Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nie no Tomek, przecież Wam nie rozebraliśmy sojuszu, nikt tak nie mówi. Na obronie najlepsze pkt się zbiera, masz rację. Nie wszyscy mają tak dobrze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A ja w dniu dzisiejszym chciałabym pożegnać się ze społecznością tego serwerka :eek:

życzę Wam tylko pozytywnych doznań i emocji związanych z tym serwerkiem, wspaniałej zabawy i super relacji z przeciwnikami i sojusznikami :)
Przyznać się koledzy i koleżanki kto tym razem Martę obraził, zdradził, pominął, oszukał lub co gorsze nie dopuścił do RADY SOJUSZU :)

Pozdrowienia dla wszystkikch którzy grali niegdyś ze mną mam nadzieję że dzielnie walczycie :)
 

DeletedUser23643

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

takiej propagandy nawet Kim Dzong Un nie ma :)

wyszło ze nam zabraliście 840 miast po 5tys :)
gratuluje świetny wynik


fakt faktem udało się wam nas ze pchać do obrony, podkupić kilku graczy, zabrać xx miast.
ale do rozebrania sojuszu jeszcze dużo brakuje...mamy dużo wiernych graczy, którzy są honorowi i będą walczyć (czy tam bronić się w obecnej sytuacji). Na obronie też ładne punkty kultury zbieramy :)

Człowieku o jakim podkupowaniu graczy piszesz ? :confused: Bo ja wytężam szare komórki i nic takiego sobie nie przypominam :D Jak upominasz innych, to sam trzymaj się faktów :p Po za tym nie pisałem, że rozebraliśmy wam sojusz. My was porozbijaliśmy a to jest różnica. Świat jest długi, liczę na to, że sporo się tutaj jeszcze wydarzy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Z Słodyczami jest tak, że nie mają dyplomacji, a jeśli ją mają to na żenującym poziomie. Ruszyli z orężem na BTM, odmówili paktu z SI, no i się doczekali.
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

znaczy że znalazł się choć jeden sojusz z jajem i nie chciał paktu ze wszystkimi a ten świat to i tak jedna wielka padaka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Buumy trzeba lać.
1/3 nieaktywna
1/3 nieogary co jak dostaną atakami to się zawiną z płaczu
a wy im pozwalacie rosnąć aż śmieszne.
A potem się dziwicie, że świat rozpada się przez układy.
Jak wolicie PONY i PAKTY zamiast walki to nawet najlepsze parametry gry nie pomogą tchórzą w walce. :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Buumy trzeba lać.
1/3 nieaktywna
1/3 nieogary co jak dostaną atakami to się zawiną z płaczu
a wy im pozwalacie rosnąć aż śmieszne.
A potem się dziwicie, że świat rozpada się przez układy.
Jak wolicie PONY i PAKTY zamiast walki to nawet najlepsze parametry gry nie pomogą tchórzą w walce. :eek:

Tchórze powiadasz ? a dla mnie osoba która boi się podać nick na grepo jest tchórzem
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.Wzywasz innych do walki a sam się chowasz jak szczur w siano
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tchórze powiadasz ? a dla mnie osoba która boi się podać nick na grepo jest tchórzem
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.Wzywasz innych do walki a sam się chowasz jak szczur w siano
smiley_emoticons_hust.gif

odezwał się gal anonim.. ;-)
Sorry za podsumowanie tego świata, ale jak ktoś się czuje wielki z 20 paktami to dla mnie jest nikim.
Aż strach pomyśleć co by się stało gdyby tych paktów zabrakło.. dłuuuuuuuga by była na inny świat hehhe :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

odezwał się gal anonim.. ;-)
Sorry za podsumowanie tego świata, ale jak ktoś się czuje wielki z 20 paktami to dla mnie jest nikim.
Aż strach pomyśleć co by się stało gdyby tych paktów zabrakło.. dłuuuuuuuga by była na inny świat hehhe :>

