Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Sparkom pisałes ze tak dostajemy od Was w tyłek.
Tak jak było przytoczone ponizej my walczymy na 4 frontach a nie 5.Z jednym sojem sie dogadalismy i istnieje szansa ze gdzies sie osade straci bo to gra.
Ale żebysmy dostawali od Was baty to jest to smieszna wypowiedź.
Większośc ataków odbijamy i padacie jak muchy.Tam gdzie udało sie Wam przebic to uzupełniamy na bierzaco wojo.Atakujemy tez i my Was a nie tylko Wy nas.
Tak wiec nie rób fermentu na forum i pisz prawde bo za chwile powiesz że sam rozwaliłes ANGEL:))))
A jak widzisz mimo Waszych wielkich starań i Waszych dumnych wypowiedzi z przed pół roku mój sojusz istnieje i bedzie istniał.
I jeszcze prośba do Ciebie.Nie wytykaj ludziom błedów to nie bedzie trzeba Tobie.
Wiadomo że zawsze jest tak że "alt" odcisnie sie za wcześnie jak ktos szybko pisze i moze sie kreseczka albo jezyczek nie wydrukować a sie szybko odpisuje bo trzeba robic tez inne rzeczy.
Jak Ty sie nie bedziesz czepiał to nikt i Tobie tego nie wytknie.
 

DeletedUser

Guest
Sparkorn - rozmawialismy kiedys o polityce

powiem ci tylko tyle , ze twoje wypowiedzi na forum szkodzą twojemu sojuszowi - ja takze dostaje duzo prv i to z poparciem , nawet z obietnicami pomocy i współpracy. Nadal uważam , że niepotraficie Dogadywac sie z sojuszami.

Ktos od was zasugerował mi niedawno , że rozmawia sie z dyplomata - owszem z dyplomatą to juz tylko oficjalnie - ale , żeby przeforsowac swoje zamierzenia rozmawiam takze w danym soju z moimi sąsiadami , z osobami , które znam z forum lub innych kontaktów z gry i.. rozmawiam - o wszystkim , kobietach itd.

Bo dyplomata tylko coś zaproponije , a ci sąsiedzi , znajomi - mogą mnie poprzec i przeforsowac mój pomysł czy plan.

Tym chyba sie różnimy - gram nie z sojuszami - ja gram z konkretnymi osobami - nawet jeżeli stoimy po przeciwnych stronach barykady
 

DeletedUser

Guest
Przepraszam - dodam jeszcze , że RP w dużej części składa sie z naszych dawnych przeciwników , wrogów - ale własnie te rozmowy wpłyneły na to iż teraz są u nas - eliminujemy słabe ogniwa - silne sie przyciąga.

licząc pobieznie w sojuszu mam takich osób ok 10-15

Bo uznalismy , że przekonanie ich do siebie wzmocni nas , a walka osłabia obie strony.

Teraz to jedni z największych kozaków w RP hehe
 

DeletedUser

Guest
wiem wiem :) ale mimo wszystko możesz już sobie darować to pisanie do vtipy ;)
Czasami zastanawiam się czytając to co piszesz... czy Ty sam wierzysz w to co piszesz:p Mam kumpla u Ciebie w sojuszu jest u Was od początku i jakoś nie przyszło mi do głowy aby wpływać na jego decyzje i namawiać go do zmiany sojuszu... Zostaw moich ludzi w spokoju "gadzie":D
 

DeletedUser

Guest
Przepraszam że sie wtrącę ale Waluś ma całkowita racje.
Tego typu prowadzenie dyplomacji daje efekty.
Na poczatku jak sie poznalismy z RP to nas akurat zaatakowali.
Przez moje rozmowy z Walusiem i Bonzo dokonaliśmy wstepnego zapoznania i tak zawiązała sie nic sympati i co za tym idzie PON.
Aktualnie jest tak jak jest i to jest najlepszym przykładem na słowa Walusia.

O to mu chodziło jak mniemam w jego wypowiedziach o DYPLMACJI:)))
 

DeletedUser

Guest
Vtiope polubiłem hehe
i nie mówie jej - przejdz bo cie rozjadę tak ?- tylko pisze - zawsze masz u mnie miejsce - a to duża różnica.
Mysle ze dobrze sie z tym czuje wiedząc , że ma takze inne zaplecze niz tylko własny sojusz

Zadam pytanie - skarżyła się ??? bardzo ???
czy chwaliła hehe???
 

DeletedUser

Guest
Nie ma nie ma, vtipa zostaje ze mną z kim będę bojtorował cały dzień ja bez niej nie gram na m-53 ! :D
 

DeletedUser

Guest
Vtiope polubiłem hehe
i nie mówie jej - przejdz bo cie rozjadę tak ?- tylko pisze - zawsze masz u mnie miejsce - a to duża różnica.
Mysle ze dobrze sie z tym czuje wiedząc , że ma takze inne zaplecze niz tylko własny sojusz

Zadam pytanie - skarżyła się ??? bardzo ???
czy chwaliła hehe???

Po prostu zaprzestała pisac do mnie a jak zapytałem dlaczego to mi odpisała że pisuje teraz z Tobą:p:p:p
Później dowiedziałem się że dostała propozycję od Ciebie...
No mam nadzieję że jednak zostanie z Nami;)
 

DeletedUser2328

Guest
Po prostu zaprzestała pisac do mnie a jak zapytałem dlaczego to mi odpisała że pisuje teraz z Tobą:p:p:p
Później dowiedziałem się że dostała propozycję od Ciebie...
No mam nadzieję że jednak zostanie z Nami;)

haha miejmy nadzieję , że nie dwuznaczną waluś łobuzie ! :D hehe


ciekawie , ciekawie .. kumaci wiedzą o co bee ;D
 

DeletedUser

Guest
Nie miejmy nadzieję tylko jestem pewien że vtipa zostanie z nami, co jak co ale za nią mogę ręczyć ! :D
 

DeletedUser

Guest
hehe ja też - spoko wiem , że zostanie
nie róbcie z tego takiego problemów - takie rozmowy prowadziłem i z innymi graczami np inspi i jak pisałem nie na zasadzie przejdz albo bedziesz nastepnym celem , ale " chetnie widziałbym cie w naszych szeregach" - i tyle bez nacisków.

Z inspi np doszliśmy do wniosku , że na razie róznimy sie zbyt jeżeli chodzi o nasze cele i tyle .
No ale z nim jest inny kłopot - bo on moze byc nastepnym celem hehe
 

DeletedUser

Guest
tak słyszałem , że bonzoo tak chciał sobie dzis wszystko wymierzyc na ciebie , że przez przypadek chyba cos poszło hehe
darmowe pkt dostaniesz - choc pewnie jak już ten jeden ofik poleciał to go tam troche wespre
 

DeletedUser1360

Guest
No cóż :) pkt są pkt a czy darmowe ? Tu bym polemizował w końcu nie wysłał samych transportowców :)
 

DeletedUser

Guest
samych pewnie nie hehe
ale znając ciebie poradzisz sobie
taka nieplanowana akcja
 

DeletedUser1360

Guest
Nie przeceniajmy mojej osoby. Każdy potrafi popełnić kardynalny błąd. ;) Myślę że idzie planowa akcja :) i wyniknął jakiś nieokreślony błąd ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja cie nie przeceniam - ale doceniam hehe

dorzuciłem tam na ciebie conieco , aby ten ofik nie poszedł na marne - no i mam w obwodzie jeszcze SK i troche offika tuz obok ciebie - wiec sie pilnuj - wykorzystam każda słabosc
 

DeletedUser

Guest
jakiej akcji hehe
zwykła pomyłka - komus przez przypadek nacisnął sie nie ten przycisk i cos klecimy na szybko hehe
jednym słowem bezład
 

DeletedUser

Guest
Napisze mi ktoś w skrócie co się działo przez ostatni tydzień? :)
 
Do góry