Tracki Podbój

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2329

Guest
Odp: Tracki Podbój

uleczone zostaną... medyk co parę godzin
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

A skąd weźmiesz wojo, żeby pokonać te niedobitki?

jednostki, które są ranne w walce nie giną tylko po 7h są leczone przez medyka, więc strategia na pole z 5k wojska:
- wysyłasz atak
- czekasz 7h
- wysyłasz atak z herkulesem
- profit
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Witam
Mnie by bardziej interesowało jakimi jednostkami atakować dane misie, jesli by nie było to w brew regulaminowi.:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

jednostki, które są ranne w walce nie giną tylko po 7h są leczone przez medyka
Dzięki za wytłumaczenie, nie zwróciłam uwagi na medyka :)

BTW: Tłumaczenie w opisie jest na odwrót, odlicza znalezione jednostki do tyłu. Jeśli znajdę powiedzmy 2 oddziały najemników opis mówi mi, że "Dzisiaj znalazłeś już 8 grup". Jak znajdę 8 oddziałów - "dzisiaj znalazłeś już 2 grupy". Nie mówiąc już o tym, że połowa opisu w ogóle została po angielsku, nieprzetłumaczona. To samo w opisach jednostek z ich "+50% damage against".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

które misie? brunatne czy polarne? a może grizzly?
Dlatego rzadko pisze na forum.
pytałem o co innego a kolega wychwytuje błędy
jak lubisz łapać za słówka to częściej będzie spamował i będziesz miał kupe pisania i ubawu jak cię to rajcuje :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

a można wiedzieć czym różni się bitwa świecąca na żółto od takiej normalnej ? (Oczywiście pomijając Nagrodę, jednostki w bitwie i położenie)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Tracki Podbój

Dzięki za wytłumaczenie, nie zwróciłam uwagi na medyka :)

BTW: Tłumaczenie w opisie jest na odwrót, odlicza znalezione jednostki do tyłu. Jeśli znajdę powiedzmy 2 oddziały najemników opis mówi mi, że "Dzisiaj znalazłeś już 8 grup". Jak znajdę 8 oddziałów - "dzisiaj znalazłeś już 2 grupy". Nie mówiąc już o tym, że połowa opisu w ogóle została po angielsku, nieprzetłumaczona. To samo w opisach jednostek z ich "+50% damage against".

Zostało to już zgłoszone.

a można wiedzieć czym różni się bitwa świecąca na żółto od takiej normalnej ? (Oczywiście pomijając Nagrodę, jednostki w bitwie i położenie)

Po wygraniu walki na "świecącym" polu bitwy zwiększy się siła walki określonego typu najemników.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19875

Guest
Odp: Tracki Podbój

Jak dotąd najciekawszy event. Również bez inwestowania monet zyska się ciekawe nagrody. Bardzo mi się podoba wyeliminowanie losowości nagród. W końcu w Grepolis pojawiły się słonie i pojawili się peltaści, co prawda nie jako jednostki dostępne w grze właściwej, ale być może to krok w stronę "realizmu". Jestem fanem serii Total War, szczególnie Rome 1 i 2 i chętnie widziałbym jak najwięcej nawiązań i elementów związanych ze starożytną kulturą grecką.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Wie ktoś moze o co chodzi z tym ,,wędrowny nauczyciel"?
Gdy bohater jest przypisany do miasta i nie bierze udziału w ataku, uzyskuje 2 pkt. doświadczenia na godzinę przez 6 godzin
Co to są te pkt. doświadczenia?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Tracki Podbój

Obok herosa pokazuje ci się pasek z doświadczeniem , uzupełnienie go podnosi herosa o poziom w górę i ulepsza mu statystyki. Normalnie 1 pkt expa to jedna moneta ,a to będzie ci dawać przez te 6h za darmo po 2 pkt.
 

DeletedUser19475

Guest
Odp: Tracki Podbój

rozumiem, ze bonus nocny nie ma wplywu na walke z buntownikami?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Tracki Podbój

jedna rzecz mi się nie podoba. Nie wiem czy to błąd czy specjalnie zrobione tak było.

Ale jak można dawać 600 łask w nagrodzie jak i tak jej się nie wykorzysta
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Tracki Podbój

jedna rzecz mi się nie podoba. Nie wiem czy to błąd czy specjalnie zrobione tak było.

Ale jak można dawać 600 łask w nagrodzie jak i tak jej się nie wykorzysta

nie tylko w tym evencie takie rzeczy były w poprzednich też było np 33k surowców gdzie magazyny sa na 25k lub 27 jesli juz jest era cudów ;) ale widocznie inno nie ma wiedzy na temat swojej gry skoro takie byki robi
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Tracki Podbój

Obok herosa pokazuje ci się pasek z doświadczeniem , uzupełnienie go podnosi herosa o poziom w górę i ulepsza mu statystyki. Normalnie 1 pkt expa to jedna moneta ,a to będzie ci dawać przez te 6h za darmo po 2 pkt.


z tym się nie do końca zgodzę.
więcej monet potrzeba na zmiane leve

a ten bajer zmienia poziomy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

nie zmienia poziomów

wczoraj miałem tego od hopków na 15 lvlu rzuciłem ten bonus i nadal mam 15, nie wiem tylko czy mi jakieś monety dodało, bo nie patrzyłem, zakładam, że tak
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Tracki Podbój

tak nie zmienia poziomu ale zmienia te miejsce co monetki wrzucamy i to się nazywa doświadczenie - poziom doświdaczenia
\

czyli jednym słowem monety które są już przeznaczone na danego bohatera
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

gdzieś widziałem, że gracz bez złota jest w stanie przejść całą mapę

to ciekawe, bo już dwa razy się odbiłem od jednego pola i to nie jest kwestia wyboru złych jednostek tylko bardzo małego przyrostu wojsk w ciągu dnia. jeśli na 10 polu stoi ~450 ludzi a ja mam, załóżmy max, 75+12*10+12*10=75+120+120=315 czyli ponad 100 ludzi więcej a dodatkowo nie bardzo jest jak wybrać odpowiednią jednostkę ponieważ bronią się 3 rodzaje wojsk i nie ma tego jak dobrać aby straty faktycznie zminimalizować - skończy się to tak, że zaatakuję 3 razy i przebiję się przez to pole, ale na kolejne mi braknie wojsk i cały dzień skończę z 2 polami do przodu co jest śmiesznym wynikiem. Następne pole ma za to 900 ludzi a ja będę miał 435 (maksymalnie) czyli będę walczył przeciwko 2x silniejszej armii

niby są też miejsca gdzie wojsk jest mało (19) ale w przeważającej większości przeciwnik przewyższa nasze oddziały liczebnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry