Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mi sie na tym świecie dobrze wiedzie, 3 miejsce w RA, ale wszystko osądzi się później, Tregrat1987 widziałem ciekawy sojusz się szykuje, ale mój (złota elita M45) też niczego sobie ;) Te masówki 100-500 graczy max. po tygodniu padną...
 

DeletedUser

Guest
Powiem tak, z mojego doświadczenia masówki trzymają się do pierwszej wojny, później jest tylko gorzej... Co z tego że mają 100 czy 200 graczy gdy 10 zgranych jedzie ich jak chce.
 

DeletedUser

Guest
Powiem tak, z mojego doświadczenia masówki trzymają się do pierwszej wojny, później jest tylko gorzej... Co z tego że mają 100 czy 200 graczy gdy 10 zgranych jedzie ich jak chce.

Tak pierwsza wojna, połowa traci wioski, jedna czwarta jest jako farmy a reszta się sama błąka po świecie...
 

DeletedUser

Guest
Jak ja widzę że gracz jest w masówce to już wiem że to idealna farma, mocni gracze albo na początku grają bez soja albo zmieniają je do znalezienia tego który ma sensowną rade.
 

DeletedUser

Guest
nom, ciekawe kiedy padną pierwsze masówyyy :D
liczę na to, iż w niedługim czasie powstaną jakieś solidne sojusze warte uwagi ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja narazie jestem w sojuszu założonym z kumplem z wyspy i to taki soj na całą wysepkę ;) Tylko, że 3/4 z całej wyspy to kolesie, którzy nie grają :mad:. Ale to tylko nam ułatwia zadanie, bo chcemy przejąć całą wyspe :) Szybko się rozwijamy i może coś będzie z tego soja :)
 

DeletedUser

Guest
No pierwsze podboje to największa frajda, o nasz sojusz jestem spokojny, mamy fajną ekipę doświadczonych graczy a ci którzy nie bawili się na wcześniejszych ś zastosowali się do poradników jakie przygotowano dla nich i co najważniejsze pytają i wyciągają wnioski. Taka ekipa ma duże szanse na sukces.
 

DeletedUser

Guest
wacek84

Przyjdzie czas odwiedzę:) Tak od razu wpadnę statkiem kolonizacyjnym więc szykuj przyjęcie powitalne:)
 

DeletedUser

Guest
Ciesze się:) Skoro taki gościny jesteś to nie obrazisz się pewnie jak zostane na dłużej?
 

DeletedUser

Guest
Heh. Ja sie staram dojsc teraz do sojuszu Feniks.
Pozdrawiam,
xCarlos





Żegnam,
Do jutra,
Ide oglądać,
You can Dance,
 

DeletedUser

Guest
Tregrat1987 -----twój nick bardzo mi się kojarzy...czyżby nie ten z ś32 z plemion?
NERV to też masówką było...
Jak jesteś taki mocny to zmierz się ze mną :D
Pozdrawiam:)
Ku chwale Angel!
 

DeletedUser

Guest
CMSBOSKI

NERV i A-NERV w żadnym wypadku nie były masówkami. Później Niespodzianka trochę się zmasowiła, ale wtedy wszystkie czołowe plemiona porobiły dziwne fuzje, niech wspomnę ELITE i CO? czy UNITED. Zresztą za czasów Niespodzianki i tak skończyłem grę, między innymi przez kradzież konta ale to inna bajka. Twojego nicku nie pamiętam, widać pewnie nawet do nas czy u naszych poważnych wrogów nie byłeś jakimś specjalnym graczem, a ja mam prawo być pewny siebie bo jak pamiętasz na ś32 byłem póki grałem aktywnie top 2-3 graczy bo top 1 był poza zasięgiem i założycielem plemienia top 1. Wygrałem więcej wojen dyplomacją niż ty pewnie stoczyłeś podczas całej swojej kariery. Teraz też jestem w świetnym sojusz, a i sam w top 10 jestem na Gamie. Grać potrafię, jakimś pro nie jestem ale bronią mnie wynik. A o tobie ani widu ani słychu. Bierz przykład z wacek84 on się śmiać umiem i za to go cenie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tregrat przepraszam że zapytam ale Ty w grze wystepujesz pod innym nickiem? tak z ciekawosci pytam bo tregrata na gammie zadnego nie ma :p
 

DeletedUser

Guest
a ja już się martwiłam że nie bedzię kogo farmic a tu pod nosem gościu 600p i 4 szermierzy w wiosce, mam nadzieję że magazyn i kopalnie dobrze rozbudowane ma , chyba muszę wpaść na kawę do tych dalszych wioch
 
Do góry