Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Więc zostały nam tylko tutaj ewentualne dyskusje, właśnie zlikwidowałam konto na drugim forum ;)
sadziłam, że dyskusja może tam być prowadzona na poziomie, ale jak się okazało, niektórzy nie potrafią ;/ więc po co się zniżać do poziomu podłogi i podwórkowej polszczyzny?
No ok, to gdzie my sąsiadujemy jak nie na ypsylonie? Bo sądziłam, że właśnie tutaj
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

To niestety, za bardzo nie pogramy ;/ Po urlopie zamierzam grać głównie na Ypsylonie i Achillesie, zastanawiam się nad Tau, ale to zależy od wielu czynników
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No chyba tak.

Ale jakbys miala ochote to gram na ypsilonie :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

O moj Boze. Ty dalej nie rozumiesz?
hahahahaaaa :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

O moj Boze. Ty dalej nie rozumiesz?
hahahahaaaa :D

Oczywiście, że rozumiem tylko jeszcze nie odkryłam na czyim koncie grasz.
Nie znaczy też to, że akceptuję takie procedery, bo uważam je za nieuczciwe.
Na drugim forum już stworzyliście koło wzajemnej adoracji, czy może nudą powiało???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ypsilonie nie ypsylonie
Omajgad :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Marta czytala ten post 1000 razy, ale i tak nie zrozumiala o co chodzi :D

Marta996 napisał:
Oczywiście, że rozumiem tylko jeszcze nie odkryłam na czyim koncie grasz.
Na swoim, ale jezeli uwazasz inaczej to mozesz zglosic swoje podejrzenia do supportu :rolleyes:

Marta996 napisał:
Na drugim forum już stworzyliście koło wzajemnej adoracji, czy może nudą powiało???
o jakim forum mowisz? :eek:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

nie chce mi się odpowiadać na dziwne pytania, czy też twierdzenia :) obie oczywiście wiemy o co chodzi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

nie chce mi się odpowiadać na dziwne pytania, czy też twierdzenia :) obie oczywiście wiemy o co chodzi

Chciałem się dowiedzieć o sytuacji na ypsilonie i co widzę? Kłótnie dwóch małolat. Dziewczynki wymieńcie się gadu i tam sobie może podyskutujcie bo to tytuł o temacie "Sytuacja na świecie ypsilon",a nie "Sytuacja między Marta996 , a jakąś tam princess...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Chciałem się dowiedzieć o sytuacji na ypsilonie i co widzę? Kłótnie dwóch małolat. Dziewczynki wymieńcie się gadu i tam sobie może podyskutujcie bo to tytuł o temacie "Sytuacja na świecie ypsilon",a nie "Sytuacja między Marta996 , a jakąś tam princess...

Szparagu, dobijesz tą swoja wioskę do tysiaka rondlowi i tyle cie będziemy oglądać :p

Dziewczynki sobie dyskutują i dobrze. Jak będzie się dyskusja merytoryczna toczyć jakaś to znikną hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Szparagu, dobijesz tą swoja wioskę do tysiaka rondlowi i tyle cie będziemy oglądać :p

Dziewczynki sobie dyskutują i dobrze. Jak będzie się dyskusja merytoryczna toczyć jakaś to znikną hehe
Podyskutować to w innym temacie może. I skąd możesz wiedzieć ile tu będę grał? Czytasz w myślasz czy co mistrzu? Dla Twojego info nie nabijam nikomu złota tylko usadowiłem się w lepszej dla mnie lokalizacji.
Wnioskuje ze sytuacja na Ypsilonie wygląda ta : Marta walczy z princess i nic więcej się na tym świecie nie dzieje? Tawerna/karczma czy jak to tam miało nie jest tutaj chyba....
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Podyskutować to w innym temacie może. I skąd możesz wiedzieć ile tu będę grał? Czytasz w myślasz czy co mistrzu? Dla Twojego info nie nabijam nikomu złota tylko usadowiłem się w lepszej dla mnie lokalizacji.
Wnioskuje ze sytuacja na Ypsilonie wygląda ta : Marta walczy z princess i nic więcej się na tym świecie nie dzieje? Tawerna/karczma czy jak to tam miało nie jest tutaj chyba....

jest dokładnie jak piszesz drogi Szparagu, przecież jak by się coś działo to byśmy tu o tym rozmawiali ze sobą hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Zadajesz glupie pytania Szparagu.

To jasne, ze niebiescy walcza z czerwonymi :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

A Tobie Adrianku przykro, że nie bierzesz udziału w takiej udanej imprezce, biedaku :p wiem, że imprezowicz z Ciebie niekiepski
Powiem Ci jednak po cichu, że Gosia z pewnością podpatrzyła taką imprezkę w LA.
Widzisz jest tak: chłopaki i garstka dziewuszek od Ciebie z soja bawi się za Twoimi plecami, a Ty rozmienisz się na drobne skacząc po różnych dziwnych światach.
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

A Tobie Adrianku przykro

nie jest mi Martus przykro kiedys bylo smutno :p tak samu grac ale to juz sie zmienilo :eek:

że nie bierzesz udziału w takiej udanej imprezce, biedaku

wyobrazasz sobie takiego faceta jak ja w spodniczce :rolleyes:

wiem, że imprezowicz z Ciebie niekiepski

:eek:

Powiem Ci jednak po cichu, że Gosia z pewnością podpatrzyła taką imprezkę w LA.

nie mozliwe chyba u jakies podroby LA to popatrzyla chyba ze jakis jeden gracz z LA tak przed aga paraduje :rolleyes:

Widzisz jest tak: chłopaki i garstka dziewuszek od Ciebie z soja bawi się za Twoimi plecami

wyobrazasz sobie manka albo ewelinka albo jeszcze lepiej usera w spodniczce ;)

wiem ze sa szalenia ale wydaje mi sie ze nie az tak :p

a Ty rozmienisz się na drobne skacząc po różnych dziwnych światach.

nio niestety :mad:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

oj Adrianku wszyscy wyglądalibyście prześlicznie w takich spódniczkach i nie mam problemu z wyobrażeniem sobie Was w takim arcyciekawym stroju :eek:, a już szczególnie Ciebie
Moglibyśmy urządzić np. wybory mistera świata ypsylon :) ja oczywiście mimo pełnej sympatii do Ciebie, Maniusia, Evelinki czy Userka i tak chyba głosowałabym na swoich chłopaków. Wybacz, ale rozumiesz: lojalność wobec sojuszników :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry