Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty kiler idz sie leczyc człowieku knujecie za naszymi plecami podpisując pakt z całym swiatem z co nie którymi pon...

tylko po to żeby zerwać pakt i uderzyć w iksów bo to jeden z niewielu sojuszy który wam w jakis sposób zagraża...

A ty osobiście to możesz mnie w pompke cmoknąć :DI nie rób z siebie i was świetoszków .Manipulcaje macie opracowaną to fakt sojusze którym wywołaliscie z szeregu zostawały same na polu boju przez waszą doskonałą bajere.ale co ja tam wiem .Dobranoc i meliske sobie wypij bo żyłka ci peknie .daj pograć bo ja na prawde nie lubie dużo gadać a ty mnie na siłę próbujesz w dialog wciagać:)
Warrior przyhamuj. Jesli pakt z nami juz Ci nie pasuje to mi to po prostu napisz a nie wypisuj glupot. Czekam na odpowiedz na priv.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Grzesiu Warior to nie iksy mamy rade i razem podejmujemy decyzje...

Killer wyraża się z brakiem szacunku i tak też ja go będę traktował.Co do paktu to zapraszam na krótką wymianę zdań ale z tego co wiem wy już zadecydowaliście a my nie położymy się i płakać nie będziemy:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Killer wyraża się z brakiem szacunku i tak też ja go będę traktował.Co do paktu to zapraszam na krótką wymianę zdań ale z tego co wiem wy już zadecydowaliście a my nie położymy się i płakać nie będziemy:)

robi sie ciekawie jeszcze zwal to na mnie :D

Popcorn-02-Stephen-Colbert.gif


BTW na szacunek sobie kazdy musi zasluzyc nie dostaje sie go od tak sobie od drugiej osoby :p
 

DeletedUser21874

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bicie piany. I na biciu piany zapewne się skończy.:D
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Posłucham kolegów madrze mówią nie wchodzić na FO robić swoje żegnam wszystkich pozdrawiam.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wyluzujcie panowie święta się zbliżają a Wy tu takie akcje robicie ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A tak zmieniając temat to czekałam na komentarz Anny do przejścia czołówki Neverów do BUmów.. i "zabrania" ich złotników.
Bo to w końcu jest chyba wydarzenie dnia, a nie - z całym szacunkiem dla lepszych od siebie - forumowe kłotnie niektórych bumerów z niektórymi iksami.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A tak zmieniając temat to czekałam na komentarz Anny do przejścia czołówki Neverów do BUmów.. i "zabrania" ich złotników.
Bo to w końcu jest chyba wydarzenie dnia, a nie - z całym szacunkiem dla lepszych od siebie - forumowe kłotnie niektórych bumerów z niektórymi iksami.
Jednego z jednym
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wow, musiałeś nieźle wysilić swoją mózgownice, żeby wpaść na to.............

Nie, użyłem Twojej.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak zmieniając temat to czekałam na komentarz Anny do przejścia czołówki Neverów do BUmów.. i "zabrania" ich złotników.
Bo to w końcu jest chyba wydarzenie dnia, a nie - z całym szacunkiem dla lepszych od siebie - forumowe kłotnie niektórych bumerów z niektórymi iksami.

Nie. Wydarzeniem dnia jest wymiana zdań killera i warriora. To co napisałaś jest tłem.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

fakt. Ale z rozmachem godnym najlepszych fighterów:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

@pienta nie bądź taki skromny.
Ja tych fajterow to bym zjadl obu naraz jakby mi sie chcialo i nie dalbym sie wrobic w prowadzenie sojuszu : )
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tiaaa... jak chcecie mieć pamiątke z wydarzenia dnia, to lepiej to zgrajcie, bo jak Szanowni przyjdą to połowa wpisów zostanie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Grzesiu Warior to nie iksy mamy rade i razem podejmujemy decyzje...

Killer wyraża się z brakiem szacunku i tak też ja go będę traktował.Co do paktu to zapraszam na krótką wymianę zdań ale z tego co wiem wy już zadecydowaliście a my nie położymy się i płakać nie będziemy:)

Każdy ma prawo do własnego zdania,czy to Killer czy kto inny.Faktem jest,że xxxx sa jak chorągiewka na wietrze-tworzą koalicje przeciw bum,a potem podpisuja pakt z bum,a wszystko w ciagu kilku godzin.Stawiaja warunki,a sami je łamią(terytorium ekspansji).Potem robią xxxx A,xxxxB...etc. Do nowego roku może alfabetu zabraknąć.Ich sprawa, tylko pytanie dlaczego na morzach(niby ustalonych,wymaganych z strony xxxx) bumbum?Bum wbija bunty,a oni przyjmują gracza do kolejnego xxxx...Ktoś tu pisał,że xxxx sa nie wiarygodni.Z przykroscia musze stwierdzic,że tak jest.
Pytanie na czym zalezy xxxx?
Tworzyli koalicje przeciw bumbum,a potem szybko zawarli pakt.Po podpisaniu paktu utworzyli kilka xxxx na terenie bumbum,a to oni upierali sie aby zachowac integralnosc na morzach.Czy xxxx uderzy na bumbum od srodka?Czy xxxx podpisując pakt wprowadziło konia trojańskiego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@Hini nie jestem skromny. Arogancki, bezczelny, zuchwały, ale nie skromny.

pienta8 mimo, iż nie ma miasta to był wyróżniającym się graczem tego świata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

E tam, zaraz konia trojanskiego... Co najwyżej zrebaka :) Ale jak już jesteśmy przy Troi to dzisiaj Marta stała się Heleną :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Skoro Marta jest Heleną to kto Parysem? I kto zdradzonym małżonkiem przede wszystkim??
Panowie jakieś romansiki grożą wojną? No to dawajcie info:) Od razu wiedziałam, że nic nie rozrusza tego swiata jak dobry burdel, ale Marta nie chciała się zapisać... A tu proszę, jaka inicjatywa:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Parys to Adrian, Menelaos to Warior, Gm to Achilles, a Marta to Helena przez którą rozpocznie się wojna bumow z xxx :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Parys to Adrian, Menelaos to Warior, Gm to Achilles, a Marta to Helena przez którą rozpocznie się wojna bumow z xxx :)

xxxx juz sie szykują na bum, pod szyldem paktu stworzyli xxxxA, xxxxB...etc. na terenie bumbum i teraz maja uderzyć.
Pytanie kiedy to nastapi....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Pozwól że nie zemdleje z wrażenia na te wieści, myśmy podobno są Myrmidoni - poddajmy ich próbie... :)
 
Do góry