Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19313

Guest
Odp: Zakros Party

I zrobił nam się substytut Marty na FO - Bumy.

Zakros Panie i Panowie, Zakros tu jest...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Nastepnym razem niech ktos w spodniach do dyskusji ze mna przystapi
ja wiem ze uczepilas sie jego jak 'rzep' psiego 'ogona'
ale bez przesady zeby kobieta za 'faceta' musiala stawac w obornie

Nie zaprzeczysz chyba temu co napisałam? Bo musiałabym odszukać Twoją propozycję:)
Nie wiem dlaczego próbujesz mnie obrazić tym wpisem?
Zazdrościsz mu?
Po pierwsze, nie muszę go bronić, bo on sobie sam świetnie daje radę:)
Ale nie mogłam się nie odezwać, jeśli oskarżasz kogoś o to co sam zrobiłeś.
Po drugie, jeśli chodzi o zawód, to nie on pierwszy i pewno nie ostatni, który/a mnie zawiódł czy zawiodła. Nie traktuję tej gry na tyle poważnie, żeby chować urazę do grobowej deski. Zresztą, dbam o swoje zdrowie, a taka zaciętość podobno źle wpływa na wątrobę:)
Zastanawiasz się dlaczego "uczepiłam się" (ja inaczej to widzę, ale Ciebie i tak nie przekonam), to powiem.
Chłopak dopóki gra, to bardzo się angażuje i ciągnie za sobą sojusz. Drugi atut, to organizuje najlepsze akcje jakie udało mi się tu oglądać, a gram już dość długo, żeby mieć porównanie.
Jeśli uda się z cudakami, to dobrze, jeśli nie, też dobrze. To gra, większe emocje zostawiam sobie dla prawdziwego świata.
Ciebie nie oceniam, nie wiem na co zasłużyłeś, boi nigdy nie graliśmy w jednym sojuszu, ie licząc krótkiej chwili na początku Zakros.
 
Odp: Zakros Party

Ale to jest fenomen, grac nie potrafi, lub nie chce. Zawalil ze swojej lub posrednio ze swojej winy ( tego nie wiem ) ludziom 2 lata gry a nawet Ci ktorych ja szanuje jak Junona czy Tomeq dalej go lubia. Ja tez. Niewiarygodne.

Chce ale nie potrafię:) poza tym student zaoczny na dorobku jest za biedny żeby być dobry w tą grę:) Cóż zrobić. Przynajmniej nie muszę jak reszta klaunów udawać super hero tylko u mnie wszystko jasne bo sam o tym pisze:) Tym bardziej bawi mnie jak ktoś myśli że mnie sprowadza na ziemie pisząc "słaby gracz". Nikt nie jest w stanie w tym temacie powiedzieć cokolwiek gorszego o mnie niż ja o sobie sam:)
Nie wiem też dlaczego na mnie głosowali na gracza roku. Musieli to rozumieć trochę szerzej niż gracz jako ten który wysyła statki.
Pewnie dlatego tak bardzo denerwuje to tych, którzy te statki wysyłają lepiej i produkują je szybciej.

Poza tym to jest też kwestia co kogo jara. Mnie bardziej jara organizacja niż obsługiwanie 40 miast - mam 10,najwiecej miałem 30 i nie mam pojęcia jak ktoś przy 40+ gdzieś w centrum światowej wojny potrafi jeszcze coś w realu zrobić. Dla mnie to jest abstrakcja jakaś i podziwiam.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

Chce ale nie potrafię:) poza tym student zaoczny na dorobku jest za biedny żeby być dobry w tą grę:) Cóż zrobić. Przynajmniej nie muszę jak reszta klaunów udawać super hero tylko u mnie wszystko jasne bo sam o tym pisze:) Tym bardziej bawi mnie jak ktoś myśli że mnie sprowadza na ziemie pisząc "słaby gracz". Nikt nie jest w stanie w tym temacie powiedzieć cokolwiek gorszego o mnie niż ja o sobie sam:)
Nie wiem też dlaczego na mnie głosowali na gracza roku. Musieli to rozumieć trochę szerzej niż gracz jako ten który wysyła statki.
Pewnie dlatego tak bardzo denerwuje to tych, którzy te statki wysyłają lepiej i produkują je szybciej.

Poza tym to jest też kwestia co kogo jara. Mnie bardziej jara organizacja niż obsługiwanie 40 miast - mam 10,najwiecej miałem 30 i nie mam pojęcia jak ktoś przy 40+ gdzieś w centrum światowej wojny potrafi jeszcze coś w realu zrobić. Dla mnie to jest abstrakcja jakaś i podziwiam.
Czas, ja jak go mam to potrafie prowadzic 300 osobowe sojusze, miec 40, 100 miast i grac. A jak go nie mam to wszystko sie wali. Ty potrafisz wyposrodkowac , ja nie. Albo gram na maxa i pelnie w sojuszu wszystkie funkcje albo nie robie nic. problem polega na tym ze uzalezniam sojusze od siebie i jak znikam to pojawia sie chaos. Chociaz jestem ciekawy co by sie stalo jakbys teraz znikl ? Na Bizie Wasz sojusz padl , czyli tak wiele sie nie roznimy : )
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

Norbert nie zniknie. Wybierzemy go na gracza roku. Ufundujemy stypendium. Będziemy dopieszczać, znosic jego humory, ciekawy charakterek, a ja mogę obiecać że już nigdy go nie zbluzgam niecenzuralnie:)
Bo takiego drugiego głupiego jak On do roboty to nigdzie nie znajdziemy.
Norbert kochamy Ciebie :D
 

