Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Graczem, sojuszu, morskiego sojuszu oraz na morzu ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mi moje kochane kukułki doniosły, że tak się dobrałeś do tyłka Bogowi Wojny, że teraz chce przejść do BTB. Z kim się biedaczku będziesz lał wtedy?
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no Gepard , niezła bajke pocisnąłeś na forum SI .Marnujesz sie na grepo , lepiej bajki pisz. Do tego z Tobą coś musi byc nie tak skoro twierdzisz ze ciastka są złe bo na juktasie nie podobało sie nam siedzenie pod Waszym butem tak jak to robi teraz kilka sojuszów względem bumów. Im to moze odpowiada ale nam to nie odpowiadało .Chyba proste do zrozumienia? niesamowitym żartem jest to ze legion niby sam walczył z całym swiatem. Legion na juktasie miał same pony i pakty i tylko jednego wroga , mówi Wam to coś ?
Jeszcze raz przepraszam wszystkich za to ze nie chcielismy być pod czyimś butem i ze mieliśmy własne plany. Niezapominajcie tylko ze hoolsi uratowali Wam tyłki uciekając do TBC.
Elektryczni z Legionu tylko nic nie odpisujcie bo nie zamierzam z Wami dyskutować.
Pozdrawiam
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mi moje kochane kukułki doniosły, że tak się dobrałeś do tyłka Bogowi Wojny, że teraz chce przejść do BTB. Z kim się biedaczku będziesz lał wtedy?

z toba na poduszki :(

no Gepard , niezła bajke pocisnąłeś na forum SI .Marnujesz sie na grepo , lepiej bajki pisz. Do tego z Tobą coś musi byc nie tak skoro twierdzisz ze ciastka są złe bo na juktasie nie podobało sie nam siedzenie pod Waszym butem tak jak to robi teraz kilka sojuszów względem bumów. Im to moze odpowiada ale nam to nie odpowiadało .Chyba proste do zrozumienia? niesamowitym żartem jest to ze legion niby sam walczył z całym swiatem. Legion na juktasie miał same pony i pakty i tylko jednego wroga , mówi Wam to coś ?
Jeszcze raz przepraszam wszystkich za to ze nie chcielismy być pod czyimś butem i ze mieliśmy własne plany. Niezapominajcie tylko ze hoolsi uratowali Wam tyłki uciekając do TBC.
Elektryczni z Legionu tylko nic nie odpisujcie bo nie zamierzam z Wami dyskutować.
Pozdrawiam

znowu sie zaczelo ... halo policja przyjedzcie na 'forum' sladox farmazony pisze :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

:) mnie tez kotecek rozbawil , najlepsze zacytuje:
na silną koalicję nie mają szans bo by musieli paktować z bummami a tam też są legioniści haha

kotecku rozejrzyj sie dobrze po swoim sojuszu bo nie wiem czy zauwazyles, ze wsrod Was tez sa cistka z jukats w ten sposob obrazasz swoich graczy to po pierwsze a po drugie nie sadze, ze bumy dadza sie wciagnac w cos co ich nie dotyczy to nowy swiat nowe koalicje , nowa rzeczywistos i jak kazdy kto gra juz po kilka lat ma wszedzie znajomych gdzie na jednym swiecie walcza ramie w ramie a na innym przeciwko sobie, to zabawa nie gra o zycie, dorosnij kotecku
a i mialam nie zdradzac ale gm nie gniewaj sie ale nie wytrzymam :p , na pewnio nie wiesz kotecku ale sam gm na jukats gral w ciastkach :D,
pozdrowionka dla Geparda
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

:) mnie tez kotecek rozbawil , najlepsze zacytuje:
na silną koalicję nie mają szans bo by musieli paktować z bummami a tam też są legioniści haha

kotecku rozejrzyj sie dobrze po swoim sojuszu bo nie wiem czy zauwazyles, ze wsrod Was tez sa cistka z jukats w ten sposob obrazasz swoich graczy to po pierwsze a po drugie nie sadze, ze bumy dadza sie wciagnac w cos co ich nie dotyczy to nowy swiat nowe koalicje , nowa rzeczywistos i jak kazdy kto gra juz po kilka lat ma wszedzie znajomych gdzie na jednym swiecie walcza ramie w ramie a na innym przeciwko sobie, to zabawa nie gra o zycie, dorosnij kotecku
a i mialam nie zdradzac ale gm nie gniewaj sie ale nie wytrzymam :p , na pewnio nie wiesz kotecku a le sam gm na jukats gral w ciastkach :D,
pozdrowionka dla Geparda

chyba ktosia tylko slepy by tego niezauwazyl :eek: gmart nie gral z wami od poczatku na poczatku byl w Legionie do was doszedl jak juz byla wojna miedzy nami :p a i nie gral w ciastkach tylko w potworkach jak dobrze pamietam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Moj drogi Adi Potworki, Ciastka czy tu jeszcze Wafelki dla nas nie ma roznicy gramy jako jednosc dla nas to bez roznicy i gral z nami :) tak jak niektore ciastka grakjace na jukats graja teraz w SI dlatego rozbawiala wypowiedz Geparda, ktory nie moze znalezc sie w rzeczywistosc bo widac, ze nadal jest na Jukatsie, tylko tyle :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

;) kazdy kij ma dwa konce :eek:
jak by nie bylo to ciastka sie od legionu odworicly i one poszly do wrogow (wspolnych) :p
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Sladox, Ktosia, jakby coś jeszcze w SI było ciekawego na forum, to wrzućcie, bo mi sie czytać forum nie chce.
Tylko jak mogę prosić nie o Jukatasie, podobno to był bardzo cienki świat, i szkoda czasu na rozmowę o nim. Też nie wiem, po co gepard zawraca głowę jakimiś sucharami z Jukatasa..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Adi to bez sensu, juz nie raz rozmawialismy na ten temat, tak ciastka odeszly bo nie szanowaliscie nas i wiesz sam co pisales na forum bo te zielone jelopy tak nas okreslales gdy bylismy w koalicji mialy dosc takiego traktowania owszem sa ludzie, ktorzy toleruja gdy sie nimi poniewira i sie ich poniza ale przpraszamy za to ze mielismy swoja godnosc i odeszlismy z koalicji wiec to prawda Adi jak sam mowisz kazdy kij ma dwa konce :) . Koniec tego tematu to jest ZAKROS !!!!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sladox, Ktosia, jakby coś jeszcze w SI było ciekawego na forum, to wrzućcie, bo mi sie czytać forum nie chce.
Tylko jak mogę prosić nie o Jukatasie, podobno to był bardzo cienki świat, i szkoda czasu na rozmowę o nim. Też nie wiem, po co gepard zawraca głowę jakimiś sucharami z Jukatasa..

spokojnie nie czytamy forum po prostu ludzie sie smieja czym motywowani sa gracze do walki z nami
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

U nas nikogo motywować nie trzeba. Może zamiast śmiać się zaczniesz swoich motywować, bo jak na razie w rezultacie przejęć po jednej stronie wciąż widnieje cyferka 0, a po drugiej są już dwie cyferki :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

zdaje się, że Gepard zmotywował Ktośkę i sladoxa... na razie do spinki na FO.

Nie złośćcie się, nie mamy do Was osobistej ansy, to tylko głupia gierka. Raz nam sie uda, drugi raz Wam.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wy jeszcze się rozróżniacie kto jest wrogiem a kto przyjacielem???
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wszyscy sa przyjaciółmi. To jest swiat dla ludzi na poziomie, co się chcą rozerwać klikając w ikonkę ataku lub wsparcia. Ciastka bardzo dobrze klinują, co nas motywuje do samodoskonalenia a nie do hejtów o pierdoły.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hini sprawdz w slowniku znacze slowa rozbawic, Ceis o nas sie nie martw damy sobie rade :) dzis macie wiecej miasteczek ciszcie sie choc myslalam, ze troszke lepiej Wam pojdzie :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wszyscy sa przyjaciółmi. To jest swiat dla ludzi na poziomie, co się chcą rozerwać klikając w ikonkę ataku lub wsparcia. Ciastka bardzo dobrze klinują, co nas motywuje do samodoskonalenia a nie do hejtów o pierdoły.

Hini staramy sie jak mozemy, nie zawsze nam to wychodzi ale tez sie doskonalimy a bez Was bylby to trudne
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ktosiu być może jesteś Panią Od Polskiego lub innego przedmiotu, ale musze Ciebie rozczarować. Nie chodzę już do szkoły. Cieszę się, że znasz słownik na pamięć. Miło spotkać tak obytą Osobę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Rany i po co takie aluzje :( , wytknelas, ze ze Sladoxem robimy spiny tu a chcialam tylko podkreslic, ze na samy poczatku napisalam slowo rozbawil, ech a niby na poziomie a takie zlosliwosci :(, nie jestem nauczycielka
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

zmieniając temat:
@ Anno, Adrian - kto jest Bogiem Wojny?:)
 
Do góry