Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

no niestety :((
zawsze coś wymyślą... :(
człowiek kilka dni wolnego to nie dadzą pooatakować...
jak zawsze wielka D....

ale co poradzić...


co by nie spamować...
akcja CW-BSET przyniosła mi 91tyś ptk walk, oraz ponad 70-90 tyś dla reszty Sojuszu... ;]

Ale fakt było momentami ostro... przez was musiałem nerwosola łykać xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

taka mala refleksja
jakzesz to ladnie wyzywac nas od festyniarzy
kinder suprajsy nas tak bardzo lubia nazywac

wiec ja odbije pileczke....
nazwe was, suprajsiarze, multikonciarzami

to jest dopiero wstyd
gracz za graczem okazuje sie miec po 2 konta
no to faktycznie sprytni i rezolutni jestescie....
nic tylko usiasc i zaplakac nad poziomem etycznym :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Zapewne za moment wystapi przed rzesze narodu KSI wielki wojownik i wodz INVICTUSow i zacznie sie zabawa w Adwokata Diabla.

"On nigdy nie mial multikonta. To drugie konto bylo wujka, cioci, babci, psa, chomika...."
:D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No i to mi się podoba znów zaczyna się rzucanie mięsem, bluzganie i oskarżenia, Ksi wraca do życia (^_^)
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

taka mala refleksja
jakzesz to ladnie wyzywac nas od festyniarzy
kinder suprajsy nas tak bardzo lubia nazywac

wiec ja odbije pileczke....
nazwe was, suprajsiarze, multikonciarzami

to jest dopiero wstyd
gracz za graczem okazuje sie miec po 2 konta
no to faktycznie sprytni i rezolutni jestescie....
nic tylko usiasc i zaplakac nad poziomem etycznym :p

RBA wskaz takich graczy ;) Jesli chodzi ci o mnie tak mialem bana za wspoldzielenie lacza zgadza sie... Lecz nie widze aby ktorys z naszych graczy mial bana wiec nie osmieszaj sie... Swoja nieudolna gre przeciwko nam tlumaczycie nie mozliwe musi miec multi jak nie mozecie przejac lepszego gracza puki co to przejmowaliscie nie aktywnych badz slabych graczy lecz powoli oni sie wykruszaja dlatego pomagacie nam w selekcji :D Na dzis 3 kolony BRAWO oby tak dalej ;) Na przyszlosc przed atakami piszcie do supportu moze trafi sie czarna owca w czym rowniez nam pomozecie bo taki gracz leci z soja automatycznie...

Pozwolisz ze zacytuje:

Pilna sprawa, jeden z naszych graczy dostal bana na 5 dni bez ochronki.
Brat grajacy rowniez na grepolis wlazl mu na konto i przesylal sobie surowce.
ku woli wyjasnienia twoje slowa i ty chcesz nas umoralniac ?!

Jestes smieszny tak jak wasz topek ktory podzieli los Drakena...

SAYONARA :D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Jestes smieszny tak jak wasz topek ktory podzieli los Drakena...


Rok wpierw poczytaj tomiki historii KSI, potem dawaj porównania... bo na ten czas strzeliłeś gafę większą niż Komorowski z swymi błędami ortograficznymi...
Acz słyszałem i widziałem że u was ortografia to pięta achillesowa* (słaby punkt)... Więc daj swym graczom zadanie.. zanim napisze na Grepce cokolwiek niech przejdzie "Mistrza Ortografii" unikniecie wielu "facepalmów"
u wroga, co zwięszy szacunek wobec was, który hm... jest nad wyraz niski... xD



Shiki, bo na KSI nie da się normalnie... Jak nie ja trolluję to zawsze ktoś się wyrwie przed szereg xDD
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Rok wpierw poczytaj tomiki historii KSI, potem dawaj porównania... bo na ten czas strzeliłeś gafę większą niż Komorowski z swymi błędami ortograficznymi...
Acz słyszałem i widziałem że u was ortografia to pięta achillesowa* (słaby punkt)... Więc daj swym graczom zadanie.. zanim napisze na Grepce cokolwiek niech przejdzie "Mistrza Ortografii" unikniecie wielu "facepalmów"
u wroga, co zwięszy szacunek wobec was, który hm... jest nad wyraz niski... xD

Retryk co do ortografii meczy cie tak jak mnie lecz nie jestem "polonista" wiec jedyne co moge zrobic zwrocic uwage ale jest tez "dyslekcja" i tyczy to sie jednego gracza o ktorym myslisz.