Mój nick na grepo jak i na FO taki sam.To że nie piszę na FO nie oznacza że się ukrywam.Po prostu urzekła mnie Twoja historia
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
.Oceniasz innych a sam pewnie obstawiasz się paktami naokoło żeby lania nie dostać
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Panowie, pamiętajcie aby zachować umiar w swoich potyczkach słownych :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Chyba mało kto o tym wie, że SiH i SI zawarło porozumienie, jak ktoś ruszy SiH to musi mieć świadomość, że nie uniknie walki z SI i na odwrót.
Ciacha są aktualnie w defensywie, ale niech Was to nie zmyli, myślą perspektywicznie, czekają aż dwie największe koalicje skoczą sobie do gardeł.
Nie jest to może nawet zbyt odległa przyszłość, patrząc na zmiany w rządach BTB. Ciekawe co tam zwycięży, zdrowy rozsądek czy zadawnione niechęci do części graczy z SI.
Wracając do Ciastek, może jednak dotrwają do tego momentu i to oni będą tym trzecim, który ostatecznie korzysta. Chociaż patrząc na odejścia graczy do wrogów, rezygnacje z gry i wewnętrzne kłótnie wydaje się to na razie wątpliwe.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Chyba mało kto o tym wie, że SiH i SI zawarło porozumienie, jak ktoś ruszy SiH to musi mieć świadomość, że nie uniknie walki z SI i na odwrót.
Ciacha są aktualnie w defensywie, ale niech Was to nie zmyli, myślą perspektywicznie, czekają aż dwie największe koalicje skoczą sobie do gardeł.
Nie jest to może nawet zbyt odległa przyszłość, patrząc na zmiany w rządach BTB. Ciekawe co tam zwycięży, zdrowy rozsądek czy zadawnione niechęci do części graczy z SI.
Wracając do Ciastek, może jednak dotrwają do tego momentu i to oni będą tym trzecim, który ostatecznie korzysta. Chociaż patrząc na odejścia graczy do wrogów, rezygnacje z gry i wewnętrzne kłótnie wydaje się to na razie wątpliwe.

"zadawnione niechęci" zdaje się że uległy przedawnieniu razem z zamkniętymi światami. Skoro gracze SI nie mają do nikogo zadawnionej niechęci, to dlaczego miałoby to działać w drugą stronę?
Co do SiH i nas, to tu na pewno o żadnych zadawnionych niechęciach mowy być nie może. Wręcz przeciwnie.

Kolega widzę, że bardzo zorientowany co w trawie piszczy, możesz podać nick w grze, czy to kolejna Wielka Tajemnica?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Chyba mało kto o tym wie, że SiH i SI zawarło porozumienie, jak ktoś ruszy SiH to musi mieć świadomość, że nie uniknie walki z SI i na odwrót.
Ciacha są aktualnie w defensywie, ale niech Was to nie zmyli, myślą perspektywicznie, czekają aż dwie największe koalicje skoczą sobie do gardeł.
Nie jest to może nawet zbyt odległa przyszłość, patrząc na zmiany w rządach BTB. Ciekawe co tam zwycięży, zdrowy rozsądek czy zadawnione niechęci do części graczy z SI.
Wracając do Ciastek, może jednak dotrwają do tego momentu i to oni będą tym trzecim, który ostatecznie korzysta. Chociaż patrząc na odejścia graczy do wrogów, rezygnacje z gry i wewnętrzne kłótnie wydaje się to na razie wątpliwe.
Ech, uparciuchy mnie dalej na emeryture wysylaja : ) Co to pourlopowac nie mozna. W Bumach nie ma zmiany rzadow tylko jak juz to nastapila zmiana systemu zarzadzania. Tez mam prawo czasami poleniuchowac : )
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No przecież czytasz. Gmart ustawił sobie organizację w sojuszu i leniuchuje:))
 
Do góry