Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Czasem fakt reaguje tu jak dzieciuch hehe

A powód jest jeden - pewien gracz z HEG działa mi na nerwy ( znaczy jego wypowiedzi). Mysle , że powodem tej wojny jest sporo takich sytuacji takze wsród innych osób ( czyli antypatii wzgledem innego gracza).

Czesto zastanawiałem sie dlaczego swego czasu czołówka swiata uparła sie na Angel ( np). Doszedłem do wniosku ( ja), ze powodem tego nie jest Angel samo w sobie , a własnie NASZE sympatie i antypatie wsród graczy .
Was tam irytował Farciarz (Malart) , a skupiło sie to na Angel - powód - bo masówka hehe - a pogadajcie z nim o innych rzeczach niz gra i wyjdzie , że to niezły gosc .
Co do Mnie i Sparkorn
więcej nie bede komentował jego słów i spór sie skończy

Grajmy dalej i bawmy się.

Zabawa trwa i może trwac jeszcze pare lat ( bez wyraźnej przewagi zadnej ze stron).
Bo prawda jest taka , że można zwyciezyc tylko wtedy gdy przeciwnik podda sie psychicznie i zrezygnuje z gry lub poddadza sie jego soujsznicy i zostanie sam jak palec
 

DeletedUser

Guest
z tym pare lat to nie sądze. cuda zniweczą wszystko.
chyba że na swiecie bohaterów.
CO do malarta/farciarz chodz jest irytujcy, to do niego jako persony nic nie mam.
ja po prostu nie lubie masowek xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Cuda nic nie zmienią - powaznie - to tylko zagrywka taktyczna

powinienem nic nie gadac , ale niech będzie równouprawnienie dla wszystkich hehe

KOchani SOJUSZNICY jak i RYWALE na wyspach z "cudem" zakładajcie osady z róznych graczy nie tylko z 2-7 ???
pewnie dlaczego ????

odpowiem choć powinienem przemilczec - odpowiem na priv
 

DeletedUser

Guest
Ja sie chętnie dowiem wiec pisz smiało.
pragne zaznaczyć, że jeżeli chodzi o stare światy np gamma to jeszcze nie jest postanowione to czy cuda zakończą gre czy nie. A ponieważ jestem pesymistą w tej sprawie to uważam , że góra 6 miesięcy to jeszcze potrwa licząc od stycznia. Jeżeli sie myle to lepiej dla nas wszystkich chyba.
 

DeletedUser

Guest
Kontynuujac podliczanie sojuszow

Liga Herosow 1:5(zyskane:stracone)
makro 2:7(zyskane:stracone)
R3P 4:1(zyskane:starcone) (jesli ktos dalej nie rozumie to zapraszam juz na prv)
Kp 13:6(zyskane:stracone)(jesli nie zgadza sie z tym co pisal Daro to wyjasniam, ze licze od 9.11 wlacznie)
NEMEZIS 1:7(zyskane:stracone)
Hege 38:5(zyskane:stracone)
BP 23:7(zyskane:stracone)
AH 25:13(zyskane:stracone)
ZE 9:9
Fulminata 11:2

zakladam, ze Nemezis z konfliktu juz mozemy wykreslic?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
z tego co wiem nemezis to teraz DRAKON

i drakon leje sie z ah wiec do modyfikacji
 

DeletedUser

Guest
z tego co wiem to drakon oficjalnie nie przystala do koalicji wiec nie do modyfikacji a do uzupelnienia o to kto sie przylacza i po ktorej stronie.
 

DeletedUser

Guest
nie wiem jakie jest ich stanowisko, ale na m56 to kp i drakon razem akcje przeprowadzaja i to od 2 dni bardzo konkretne.
 

DeletedUser

Guest
wiem ale nikt tutaj nei wpisywal Drakon oficjalnie do wojny, jak chcieli oficjalnej wojny koalicji na forum to trzeba sie trzymac zasad, ktore forum wymusza. Miast DRAKONA nie liczylem po zadnej ze stron, jesli wpisz tutaj sojusz drakon to wioski po 3 dniach beda sie zaczynaly liczyc
 

DeletedUser6062

Guest
nie wiem jakie jest ich stanowisko, ale na m56 to kp i drakon razem akcje przeprowadzaja i to od 2 dni bardzo konkretne.

Możliwe, że są wspólne akcje, ale sojusz drakon nie ma dostępu do forum koalicji więc się do niej nie zalicza.


Wojna KP vs AH
Z dniem 07.09.2010 sojusz Karmazynowy Przypływ wypowiada wojnę sojuszowi Armia Hardkoru
Przyczyna wojny:
Chęć walki z dobrym przeciwnikiem,

Warunki wojny:
Do wywieszenia białej flagi lub rozpadu sojuszu
Do wojny po stronie KP przystępują sojusze:
[ally]Eforowie[/ally]

O wynikach wojny będziemy informowali na bieżąco.

