Tracki Podbój

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Bez tytułu.png

Czy jak bohater będzie uczestniczył w ataku to nie dostanie pkt. na koniec dnia? Jak to trzeba rozumieć?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Tracki Podbój

czyli jak o północy bedzie siedział na tyłku to dostanie a jak go wyślesz na atak to nie dostanie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Czyli jak w ciągu dnia będzie uczestniczył w atakach a o godz. 00:00 będzie w mieście to pkt. dostanie? Używasz tego bonusu?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Tracki Podbój

Maniek ,coś wspominałeś o nagrodzie łask z pola 7 (dodaje 600) ,spójrz na nagrodę z pola 32, 46k kamyków ,prawie podwójna pojemność magazynów. :D
dla niedowiarków screen:
http://screenshooter.net/2209994/dktknpg

Aj ,jednak nie zauważyłem,że ktoś inny to wytknął wcześniej. Niemniej, mogliby się postarać z tymi nagrodami ,np. zamienić 46k na 2x po 23k , bo to aż boli ,tyle surki w błoto :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Jaką prędkość ma ten serwer i ile miast ma osoba, która dostała ten bonus?
Wyczuwam korelację między tymi dwiema opcjami, a wielkością bonusu ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Tracki Podbój

Maniek ,coś wspominałeś o nagrodzie łask z pola 7 (dodaje 600) ,spójrz na nagrodę z pola 32, 46k kamyków ,prawie podwójna pojemność magazynów. :D
dla niedowiarków screen:
http://screenshooter.net/2209994/dktknpg

Aj ,jednak nie zauważyłem,że ktoś inny to wytknął wcześniej. Niemniej, mogliby się postarać z tymi nagrodami ,np. zamienić 46k na 2x po 23k , bo to aż boli ,tyle surki w błoto :(

widziałem tą nagrodę. To wg mnie jest błąd A tłumaczenie żeby zapełnic w 100% magazyn jest bzdurą totalną. Ale pewnie takie bzudry musza pisac bo im tak kazano.

Wkurza mnie coś jeszcze że na poczatku bonus łask był większy a później jest mniejszy. Jednak chciałbym żeby w miare upływu czasu były nagrody coraz lepsze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jaką prędkość ma ten serwer i ile miast ma osoba, która dostała ten bonus?
Wyczuwam korelację między tymi dwiema opcjami, a wielkością bonusu ;)

prędkość razy 4 i jest to przy 16 miastach - przynajmniej ja tak mam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Ja przy prędkości 3 mam 20700 surków.

Wydaje się, że bonusy dziwnie zmieniają wartości w zależności od chociażby prędkości serwera i ilości miast.

Pewnie twórcy gry chcieli urozmaicić grę, ale jak zwykle zrobili to źle ;D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

widziałem tą nagrodę. To wg mnie jest błąd A tłumaczenie żeby zapełnic w 100% magazyn jest bzdurą totalną. Ale pewnie takie bzudry musza pisac bo im tak kazano.

Wkurza mnie coś jeszcze że na poczatku bonus łask był większy a później jest mniejszy. Jednak chciałbym żeby w miare upływu czasu były nagrody coraz lepsze

- - - Automatycznie połączono posty - - -



prędkość razy 4 i jest to przy 16 miastach - przynajmniej ja tak mam

Manfredzie komu kazano?
Idea była taka, by zapełnić magazyn do maksymalnej pojemności.
Błąd w opisie. Za co przepraszamy, błędny opis zgłoszony.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Tracki Podbój

Manfredzie komu kazano?
Idea była taka, by zapełnić magazyn do maksymalnej pojemności.
Błąd w opisie. Za co przepraszamy, błędny opis zgłoszony.

nie błąd w opisie a błąd w nagrodzie -- jak masz zatankować samochód do pełna a pojemność jest 60litrów to kupujesz na wszelki wypadek 80litrów? by na pewno było pełno

