepiej powinieneś zrobić krok Sarif - zrobił dokładnie to samo co Ty kilka miesięcy temu. Okazałeś się zdrajcą? Wg mnie nie - czy Sarif nim jest? Odpowiedz sobie sam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24743

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Niestety po tym jak skierowaliście się do Legionu

A to ciekawe
smiley_emoticons_lol.gif

Może niech Wojtas założyciel Legionów wypowie się na ten temat bo jak się go o to zapyta to się tego wypiera..
Wojtas potwierdzisz to co napisał Turgan? Czy się tego wyprzesz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

hahahaahhahahaahahahahaahahhaha (...)

gracz dostał zaproszenie do hege przed 22.00 wiec morda :) szujo
kolon był ustawiony ze ma wejsc wiem o tym i to udowodnie a ze ustawiiliśmy wsparcia pod kolony to sarif sie ujawnił .
zrobie tez wam opinie odpowiednią :)

Oczywiście, że zaproszenie było wcześniej. Ja nie powiedziałem, że o tym nie wiedziałem - wręcz przeciwnie - dostałem informacje, że zanosi się na coś takiego, aczkolwiek kto inny się wszystkim zajmował. Ja robiłem swoje, czyli mobilizowałem ludzi do zapełnienia Piramidy - reszta działa się sama, bez mojego udziału.

Proszę moderatorów o nie usuwanie moich wpisów - są na odpowiednim poziomie i odnoszą się w 100% do sytuacji na świecie - a jutro kolejni zaczną wałkować temat i trzeba będzie to samo pisać :p
 

DeletedUser8414

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

twojepostysa ladnie napisane turganik ale z prawda nie maja za wiele wspolnego
jeszcze raz gratulacje wygrania swiata bez walki wielki szacun ! ;)
 

DeletedUser24692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

miło że poświęcasz swój czas i kierujesz w moją stronę swoje komentarza
szkoda, że sarkazmu nie potrafisz wyłapać.... :D
lepiej byłoby jakby ktoś inny wystawił ci laurkę, a nie robisz to sam :D

Nie miałem z nikim kontaktu i nic nie planowałem - dostałem jedynie wiadomość, aby dopełnić te 7-8 mln surki co brakuje na Piramidy i postawić ludzi w stan gotowości - tyle
a honorowo napisałeś o takim stanie rzeczy koalicjantom, aby się przygotowali?

Obiecałem Wam wspólną Koronę - prawda. Niestety po tym jak skierowaliście się do Legionu oraz nie zaakceptowaliście strategii "budowy" Korony byłem zmuszony zmienić strategię. Kilka osób opowiedziało się za tym, aby zawrzeć pakt z LW i Żelkami - i tak też zrobiliśmy.
"obiecałem", "byłem zmuszony" -> to w końcu rządzisz czy nie - przygotuj 1 wersję :)

pozwoli nam zająć obszerniejsze rejony oraz zaplecze w Waszym centrum.
zawsze możecie wysługiwać się innymi jak do tej pory :)

dobrej nocy życzę i więcej dystansu, bo starość cię zastanie przy grze :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Rządzę tylko i wyłącznie w sprawie Cudów - więc chyba wszystko jasne.
Co do sarkazmów itd. - jestem już dziś tak zmęczony, że tylko czytam co tak nagryzmoliliście na tej klawiaturze i odpowiadam bez większej refleksji, bo prawda jakoś sama z siebie wychodzi.
 

DeletedUser8414

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Są prawdziwe, a jak nie wierzysz Twój problem - mnie to naprawdę nie interesuje.
A powiedz mi tylko jedno na koniec - dlaczego wyśmiewałeś się z nas jak to Wy mieliście wygrać świat po incydencie z kajfaszem? Od nas chyba nikt Wam nie wypomina całej sytuacji - zachowują się ludzie jak przystało. Źle to o Was świadczy - Ludki mogą w ten sposób wygrać świat - my choć nie włamaliśmy się nikomu na konto itd. nie możemy wygrać świata, a jeśli go wygramy to oczywiście bez walki.
Z resztą nie dziwię się - dla mnie Wasz sojusz jest pomyłką, arogancja i szukanie kozła ofiarnego, by znaleźć winowajcę bądź z kogoś go uczynić - trudno...


chrzanisz na potenge.... mijasz sie z parawda mielismy po 3 cuda i sierowales sie z pytaniem czy jak wy wbijecie na kolona to pozowlimy wam wybudowac 2 badz 3 poziomy kolosa ze my go wam oduscimy.... budowe dostaliscie negatywna odpowiedz wiec ujawniliscie kąspire z legionem
 

DeletedUser8414

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

16.marcel1255 4 podbija miasto 66 Moja tura (Sarif) BYL SOBIE SAFIR NA CUDACH NAWET W BONUSIE TAKICH GRACZY WAM TRZA W TEJ HONOROWEJ EKIPIE
 
Do góry