Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ciężko o ciekawe wydarzenia na prędkości 1, trzeba założyć że tu nawet dyplomacja i spiski płyną 3x wooolniej...
Układ SI z SIH - no cóż... a czy mogę ziewnąć na tą wiadomość czy muszę udawać że to sensacja? :)
Zrobił się naprawdę łańcuszek powiązań, ciekawe w którym punkcie on pęknie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ciężko o ciekawe wydarzenia na prędkości 1, trzeba założyć że tu nawet dyplomacja i spiski płyną 3x wooolniej...
Układ SI z SIH - no cóż... a czy mogę ziewnąć na tą wiadomość czy muszę udawać że to sensacja? :)
Zrobił się naprawdę łańcuszek powiązań, ciekawe w którym punkcie on pęknie

pewnie w najsłabszym
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

innego wyjścia nie ma
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No ale gdzie jest ten najsłabszy punkt? Nie wiadomo kto ma się zbroić, a kto może sobie jeszcze pobimbać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No ale gdzie jest ten najsłabszy punkt? Nie wiadomo kto ma się zbroić, a kto może sobie jeszcze pobimbać :)


głównie ajsłabszy punkt jest w środku gdyż najbardziej jest rozciągany z taką samą siła z obu stron i musi sie rozdbyć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Rany Boskie! W środku to my są przecież, czyżby ktoś chciał rozdbyć Bumów? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bo być wszędzie to cecha boska :D
Trzeba przyznać że SI konsekwentnie zmierza do wygrania świata, niech teraz ich obsmarowują za dyplomację wariory, dareksy i inne gady :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

O wygraniu świata, mówić teraz , to śmiech. Kilkanaście miesięcy jeszcze. za pół roku, połowy tych sojuszy nie będzie. Zresztą juz kilku graczy SI odeszło lub pokończyło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

O wygraniu świata, mówić teraz , to śmiech. Kilkanaście miesięcy jeszcze. za pół roku, połowy tych sojuszy nie będzie. Zresztą juz kilku graczy SI odeszło lub pokończyło

z każdego sojuszu ktoś kończy i kończyć będą to wiadomo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

O wygraniu świata, mówić teraz , to śmiech. Kilkanaście miesięcy jeszcze. za pół roku, połowy tych sojuszy nie będzie. Zresztą juz kilku graczy SI odeszło lub pokończyło

A kiedy mówić o wygraniu świata? Jak już go ktoś wygra??? Poza tym zmierzanie do wygrania, a wygranie to różnica - nie zmienia to faktu ze w chwili obecnej to SI jest pretendentem do tytułu patrząc na rozmieszczenie i dyplomację.
No i już kilku graczy odeszło z SI... - niemal się popłakałem, a przytuliłeś ich na pożegnanie? :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

O wygraniu świata, mówić teraz , to śmiech. Kilkanaście miesięcy jeszcze. za pół roku, połowy tych sojuszy nie będzie. Zresztą juz kilku graczy SI odeszło lub pokończyło

nie ma obaw, gdyż jestem pewna, że przynajmniej N zrobi wszystko co tylko się da, np. weźmie w posiadanie kilkanaście kont, a jak będzie sie działo nie tak jak on che to na tych wszystkich kontach walnie restarta

trzeba się z nim liczyć :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Teraz już wielu graczy kończy, a co się stanie jak wyjdzie szybki świat z nowym podbojem? Nawet nie chcę o tym myśleć
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nic się nie stanie. To znaczy to co zwykle. Mamy szybkie światy i wolne, i każdy z nich ma swoich amatorów. I zawsze jest grupa graczy, która wchodzi na nowy swiat, dobija do 5-10 miast i kończy. Los Zakros będzie taki sam jak innych światów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

"Witam1 : "Niech SI lyka ze oddamy im 66 i przyklepuje tego Pona. My odetchniemy i na tym oddechu jakos sie przeciulamy. Si od tego oddechu zdechnie."
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

:D :D:D
ja też

- - - Automatycznie połączono posty - - -

powiedzcie lepiej coś o fuzji Bumy - Espada, bo to chyba wydarzenie dnia?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Przepraszam coś przeoczyłem, jest pon miedzy ciastkami i si? ciekawie się na zachodzie zrobiło, SIH zrobiło chyba po Watach miazgę z Barbarzyńców dziś wieczorem a egzekucja wciąż trwa ponoć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Przepraszam coś przeoczyłem, jest pon miedzy ciastkami i si? ciekawie się na zachodzie zrobiło, SIH zrobiło chyba po Watach miazgę z Barbarzyńców dziś wieczorem a egzekucja wciąż trwa ponoć


miazge ?
nic z tych rzeczy

po prostu kilku graczy popływało aby odebrać ratę za nie zapłacony czynsz

- - - Automatycznie połączono posty - - -

:D :D:D
ja też

- - - Automatycznie połączono posty - - -

powiedzcie lepiej coś o fuzji Bumy - Espada, bo to chyba wydarzenie dnia?


To sie raczej nazywa podłączenie kroplówki aby organizm mógł dalej funkcjonować
 
Do góry