Już to widzie jak Sisi na stacji paliw przelewa paliwo dumna z siebie że zatankowała autko do pelna -- nie no ale teraz na pewno mam full paliwka nie wazne ze 20 wyleciało. Bo przecież można było kupic 60 ale po co? jak ja chce byc pewna że mam full
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Tracki Podbój

Pomimo pewnych niedociągnięc uważam, że ten event jest naprawdę dobry.
Po pierwsze - wiadomo gdzie są jakie nagrody.
po drugie - można je zdobywać kilka razy, na raty, zostawić na polu i w ekwipunku - możliwość pozostawienia na polu zwieksza rozmiar magazynowania bonusów.
Gram na rozwiniętym swiecie, gdzie nagrody surowcowe czy w postaci otrzymywania iluś tam wojowników nie są specjalnie atrakcyjne. Super są natomiast zmysły czy inne bonusy związane z walką. Można przejśc kilkanaście pól i je sobie eksploatować, korzystając z tych bonusów w dotychczas niespotykanych rozmiarach. I to jest właśnie bardzo dobre.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Tracki Podbój

tego to nie pisz, bo jeszcze co niektórzy wyłapią o co tu kaman i będzie klops. Zamiast pędzisz do końca zaczną zabierać to co lepsze
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Tracki Podbój

tak uważasz... hmm.. może to i racja.
Myślałam, że jak nawet ja ogarniam, to wszyscy inni tym bardziej.
Ale na końcu tez są pewnie dobre nagrody. Warto po nie pędzić. I na pewno jest ekstra niespodzianka.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Tracki Podbój

tak uważasz... hmm.. może to i racja.
Myślałam, że jak nawet ja ogarniam, to wszyscy inni tym bardziej.
Ale na końcu tez są pewnie dobre nagrody. Warto po nie pędzić. I na pewno jest ekstra niespodzianka.

przecież nagrody widzisz :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Tracki Podbój

oczywiście. Ale niespodzianka to niespodzianka.
Jest niepodziewana. Myślę, że jest ekstra, i głupi ten co nie dobiegnie do ostatniego pola.
Sisi, na pewno coś wiesz na ten temat, uchyl rąbka tajemnicy:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

No co do bonusów to się z Tobą zgadzam. Są lipne, ale też takie na które warto wejść kilka razy zanim przejdzie się dalej. I największy plus - nie trzeba odbierać nagrody by przejść dalej. Wprawdzie klikałam urlop, ale na Retimno mam sporo bonusów zostawionych na planszy :)

Co będzie jak się przejdzie wszystkie pola? Hm... nie wiem czy to realne (kto wyda tyle złota) i szczerze mówiąc to nie wiem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Prawdopodobnie realne - bez wydania ani jednej sztuki złota jestem na 38. polu włącznie z wykonaniem pobocznych dróg. Za max. 4 dni będzie zaliczona już 3 kraina i zostanie z 12 dni na ostatnią - a to prawie połowa łącznego czasu, który był przeznaczony na event.
Przyrost wojsk został raczej trafnie dostosowany, ponieważ na tym etapie można nawet jednym atakiem z Herkulesem pokonać opór...
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Tracki Podbój

Moim zdaniem ,coby nie było niespodzianką ,to nie warto ruszać dalej niż 2 kraina. Bonusy ,które tam są (2 wzmocnione zmysły , posiłki harpiowe, tanie przyspieszone ruchy , zmniejszenie kosztu festynów , ekspansja i wsparcia 360 koni* ,400 procków* ,560 hopków* ,72 biremy*) przebiją wszystko ,co inno jest w stanie zaoferować za przejście wszystkiego. Nawet ,gdyby to było kilka poziomów kultury ,to można to nadrobić stosując kilka wzmocnionych zmysłów lub zmniejszeń kosztu festynów (co kto lubi).

*Dane przy pr. 4 i etapie rozbudowy 17 miast - około 125k pkt.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Tracki Podbój

No ja się zastanawiam, bo ostatnio w praktycznie każdym evencie inno dawało slota, a teraz nic o tym nie słychać :(
 
Do góry