Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2739

Guest
Przypominam wszystkim graczom że by używali opcji "edytuj", że by nie pisać posta pod postem.
 

DeletedUser

Guest
Chciales kolego wyzej powiedziec o 6 szermierzach:D

A co do DG, na Jocie wklejacie jakies chore screeny ze jestescie najlepszymi wojownikami, a prawda jest taka ze dostaliscie po czterech literach i uciekliscie bez walki :) Chwalcie sie chwalcie bo tylko tym mozecie, tylko dodajcie do tego jeszcze jak skonczyla sie wasza przygoda na Thecie :>
 

DeletedUser

Guest
mhm skoro tak dostalismy po 4 literach wymien mi chociaz jedną osobe ktora tu teraaz jest na jocie ktora stracila miasto podczas walki z WRP bo jakos nie kojarze: ) szkoda, ze WRP atakowalo tylko tych malo aktywnych lub tych co od wieszkosci osob bylo oddalonych o dobre 10h. Jakos jak im udalo mi sie podburzanie zrobic gdy doszlo wsparcie nie widzialem wogole atakow wiec nie mow mi, ze ucieklem bo nie stracilem zadnego miasta dopuki nie postanowilem przestac grac na thecie ;)

PS. sproboj osiągnąc to co my wtedy mozemy rozmawiac a nie sie wymądrzasz i kierujesz glupotami ktore wypowiedziala luzdelsur lub inny WRP'ek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dlatego idiotyzmem jest przyjmowac do sojuszu ludzii oddalonych o 10h od reszty graczy :) Nawet jesli to gracz z top10 czy top20... I jest to bezsensowne dla obu stron- i dla sojuszu, i dla samego gracza...

Cos malo zywe to forum w porownaniu z forami Ikariam, Plemion czy Ogame ;p Tam nawet fora poszczegolnych swiatow to byly prawie osobne fora zyjace swoim zyciem z masa podtematow, a tu ledwo jeden ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie widzę powodu żeby pisać więcej. "Lepiej zamilcz niż pisz głupoty"
 

DeletedUser4387

Guest
Dlatego idiotyzmem jest przyjmowac do sojuszu ludzii oddalonych o 10h od reszty graczy :) Nawet jesli to gracz z top10 czy top20... I jest to bezsensowne dla obu stron- i dla sojuszu, i dla samego gracza...

Cos malo zywe to forum w porownaniu z forami Ikariam, Plemion czy Ogame ;p Tam nawet fora poszczegolnych swiatow to byly prawie osobne fora zyjace swoim zyciem z masa podtematow, a tu ledwo jeden ;p

To co piszesz jest dla Mnie Totalną Bzdurą
Jeżeli masz dobrego zaufanego gracza,który na dodatek dobrze zna realia gry to go nie zostawisz.Nawet kosztem udzielania mu pomocy.Na tym polega gra.Obrona gracza zależy od całego sojuszu nie od pojedynczej jednostki.
 

DeletedUser

Guest
Taa a potem konczy sie wymowkami ze byl oddalony 10h od sojuszu i latwo bylo go sfarmic... Skoro tak latwo wg ciebie jest ich bronic to dlaczego na kazdym podforum poswieconym danemu swiatu gdzie zagladam ciagle slysze ta sama wymowke? Nie wiem jeszcze do konca jak wyglada tu walka, ale prawdpodobonie nie wybronisz gracza oddalego od reszty sojuszu tak daleko i otoczonego samymi wrogami jesli nie bedziesz trzymac swojego woja u niego 24h na dobe... Predzej czy pozniej takiego gracza sie dorwie, pojda ataki nad ranem o 7-9, po granicy bonusu nocnego i nawet jesli kilka osob bedzie wtedy online to dalej jest to 10h+ drogi do niego...