DeletedUser24396

Guest
Odp: Zakros Party

Gmart , kurde jeszcze nie bylo ani jednego ataku a takie plany juz masz
Gratulacje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Rozpoczął się zmasowany atak SIHów na BTB. Kilkadziesiąt buntów. SEMPER INV plus JARMARK wypowiedziały w nocy pona BTB ale nie zaatakowały. Chodzą słuchy że Gmart kombinuje jak tu kolejny sojusz uzależnić od siebie, chodzę słuchy że ma chętkę na Leniów. Pytanie czy Polanus pójdzie w ślady Aiiego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Pytanie czy Polanus pójdzie w ślady Aiiego.
Ale co? Ma się resetnąć czy masz na myśli "inne" ślady? :)
Chyba przyszedł czas przyjąć pozycję mocno defensywną, jak to mówią: "fortuna kołem się toczy" ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Uuu nieźle już tam wam dają jak na razie jest do zera
smiley_emoticons_biggrin.gif
,do najlepszych dojdą po słabszych i ciekawe co wtedy hihi
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak to co? Się gdzieś przeskoczy, kary śmierci chyba za to nie ma :D
Ktoś tam bat na siebie plecie, ciekawe tylko kto? Każde zakłócenia równowagi wychodzi gdzieś bokiem
A lanie to normalka. Osobiście jestem w mistrzem w traceniu miast, nie robi to wielkiego wrażenia - a kiedyś musiało runąć to papierowe imperium :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Zakros Party

Uuu nieźle już tam wam dają jak na razie jest do zera
smiley_emoticons_biggrin.gif
,do najlepszych dojdą po słabszych i ciekawe co wtedy hihi
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif

noooo, będzie jeszcze lepiej, bo nikt z "wielkich" graczy bum z jednym wyjątkiem słabszym nie pomaga...najlepiej podebrać czerwonych sojusznikom, a potem mieć ich w poważaniu;) mam cichutką nadzieję, że jak nadejdzie koniec to ani SiH ani ich Koalicja Was pod swoje skrzydełka nie weźmie
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Bez przesady panowie czy też panie...
SiH na 100% żadnego darmozjada nie weźmie :D a przynajmniej ja tak sądzę
A co do bumów to nikt nie wie jak będzie,przecież po coś zrobili sojusz.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jakby zebrać Bum w jeden sojusz lub nawet 20-30 osób to jest to poważna siła na tym świecie mogąca przechylić szalę zwycięstwa, ale u nas jakoś nie ma chętnych prowadzić oddzielnie ten sojusz - może wynika to z lenistwa... mniejsza o to...
Jeżeli tak się stanie to na pewno ktoś się połasi na trzon Bum, a wtedy to rożnie sytuacja może wyglądać ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jakby zebrać Bum w jeden sojusz lub nawet 20-30 osób to jest to poważna siła na tym świecie mogąca przechylić szalę zwycięstwa, ale u nas jakoś nie ma chętnych prowadzić oddzielnie ten sojusz - może wynika to z lenistwa... mniejsza o to...
Jeżeli tak się stanie to na pewno ktoś się połasi na trzon Bum, a wtedy to rożnie sytuacja może wyglądać ;-)

W takiej sytuacji jak piszesz ,musi się rozjechać przynajmniej 150 graczy z bumów
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
na pewno coś wymyślą
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No musicie w to wierzyć, w innym wypadku wyjdzie to dla kogoś bokiem :)
- Pozostaje opcja tworzenia Bum w 20 osobowej grupie, ale wtedy tak łatwo wam nie będzie - Bum zacznie się liczyć na politycznej i wojennej scenie, a ten kto ma lepsze stosunki z Bum zdobędzie mocnego sojusznika
- Następna opcja to rozpad szczątkowy czyli każdy idzie gdzie popadnie ( dla was najkorzystniejszy) :)
- Można też Bumów całkowicie eksterminować - oczywiście opcja mało prawdopodobna
- Mało prawdopodobne jest też trwanie Bum w obecnej pozycji i składzie...
więc co wybieracie...? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

więc co wybieracie...?

Gramy swoje.
A co tam się będzie działo to będzie się działo tam, nie u nas.

Z łomotem bumów tez nie ma co przesadzać. Łomot dostali Ci co tak ślepo w nazwe wierzyli i stało się dokładnie to co każdy (oprócz wierzących) wiedział. Ci rdzenni jedli popcorn i patrzyli na forum co się dzieje.

Natomiast to dopiero pierwszy weeknd z wielu zapewne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

skoro tak mówisz... :) jestem tylko jednym z wielu prowokatorów na tym forum, róbcie swoje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Czas, ja jak go mam to potrafie prowadzic 300 osobowe sojusze, miec 40, 100 miast i grac. A jak go nie mam to wszystko sie wali. Ty potrafisz wyposrodkowac , ja nie. Albo gram na maxa i pelnie w sojuszu wszystkie funkcje albo nie robie nic. problem polega na tym ze uzalezniam sojusze od siebie i jak znikam to pojawia sie chaos. Chociaz jestem ciekawy co by sie stalo jakbys teraz znikl ? Na Bizie Wasz sojusz padl , czyli tak wiele sie nie roznimy : )

Na Bizie padł bo odszedłem, to moja wina :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

Hmm, a to jakas akcja na nas jest. ? Wlasnie zajrzalem i 7 stron buntow. Normalnie jest 6 wiec jakiegos szalu nie ma. Dzieje sie cos naprawde bo nie mam czasu czytac calego forum ?
 
Do góry