Można wiedzieć czemu liczysz od 9.11 jeżeli data utworzenia naszej koalicji i wypowiedzenia wojny to 7.09 ?

KP 31:19(zyskane:stracone)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Poniewaz licze oficjalna wojne, ktora zostala wypowiedziana na forum tj 6.11.2010 +3 dni. Skad my mamy wiedziec, kiedy sie zwiazaliscie skoro nas o tym nikt nie informowal :) No i prosilem na prv

Daro253:

KP 31:19(zyskane:stracone)

Eh ale to nie ten temat. Wynikiem wojnie z AH chwal sie w tamtym temacie a nie tutaj.

WYnik jest troche rozbiezny (o 2 miasta ale moglem sie tyle pomylic :)) tak wiec w tym momencie koalicja AH,ZE,BP,Fulminata,HEGE ma 68 wiosek przewagi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6062

Guest
To jest ten temat. Wypowiedzenie wojny z AH przez KP było równoznaczne z wybuchem konfliktu o którym teraz piszemy. Do wlaki po stronie KP przystąpili Eforowie, Nemezis, Bractwo Stali, a po stronie AH HEGEMONIUM, Złota Elita, Fulminata. Rychu poinformował Hardkora o utworzeniu naszej koalicji i jeżeli on nie raczył oświadczyć tego swoim sojusznikom to już nie nasz problem. Wynik który podałem to nie są tylko walki z AH tylko wszystkie straty i podboje z tej wojny.

Co do Nemezis i Eforów to ich straty i podboje też należy wliczyć, ale od wybuchu wojny czyli daty którą podałem w poprzednim poście do czasu ich odejścia z koalicji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
sprostowanie bs -.-
oni jeszcze mieli wojne z ah od czasow wojny z AY wiec jak mogli przystapic do tej wojny ??
tak sie nie da ;) a jezeli ich tez chcecie liczyc to OD samego poczatku tj od zerwania przez nich paktow i dolaczenia do wojny jako sojusznik AY wiec wiele miesiecy wstecz az do ich upadku pare dni temu.
P.S
Gdzie wogole jest bs na tej liscie ?;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie ma, tak samo jak nie ma Eforow, a ludzie i tak nie potrafia zrozumiec, ze ta wojna jes tinna bo jest na znacznie wieksza skale i nie mozna jej liczyc w polaczeniu z innymi wojnami. Bo teraz KP bedzie sobie liczyc od 6.09(?) bo wtedy wypowiedziala wojne Ah, R3P bedzie sobie liczyc od 22.10. Zrozumcie, ze sklady osobowe w koalicjach sie pozmienialy, niektorzy zmienili front. XBigx zalozyl nowy temat, w ktorym jest mowa o wojnie koalicji i wojna ta OFICJALNIE zaczela sie 6.10.2010r
 

DeletedUser

Guest
temat proponuje zamknac, nikt z przeciwnikow, ktory sie wypowiadal (mam na mysli ostatnie 2/3 dni) nie rozumie istoty tego tematu wiec nie ma sensu go ciagnac. Pyskowki mozemy uprawiac w pozostalych tematach.
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się co do zamknięcia...
Ale pewno otworzony zostanie nowy temat i tam się sytuacja zacznie powtarzać jeśli jasno nie określimy pewnych zasad i dat.
 

DeletedUser

Guest
ja nawet tego nie kometuje hehe
jest osobny temat wojny RP - HEG i tam sa wypowiedzi o wynikach
szkoda gadki hehe
????:1 ???
ja takze patrzę nawet w TWOJE stsystyki i chyba oslepłem

dodam ,że według twoich słów mieliscie miec respekt przedemną i co ???
człowiek ledwo zaczyna "próbowac alkohol" ( czy moze ) a tu mu od razu jadą (Hater) - goscia lubie - ten sie nie boi
ale dzis sknocił - szkoda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Szalu nie ma od 9.11 przejeliscie 4 wioski koalicji tracac jedna. No chyba, ze teraz grepolis stats oszukuje na korzysc HEGE
 

DeletedUser

Guest
Sparkorn
cała rzecz w tym , że nie chodzi tylko o przejecia osad
Rzecz polega takze na ogólnym rozwoju sojuszu.

A u was cieżko z tym - od dobrego miesiąca lub więcej stoicie w miejscu.
Przyczyna - odpadają od WAS kolejni gracze w takim tempie znikniecie z mapy za rok.
dojdzie do tego , że czeka was kolejna fuzja lub bedziecie sciagac do siebie graczy WASZYCH sojuszników , a to doprowadzi do kłótni między wami.

Co z tego , ze podbijecie 20 wiosek , jak tracicie 24 ( inspi) spadacie w dół i tyle. Zerknij na wykres.

http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/195 - to jasno przedstawia waszą sytuacje

AH podobnie http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/1253


a spójrz np na KP - są wachniecia , ale ogólnie idą do góry
http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/2882
R3P podobnie
http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/1981
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry