Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Z racji tego że są wakacje to narazie jest spokój a i faktycznie M44 to linia frontu na której ja jestem po części.
 

DeletedUser

Guest
Może rozwiniesz swoją wypowiedź, bo jestem ciekaw co się tam dzieje :)
 

DeletedUser

Guest
Atak

Atakuje mnie sojusz Tytani Cienia ervin
gracz 07. suigetsu10 i 04. domgrom1
 

DeletedUser

Guest
A no peszek ale my mam z tego radoch i zabawę
a co nie którzy podchodzą do tej gry zbyt poważnie :D
 

DeletedUser

Guest
M35

Na M35 cisza spokój ;)




chyba ze nie jestes w M C R to wtedy nie masz ciszy ani spokoju
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No to dobrze, że Was nie ma na morzu 34 :)
Ufff (nie lubię Waszych ciętych ripost :) )
 

DeletedUser

Guest
Się nie zdziw jak niedługo będą bo dołączyli do koalicji PD;P
 

DeletedUser

Guest
Ech trzeba bedzie przemeblowanie na M55 zrobic - widze ze niektore sojusze juz z off-owych ze strachu deff-owe sie robia :]
 

DeletedUser

Guest
maciukrk jakie bo nie zauważyłem ?

No PD zbierajcie sojuszu bo w 3 nie dajecie rade to teraz MRC wam musi pomóc !
 

DeletedUser

Guest
Ja tam nie widze zmian no chyba że mówi o tych z dołu tabeli...:p
 

DeletedUser5722

Guest
ja tam sobie mieszkam na M44 i tu jest bardzo spokojnie i kulturalnie :)
ta linia frontu to chyba na jakimś innym morzu:)
 

DeletedUser

Guest
maciukrk jakie bo nie zauważyłem ?

No PD zbierajcie sojuszu bo w 3 nie dajecie rade to teraz MRC wam musi pomóc !

Pomoc ? My przynajmniej sie nie kryjemy z Naszą koalicja tak jak wy ze musza Wam Tytani pomagac ;] tak przynajmniej bylo przy probie podbicia miasta Anteater (Mrówkojad:tak pisze jak bys szkoly żadnej nie skonczyl) moj peszek ze moje wsparcie zbyt pozno dotarlo i sie wbiliscie w ta przestrzen czasowa a czemu M-C-R dolaczylo to sie kazdy dowie z czasem. Nie wysnuwaj jakichs teorii spiskowych :]
BO JUZ JEST TAKI JEDEN GRACZ KTORY NAWET DO SRACZA CHODZI Z IPODEM ZEBY GO NIE ZAATAKOWALI !! I to wlasnie od Was !! Niech żyje psychoza strachu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Z PD to tylko -PD- Too Late To Change i bardziej w słownej wymianie zdań na polu bitwy więcej się dzieje:p
 

DeletedUser5722

Guest
PD sobie nie radzi, a raczej IMPACT
ZK-Victory pomaga im w walce z NORKAMI
a Ci radzą sobie sami, mimo że koalicja PD jest całkiem spora
tak czy inaczej ....:)
 

DeletedUser

Guest
O jakim strachu mówisz bo nie odczuwam żadnego z waszej strony !

Wy jedziecie po Nas ??
To chyba wy zjezdzacie wojsko na Naszej obronie w koncu udalo mi sie tych punktow jako deff na was nastukac w 24h ponad 60 tys !!
Z Naszej strony odczuwac nie mozesz bo my sie nie bojimy za to wy ze tak powiem macie w gaciach brazowo po brzegi :)
A Bea8a ktora poszla na urlop - na nia przyjdzie kolej nastepna w koncu kiedys byla w TLTC z pozdrowieniami dedykuje jej piosenke "Chryzantemy Zlociste" a zwlaszcza pierwsze jej zdanie... jak wiadomo od Nas sie nie odchodzi... chyba ze konczysz gre..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Strach strachem a lać się trzeba więc póki jest wojenka może jakieś małe akcyjki:)
 

DeletedUser

Guest
A Bea8a ktora poszla na urlop - na nia przyjdzie kolej nastepna w koncu kiedys byla w TLTC z pozdrowieniami dedykuje jej piosenke "Chryzantemy Zlociste" a zwlaszcza pierwsze jej zdanie... jak wiadomo od Nas sie nie odchodzi... chyba ze konczysz gre..

Widać masz krótką pamięć... Albo pamiętasz wszystko tak jak chcesz, bo tak łatwiej dla Ciebie...

A co do mojego urlopu to człowiek nie tylko grą żyje i odpocząć też trzeba, polecam odejście od komputera na dłużej niż tylko do lodówki po jedzenie :p Na zewnątrz jest dużo ciekawych rzeczy i interesujących osób :p
 
Do góry