Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jarmark jest TOP 5, czyli nie spada i nie słabnie. zajął wyznaczoną pozycję i sie umacnia. Pomimo, ze jest o morze od centrum swiata, wyprzedza niektóre sojusze z centrum. Ale wystarczy spojrzeć w staty to się widzi, więc po co pisać takie oczywistości?
za to TY wsrh jesteś w jakimś ciekawy, sojuszu na M 34.. napisz cos o nim.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

co tu o nim pisać spotkało się kilku gości o podobnym charakterze, poglądach, zainteresowaniach i zawiązała się koneksja :)

powolutku pomalutku knujemy swój nikczemny plan bezwzględnej dominacji na tym świecie

uwerturę czas zacząć
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

co tu o nim pisać spotkało się kilku gości o podobnym charakterze, poglądach, zainteresowaniach i zawiązała się koneksja :)

powolutku pomalutku knujemy swój nikczemny plan bezwzględnej dominacji na tym świecie

uwerturę czas zacząć

tak szczerze mówiąc nie jesteście bez szans. Na ostatnim wolnym świecie na którym grałam ( dograłam do końca) kolesie z M 34 dość zamieszali na świecie. oczywiście, na szersze wody wypłyneli gdzies po 7 -9 miesiącach , ale świat trwał przeszło dwa lata, więc mieli czas sie pokazać i w walce i w knuciu.

uchylisz rąbka tajemnicy co do nikczemnego planu?
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

uchylisz rąbka tajemnicy co do nikczemnego planu?

co do nikczemnego planu to nie jest on dość skomplikowany mamy tyle pomysłów co pinki i mózg wiec żadnego wieczoru się nudzić nie będziemy

i niema się co spodziewać jakiegoś blitkrigu w stylu bumów my mamy czas a medale sami sobie klepiemy w takim jednym garażu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

,,Odział już zamknięty jest ,, ^^, a na Zakrosie spokój, cisza, wszyscy się kochają i sobie pomagają -.- dziwne pakty i sojusze
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mnie tam nikt nie 'kocha' wszyscy by chcieli mi oczy wydrapac gdyby tylko mogli
0acute.gif


tak przy okazji zapytam brandery juz gotowe podobno sa 2.5x szybsze od zapalek ale co ja tam wiem
0dirol.gif


Brandery są pułapkami na ognie wroga. szybkie do odtworzenia (2,5 raza szybsze niż ogień i dwa razy tańsze).

lol.gif
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mnie tam nikt nie 'kocha' wszyscy by chcieli mi oczy wydrapac gdyby tylko mogli
0acute.gif


tak przy okazji zapytam brandery juz gotowe podobno sa 2.5x szybsze od zapalek ale co ja tam wiem
0dirol.gif



a wolisz kochać czy być kochanym tak w ogóle :cool:
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nie marudź killer. Wszystkie Ciebie kochamy, nawet Marta:)
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tak jak na was patrze a tylko sie odwroce to noz w kiszeni sie sam otwiera
terefere.gif

co tam nóż dwuręczny
miecz krzyżacki no chociaż porządna maczeta

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nowy świat w poniedziałek a tu wszyscy na kweście żeby na złoto zarobić co za czasy na tym świecie nastały że nawet niema z kim podebatować
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

5 dni mnie nie było na FO i tylko 3 strony ?
Coś kiepsko spamujecie Panie i Panowie, nie wiem przez Was co się dzieje na świecie.

Najważniejsza informacja ZAKROS
Szacowany czas rozpoczęcia ery Cudów Świata: ~17 m-ce/y
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

5 dni mnie nie było na FO i tylko 3 strony ?
Coś kiepsko spamujecie Panie i Panowie, nie wiem przez Was co się dzieje na świecie.

Najważniejsza informacja ZAKROS
Szacowany czas rozpoczęcia ery Cudów Świata: ~17 m-ce/y


my kiepsko nie spamujemy yoszek to tutejsze sprzataczki dzialaja 'no prawie bez zarzutow' -____-
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Strasznie starzy będziemy za te 17 miesięcy.. mozna cos zrobić, aby to przyspieszyć?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A na sobotę bumy mają jeszcze coś w planie :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Adrian, czy jest coś co Agatka wie, a ja nie???
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

juz bys chciala wszystko @hini wiedziec ciekawosc to pierwszy stopien do piekla pamietaj :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry