Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser34866

Guest
No cóż to już oficjalnie koniec świata- niedługo się zaczynał. Gratki dla Lisków za wygranie i dobrą dyplomacje szkoda że bob Hoplita nie chciał się jeszcze pobawić :). Pozdro
 

DeletedUser20014

Guest
Wszedłem na serwer po wielu miesiącach przerwy, miała być fajna zabawa i w ogóle. Pierwsze dni adrenalinka po powrocie, odnowienie starych kontaktów - było fajnie, lecz szybko okazało się, że przeciwnik z jakim przyszło mi się zmierzyć, wykazał się arogancją, chamstwem (choć przyznam, że kilku z nich - okazało klasę i pokazali że nie wszyscy to zwykłe CHAMY) Okazało się również, że niestety nie stać mnie na "darmową grę", że w grze są równi i równiejszi, a regulamin gry nie dla wszystkich jest taki sam.
Szkoda, mogło być fajnie, ale przynajmniej rodzinka będzie miała ze mnie więcej pożytku ;)

Potężny Koichiro dostał tak potężnego klapsa że już miasta rozbiera bo wie że i tak je przejmiemy :)
Jeśli tylko zbierzesz ekipę i będziesz chciał się zmierzyć na równych warunkach, a wygrana nie będzie zależała od zasobności portfela tylko od umiejętności (umiejętności gry, bo przesłać surkę i kliknąć "Ukończ teraz" - to nawet małpę można nauczyć), zapraszam podniesiemy rękawicę i chętnie ponownie stanę u boku Koichiro.

Łoooo, ale się porobiło, najlepszego grajka rozebrali :D a taki fajny był, amerykański :D
Hoplita1977 -nie miałem "przyjemności", tylko co nie co ze słyszenia, ktoś tu napisał - pewnie z jego soja - WIELKI DYPLOMATA -
właśnie widać klasę i dyplomację po wypowiedziach na forum - nic dodać, nic ująć.

CZAS podzielić się na PÓŁNOC - POŁUDNIE i lać się między sobą, na ilość wydanych złotówek.
 

DeletedUser33478

Guest
Kupcie sobie jakąś maść bobki, bo widać, że was boli wielki hoplita
 

DeletedUser34866

Guest
No cóż to już oficjalnie koniec świata- niedługo się zaczynał. Gratki dla Lisków za wygranie i dobrą dyplomacje szkoda że bob Z
Kupcie sobie jakąś maść bobki, bo widać, że was boli wielki hoplita
jedyne co on ma wielkie to ego.
 

DeletedUser20014

Guest
Szkoda, że nie pisałeś/łaś tego w momencie rozbierania Wracha i Ostatniej Koalicji oraz sojuszy z m54. Z pewnością złoto nie miało wpływu, na Wasz rozwój ;)
Oczywiście, że też wydałem pieniądze, nie twierdze, że nie - choćby na wykup premki.
I tak przyznaję świat przez nas przegrany, szczerze gratuluję wygranej! (W jaki sposób to już każdy sam dobrze wie).
 

DeletedUser33478

Guest
Oczywiście, że też wydałem pieniądze, nie twierdze, że nie - choćby na wykup premki.
I tak przyznaję świat przez nas przegrany, szczerze gratuluję wygranej! (W jaki sposób to już każdy sam dobrze wie).
W jaki sposób?

Bo myślę, że po prostu byliście słabsi. Powiedzmy to sobie otwarcie.

Kacper napisz do mnie za rok xD
 
Lisy wygrały świat i kropka. Co tu dodawać więcej?

Rozumiem że jednej stronie jest przykro innej wesoło ale po co publicznie obrzucać się błotem?

Myślę że wszyscy się zgodzą że momentami był to bardzo ciekawy i fajny serwer, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy...

Gratulacje jednym za wygranie ale również wielkie graty za trwałość, zgranie i oddanie sojuszowi :)

Nie ma sensu teraz zwyzywanie się na forum i próba udowodnienia którą strona ma rację

Jeszcze raz wielkie graty dla wszystkich
 

DeletedUser30234

Guest
Oczywiście, że też wydałem pieniądze, nie twierdze, że nie - choćby na wykup premki.
I tak przyznaję świat przez nas przegrany, szczerze gratuluję wygranej! (W jaki sposób to już każdy sam dobrze wie).

Weszliśmy tutaj konkretną ekipą, w konkretnym celu, a Hoplita zrobił tutaj doskonałą robotę. Szanuję za pewność siebie! Sojusznik HiS robi tutaj również super robotę i mam nadzieję, że ta przyjaźń przeniesie się w przyszłości na kolejne serwery.

Układ świata był wyrównany, tylko po prostu dyplomacja była tu kluczowa. Szkoda mi Romy oraz JestemNumerem1, który robił ogromną przewagę w Dolcach, a nawet jednej biremy na wakacjach nie dostał. Sami gracze Dolarów, jako topka na nowym systemie, pokazali wysoki poziom, ale byliśmy po prostu lepsi i może bardziej nam zależało. Złoto? Hmm.. na starcie była spora inwestycja, aby nadgonić, ale przecież to m54 było najbardziej dochodowe dla handlarzy :D z naszego morza uciekali :D pewien kronikarz robił nawet screeny giełd. Do zobaczenia na kolejnych światach.

romavshis.pnglisy.pngromavshis.pnglisy.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry