Tracki Podbój

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

żadne po polsku dużo po angielsku w evencie nowym
 

DeletedUser22846

Guest
Odp: Tracki Podbój

czy kazdego dnia mozna dostac grupy najemnikow kiedy sie resetuje po polnocy czy po 24?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Tracki Podbój

Załóż temat w błędach gry i tam opisz całą sytuacje :) może to wystarczy a jeśli nie to pewnie odpiszą Ci zebys pisal ticketa :p pewnie się wstydzą swojej niewiedzy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Muszę przyznać, że szalony bonus czeka nas na polu bitwy 59 (ech... raczej tam nie dojdę). Nie wiem czy Inno zarobi na tym evencie, skoro nawet złotnicy nie osiągną tu przewagi, bo wraz ze wzrostem oporu trafiamy coraz gorsze bonusy :)
 

DeletedUser8140

Guest
Odp: Tracki Podbój

Najlepiej może to zacząć od tego że pierwszy film :

The Legend of Hercules (2014)

początek to Bitwa na ARGOS 1200 B.C
a potem ;)

nagle w kinach :

Hercules (2014)

bo zanim przejdziesz Tracki Podbój i te Bitwy to raczej już pozostanie tylko Legenda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Nagroda: 46k kamienia??? Kto ma takie magazyny???
Ten event to robili po pijaku?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Tracki Podbój

W ramach wyjaśnienia o co chodzi z tymi bonusami: nagrodą jest pełen magazyn surowców. Większa wartość wpisana jest po to, aby uniknąć błędu i upewnić się, że na pewno cały magazyn zostanie zapełniony. Zgadzam się jednak, ze opis wprowadza w błąd, dlatego przekazałam tę sprawę do techników, mam nadzieję, że w przyszłości zostanie to poprawione. Jeśli nawet rzeczywista ilość surowców w bonusie miałaby być większa, to opis powinien odpowiadać pojemności magazynu.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Tracki Podbój

W ramach wyjaśnienia o co chodzi z tymi bonusami: nagrodą jest pełen magazyn surowców. Większa wartość wpisana jest po to, aby uniknąć błędu i upewnić się, że na pewno cały magazyn zostanie zapełniony. Zgadzam się jednak, ze opis wprowadza w błąd, dlatego przekazałam tę sprawę do techników, mam nadzieję, że w przyszłości zostanie to poprawione. Jeśli nawet rzeczywista ilość surowców w bonusie miałaby być większa, to opis powinien odpowiadać pojemności magazynu.

jednym słowem robiła to osoba która nigdy nie grała bo nie znała pojemności magazynu, pojemności łask.

dziękuje za wyjaśnienie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

I znowu byk: nagroda: 600 łask...
Co jest do jasnej...:mad:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

Oznacza to, że masz dostać full łask :)

Mnie się podoba 40 koników co godzina przez 9h.
W końcu gospodarstwa buduję na maxa ;)
 

DeletedUser18820

Guest
Odp: Tracki Podbój

A niby gdzie masz , 40 koników co godzina przez 9h.?

To chyba coś nie tak .
Wdawało mi się że wszyscy gracze i na wszystkich światach , są takie same odznaczenia z taką samą ilością danej rzeczy .

U mnie są konie na polu bitewnym 18 i 49 , ale ich ilość wynosi na każdym po 10 koników co godzina przez 9h.

Albo ja coś nie rozumiem , albo ilości danej rzeczy w odznaczeniu jest niesprawiedliwie naliczana . Szansa na zdobycie jest taka sama , a
nagroda 4 razy większa .
Ciągła niesprawiedliwości .
Co to ma być ?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

Nagrody są różne w zależności od szybkości świata.

To oznaczenie jest na szybkości x4

tracki8.png

A to na szybkości x2

tracki7.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18820

Guest
Odp: Tracki Podbój

A tego to nie wiedziałem .

Dzięki za pomoc i wyjaśnienie .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Oznacza to, że masz dostać full łask :)

Mnie się podoba 40 koników co godzina przez 9h.
W końcu gospodarstwa buduję na maxa ;)

Full łask to 500, ewentualnie 550...
Coraz bardziej mi się wydaje że twórcy eventu sami nie bardzo znają zasady tej gry...

tak na marginesie: czasami to szczerze współczuję naszym adminom, bo my się na nich wyżywamy i oni się muszą tłumaczyć, a tymczasem góra daje ciała aż miło...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22679

Guest
Odp: Tracki Podbój

Czyli rozumiem ze możemy się dobiegać odszkodowania w surowcach? Jesli dobrze to zrozumiałem otrzymałem nagrodę np 46k surki i mam tylko 25.5k z niej to reszty mogę się domagać od supportu? ^^
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Tracki Podbój

Jak w przypadku łask polega to na tym, że magazyny mają być zapełnione:)
 
Do góry