Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No musicie w to wierzyć, w innym wypadku wyjdzie to dla kogoś bokiem :)
- Pozostaje opcja tworzenia Bum w 20 osobowej grupie, ale wtedy tak łatwo wam nie będzie - Bum zacznie się liczyć na politycznej i wojennej scenie, a ten kto ma lepsze stosunki z Bum zdobędzie mocnego sojusznika
- Następna opcja to rozpad szczątkowy czyli każdy idzie gdzie popadnie ( dla was najkorzystniejszy) :)
- Można też Bumów całkowicie eksterminować - oczywiście opcja mało prawdopodobna
- Mało prawdopodobne jest też trwanie Bum w obecnej pozycji i składzie...
więc co wybieracie...? :)

Kto przyjmuje zapisy do tych nowych Bumów?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

A gdzie tam, śpij dalej i pozdrów żonę :) Może to SI z SiH się biją, s my rykoszetem obrywamy, nie wygląda to na zmasowany atak - już Roma lepiej atakuje :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kto przyjmuje zapisy do tych nowych Bumów?
Ja, ale przyjmujemy tylko niestabilnych emocjonalnie
 
Odp: Zakros Party

Hmm, a to jakas akcja na nas jest. ? Wlasnie zajrzalem i 7 stron buntow. Normalnie jest 6 wiec jakiegos szalu nie ma. Dzieje sie cos naprawde bo nie mam czasu czytac calego forum ?

A widzisz, bo było zajrzeć jak u szczytu było ile 13/14 stron buntów? te 6 czy 7 stron usuniętych to stracone domki;)
No, ale cóż jak jedynym interesującym się losem swoich graczy jest PapaSmerf to wychodzi jak wychodzi-mówię oczywiście o stronie Bum;) Gratuluję również imponującego wyniku 0 pw w obronie przez 2 dni, w czasie gdy reszta dostawała po pupie
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Jakie straty? Już kiedyś pisałem - u nas miast dostatek, za darmo biedakom oddaliśmy, wyruszyły nas ich starania :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Hmm, a to jakas akcja na nas jest. ? Wlasnie zajrzalem i 7 stron buntow. Normalnie jest 6 wiec jakiegos szalu nie ma. Dzieje sie cos naprawde bo nie mam czasu czytac calego forum ?

dobre dobre
6 stron to wam 3 graczy wbiło i mogło wbijać do woli
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Jak z mojego konta? Przecie czekałem, urlopu też nie brałem, następnym razem odwiedź koniecznie me włości :)
I nie ma za co, będziecie chcieli jakieś miasta to wpadajcie ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A jaka jest miara tej niestabilności?
Porzucenie wszystkiego co stabilne :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

To niezbyt wiele. Da się zrobić. A co dajecie w zamian?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Jak z mojego konta? Przecie czekałem, urlopu też nie brałem, następnym razem odwiedź koniecznie me włości :)
I nie ma za co, będziecie chcieli jakieś miasta to wpadajcie ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Porzucenie wszystkiego co stabilne :)


widzisz sam napisałeś
czekałeś ....

pw w obronie nabiłeś że hohoho
ale pewnie zanim zdążyłes wysłać coś to już miasto było obstawione i więcej nie było trzeba wysyłac
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

A widzisz, bo było zajrzeć jak u szczytu było ile 13/14 stron buntów? te 6 czy 7 stron usuniętych to stracone domki;)
No, ale cóż jak jedynym interesującym się losem swoich graczy jest PapaSmerf to wychodzi jak wychodzi-mówię oczywiście o stronie Bum;) Gratuluję również imponującego wyniku 0 pw w obronie przez 2 dni, w czasie gdy reszta dostawała po pupie
smiley_emoticons_bravo2.gif
jak kogos nie ma to wsparcia nie wysle, chyba logiczne : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Jak tak czytam wymianę zdań między VictoriaNike, a Gmkgmk trochę łatwiej mi zrozumieć dlaczego jest tam teraz tak jak jest.

Nie zmienia to faktu, że sytuacja Bumów w obecnym kształcie jest krytyczna i raczej w nim nie przetrwają.
Pytanie brzmi czy przetrwają w ogóle.

Najciekawsze zaś w tym wszystkim jest zaś to, że wciąż mają ogromny potencjał (choć chyba sami go nie widzą) i gdyby znalazł się tam ktoś kto ma odpowiednie pomysły - jeszcze mogą nawet wygrać ten serwer.

W chwili obecnej co prawda ich sytuacja jest trudna (tak trudna, że wręcz ciekawa :) ale bardziej to wynika z tego co się dzieje wewnątrz nich samych (wygląda jakby większość straciła wiarę że mają jeszcze jakąś przyszłość i to ich rozkłada) niż z tego co jest na zewnątrz.
 
Odp: Zakros Party

jak kogos nie ma to wsparcia nie wysle, chyba logiczne : )

jasne, że logiczne;) Bylliście z resztą "super-wojowników" razem na rybach? Grzegorz, ktoś już dobrze powiedział: zaproś jeszcze z 500 osób, większa szansa, że nie trafi na Ciebie;)

Aksonie, wiesz z autopsji, że ryjek mój niewyparzony. Zaprawdę powiadam Ci, nie jestem graczem bum, nie byłam, nie będę. Jestem graczem Uroboros, a to że ktoś zamarzył sobie bum tam dopisać to mnie obchodzi tyle, co zjedzona przed chwilą kanapka z serem. Jestem w tej cudownej koalicji /a tak zapomniałabym, że już nie ma koalicji/ tylko dlatego, że jest tu kilku graczy Uro i kilku graczy Bum (np. PapaSmurf, gr88, Erwin111, ), dla których warto w tym molochu jeszcze posiedzieć.
A jest tam tak jak jest, bo wielcy kozacy bronią siebie, a innych mają nie powiem gdzie, pewnie tam gdzie ja ich;) a sorki, nie bronią siebie, bo ich nie atakują, a jak się na jednego konkretnego rzuciło dwóch graczy to momentalnie się w rozbiórkach pojawił;)

Aksonie Ciebie pozdrawiam, a Grzegorzowi życzę, aby kolejny wypad na ryby był udany, oby wtedy jakieś piranie zainteresowały się Twymi miastami
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

Oj tam, nie grzebcie już tak tych Bumów po jednym dniu.
Jak byłą wojna z iksami, to też w pierwszy weekend stracili wiochy ( tzn. Bumy straciły), i nie minęło parę dni, a iksy jednym gestem swojego założyciela zniknęły z powierzchni mapy.
Weekend był bajeczny (chodzi mi o aurę w realu) większość z nas uległa presji rodziny, przyjaciół lub własnym potrzebom, i poszła się przewietrzyć. Ten swiat postoi jeszcze dłuugi czas.
Także ja życzę Bumom, aby się zebrały w sobie i po pierwszym weekendzie wojny nie urządzały własnego pogrzebu.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Viktorio - jakiej koalicji już nie ma?
No i kto w rozbiórkach się pojawił? tak z ciekawości?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24396

Guest
Odp: Zakros Party

Widzę że chyba trza oświecić co niektórych
Bumy - czy wy wszyscy sądzicie że przy takim zaangażowaniu takiej ilości graczy , i tu bez kozery powiem z górnej półki , przy tak zorganizowanej siatce wywiadowczej , przy tak aktywnych graczach można powiedzieć że Bumy już się nie liczą ???????
Jesteście w wielkim błędzie , ci którzy uwierzyli w taki stan rzeczy i w takie opisy na forum
To że stracili miasta to sami sobie odpowiedzieliście na swoje pytania , to miasta ich nabytków , którzy są właśnie po to , resztę wiecie sami o co chodzi
Kto zna i miał styczność z niektórymi graczami , Dobrymi i tymi do odsrzału wie że nie jest łatwo ich pokonać , a na sto nie jedną akcją
TE opisy tu na forum jakie to oni nie mają problemów (słowa ich samych) przecież to śmiech na sali , jak się to czyta
To jedna ich taktyk
NIe po to zadali sobie tyle trudu na początku tego świata , tu można wymieniać i mnożyć działania , aby oddać to tak łatwo
Nie po to rozsyłali swoich graczy po innych sojuszach żeby teraz ot tak to zaprzepaścić
Sam osobiście wiem że te wpisy że przejdą do SiH czy do nas czy gdzieś indziej to wybieg polityczny , daje dużo do myślenia Radą innych sojuszy ,
Jedno jest pewne choć nie mam szacunku co do niektórych graczy Bumów , podkreślam co do niektórych , to wiem że są to gracze naprawde ogarnięci i wiedzą co robią
Szacun też dla tych co też to widzą i nie dadzą się wplatać w te zagrywki
Pozdr
 