Lepiej dla takiego gracza znalezc sobie inny silny sojusz, ktory jest blizej niego... Punkty i top to nie wszystko...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wszystko super, extra, jednak na takie dyskusje to zapraszam na odpowiednie forum :) To jest temat dotyczący Joty a nie Thety (chyba :p) więc zakończcie swoją dyskusje :D ok? :)
 

DeletedUser4387

Guest
Taa a potem konczy sie wymowkami ze byl oddalony 10h od sojuszu i latwo bylo go sfarmic... Skoro tak latwo wg ciebie jest ich bronic to dlaczego na kazdym podforum poswieconym danemu swiatu gdzie zagladam ciagle slysze ta sama wymowke? Nie wiem jeszcze do konca jak wyglada tu walka, ale prawdpodobonie nie wybronisz gracza oddalego od reszty sojuszu tak daleko i otoczonego samymi wrogami jesli nie bedziesz trzymac swojego woja u niego 24h na dobe... Predzej czy pozniej takiego gracza sie dorwie, pojda ataki nad ranem o 7-9, po granicy bonusu nocnego i nawet jesli kilka osob bedzie wtedy online to dalej jest to 10h+ drogi do niego...

Lepiej dla takiego gracza znalezc sobie inny silny sojusz, ktory jest blizej niego... Punkty i top to nie wszystko...


Zapraszam do przejrzenia Forum poświęconego ECIE Tam była sytuacja podobna do tego co opisujesz.Ataki 50 graczy na dwóch z ELITE TEAM.Średnio transport szedł ponad 10h.Stracili 90% swoich miast,ale dzięki sojuszowi ich nie zjechali.Cała akcja ewakuacyjna trwała ponad 50h.
Koniec końców udało się im dostac w centrum ET,a pkt za obronę pozwoliło im na dwa razy więcej nowych miast.Dlatego nie wypowiadaj się gdy nie czujesz tematu.
 

DeletedUser

Guest
mhm skoro tak dostalismy po 4 literach wymien mi chociaz jedną osobe ktora tu teraaz jest na jocie ktora stracila miasto podczas walki z WRP bo jakos nie kojarze: )

Ja też nie kojarzę, pewnie wszyscy oddali miasta bez walki :)

Co do faktu z przyjmowaniem ludzi oddalonych o 10h i dziwnymi wymówkami... cóż, podziały na grupy albo dla siebie tylko robi swoje. Nic nie poradzisz. Ale dobry kumpel dobrego kumpla raczej wspomoże nawet jak 16h będzie musiał iść.


Ale żeby nie było że offtop jest czy cuś :) Słyszałem że Wiele sojuszy z innych światów się zebrało... ech, mogłem wbić :( Powiedzcie, opłaca się zaczynać jeszcze grę, jeśli liczysz na miejsce w top? :)

P.S. - Evelin, takie sytuacje nie tylko na Ecie się zdarzały. Wie to każdy kto dołączył do Pastereczek a miał zagrożenie ze strony jakiegoś sojuszu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jesli umiesz grac a sądzac po thecie umiesz to masz szanse:) spoajrz na Wojtonego zaczal tydzien pozniej od startu thety i jak daleko zawędrowal :)
 

DeletedUser6179

Guest
Rail wbijaj. Zdajesz się być wygą starym ;) więc dasz sobie radę. Przez cały tydzień od jutra będą dożynki ;) A Ty będziesz miał spokój. Obstawiam, że w następny weekend będziesz już wysoko w rankingu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Osz ty, ależ jestem rozchwytywany :D

Ale szczerze... jeśli bym wylądował obok Nyggera to bym pewnie padł, bo nie skończyłaby mi się protekcja a już bym go chciał odwiedzić :D To że mi po skończeniu gry wyciał kolonika to jedno, ale, że na mą wiadomość nie odpisał... hmmmm... Nygger, który kwadrat wybrałeś? :D
 

DeletedUser

Guest
Osz ty, ależ jestem rozchwytywany :D

Ale szczerze... jeśli bym wylądował obok Nyggera to bym pewnie padł, bo nie skończyłaby mi się protekcja a już bym go chciał odwiedzić :D To że mi po skończeniu gry wyciał kolonika to jedno, ale, że na mą wiadomość nie odpisał... hmmmm... Nygger, który kwadrat wybrałeś? :D

skrzynke przegrzebaalem iiii
Antiskill 07-10-10 o godzinie 00:02
Anti wbija pałeczki od sushi w oko nygusi :D


hihihi ;d zostań poetą . poludniowy-wschod.
 

DeletedUser202

Guest
Rail jak ty wbijesz to i ja się pojawie :D
w końcu musi mieć mnie kto bronić :D:D:D
 
Do góry