Odp: Zakros Party

Oj tam, nie grzebcie już tak tych Bumów po jednym dniu.
Jak byłą wojna z iksami, to też w pierwszy weekend stracili wiochy ( tzn. Bumy straciły), i nie minęło parę dni, a iksy jednym gestem swojego założyciela zniknęły z powierzchni mapy.
Weekend był bajeczny (chodzi mi o aurę w realu) większość z nas uległa presji rodziny, przyjaciół lub własnym potrzebom, i poszła się przewietrzyć. Ten swiat postoi jeszcze dłuugi czas.
Także ja życzę Bumom, aby się zebrały w sobie i po pierwszym weekendzie wojny nie urządzały własnego pogrzebu.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Viktorio - jakiej koalicji już nie ma?
No i kto w rozbiórkach się pojawił? tak z ciekawości?

mówię o koalicji Bum- koalicja to dla mnie współpraca, wspólne akcje, nie ma tego.
nie grzebie nikogo, może z wyjątkiem wielkich samograjków.
a co do rozbiórek...Milordowy ulubieniec
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

O grzebaniu to myślałam raczej o osobach z koalicji anty - Bum piszących o tym, że Bum się rozpadnie.
Naprawdę Szeryf się rozbiera?
 
Odp: Zakros Party

@ Świerzak, wszystko fajnie, ale ja w tej swojej paplaninie mam jednak inny cel, nie wiem jak reszta towarzystwa;) nic nikomu i nigdzie nie wkładałam, a sobie gadam zawsze to, co myślę. Moje sympatie i antypatie to raczej część osób zna;) gadając to, co myślę już w tym momencie nic nie tracę, to chociaż sobie pogadam;)
prawdą jest, że poszly miasta jak to ująłeś "nabytków" + jakieś nieliczne i właśnie o to "mięsko armatnie" się tu faflunie;)
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Zakros Party

jak kogos nie ma to wsparcia nie wysle, chyba logiczne : )

Lubię Ciebie Grzesiu ale wszędzie to samo......., jak byś nie tłumaczył wtop, to wiadomo o co chodzi. Dobry początek, średni drugi kwartał, a w trzecim kwartale świata zaczynasz sygnalizować, że nie masz czasu. "Czasu nie masz":cool: ale na nowy świat później idziesz i zaczynasz od nowa. Na Pella nie miałeś ale na Zakros znalazłeś:confused:.....
Wydaje mi się, że nie potrafisz skończyć jak mężczyzna...., wygrać lub przegrać ale po walce.
Jak zaczynają się problemy po prostu kończysz walkowerem.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

Lubię Ciebie Grzesiu ale wszędzie to samo......., jak byś nie tłumaczył wtop, to wiadomo o co chodzi. Dobry początek, średni drugi kwartał, a w trzecim kwartale świata zaczynasz sygnalizować, że nie masz czasu. "Czasu nie masz":cool: ale na nowy świat później idziesz i zaczynasz od nowa. Na Pella nie miałeś ale na Zakros znalazłeś:confused:.....
Wydaje mi się, że nie potrafisz skończyć jak mężczyzna...., wygrać lub przegrać ale po walce.
Jak zaczynają się problemy po prostu kończysz walkowerem.
gdyby to bylo takie proste. Prawda jest nieco inna, jak nie mam czasu by zajac sie gra to mi sie odechciewa. Ja albo gram na full time albo wcale. Zreszta od jskiegos juz czasu tak sie jakos sklada ze tego czasu brakuje po rozwinieciu sojuszu dlatego tu szukalem kogos kto poprowadzi to dalej, nawet pisalem ze moze zrobic czystke jesli nie da rady prowadzic tak duzego sojuszu. Niestety nie znalazlem. Aby nie bylo wiecej takich sytuacji juz wiecej zadnych sojuszy prowadzil nie bede.

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Ps. Ja nawet teraz nie mialem mozliwosci od 3 dni kury wydoic
 
Do góry