Po drugie zadania dawaj swoim graczom nie nam, poniewaz nie jestes osoba kompetentna aby takie rady dawac...

Co do topka owczesnego upadek bedzie ciezszy niz Drakena.. Kroniki KSI czytam ale nie mam zamiaru wiecej sie rozpisywac na temat topkow. Przychodza i odchadza taka kolej rzeczy...

Szacunek nalezy sie dla wszystkich i go mam poza malym wyjatkiem Pablos711 nigdy nie bede go szanowal poniewaz swoim zachowaniem zaprezentowal kim tak na prawde jest dlatego z mojej strony = zero szacunku dla Pablosa.

Reszte sprzymierzencow jak i wrogow Serdecznie Pozdrawiam :)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

z tym że wiesz dyslekcję się leczyć powinno, a nie tolerować, i dawać przywileje... Dysleksja=ułomność, tak winno być, i już...

zaburzenie manifestujące się trudnościami w nauce czytania i pisania przy stosowaniu standardowych metod nauczania i inteligencji na poziomie co najmniej przeciętnym oraz sprzyjających warunkach społeczno-kulturowych. Jest spowodowana zaburzeniami podstawowych funkcji poznawczych

Ale to nie temat przewodni... Z resztą chyba ktoś ślepy również jest jak nie widzi w edytorze tekstu, podkreśleń błędów... ^_^ :D:D


A wracając do powielania losów Drakengarda, czy reszty, na ten czas sądzę ze każdy z nich odpadł przez własny sojusz, a raczej jego brak wsparcia... Bo po co grać skoro nie masz przyjemnosci, sojusz nie wspiera cię, nie masz z kim dzielić radości, kłopotów i tak dalej... i tyle... ']
na ten temat... tak naprawdę tylko 10-15% osób odchodzi z gry poprzez powody w realu... reszta to niechęć, odraza, i brak przyjemnosci z gry, bądź niezadowolenie z sojuszu, a jest brak szansy na jego zmianę, w stopniu umożliwiającym kontynuację dotychczasowych planów... xDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Retryk,
jeżeli zwracasz tak bardzo swoją uwagę na ortografię to może spójrz na swoją stylistykę i zasady pisowni np: przed "że, który" stawiamy zawsze przecinek. Bądź tak łaskaw i swoje uwagi wsadź sobie centralnie skoro sam nie potrafisz pisać. Wytykając komuś błędy na forum można jednoznacznie stwierdzić, iż jako facet masz kompleksy "mniejszości" :eek: Twoja wielkość pewnie wynosi 1 cm a może i wcale nie masz stąd Twoje wszelkie przypadłości i chęć zwracania na siebie uwagi. Fistaszek jesteś hehe:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Do mnie tez dzisiaj tylko jakies jedne ognie przylecialy :(
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Może teraz czekają aż wy odpowiecie atakami? xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ja juz odpowiedzialam, 3 bunty utworzylam w ciagu godz :p

A odpowiedz INVICTUSow: 2 x ataki ogniowe, ktore wchodza za 2 godz :D
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

lukaszpiasc kolejny poszedł na urlop sobie ciekawa strategia.

Rok82 widzę że już mnie zablokowałeś a sam napisałeś pierwszy więc tutaj sobie przeczytaj zakończenie tej historii :)

Nie bądź śmieszny jak wróci to zobaczysz co mu zrobię ale historie lubią się powtarzać więc domyślam się iż już nie wróci tak samo jak pamiętny drakengard . A ty lepiej nie bądź taki cwaniaczek bo jak wezmę się za twoje 4 litery to pewnie też na urlop się wybierzesz :)
( kozaczki za dwa pięćdziesiąt )

lukaszpiasc wszystko fajnie ale jak się patrzy na to co przejąłeś w tej grze od początku to zastanawia mnie jedna rzecz jak to się stało że jeszcze grasz bo strateg widać jesteś niesamowity i się tak zastanawiam czy zdążysz przed swoim końcem gry przejąć jakąkolwiek wioskę własnymi siłami :) ( Aktywnego Gracza oczywiście )
rok82 widzę że styl ten sam co kolegi wyżej nic tylko darmocha bądź siwizna :) co do obietnic zawsze je realizuję więc bądź spokojny przyjdę po Twojego kolegę ale sloty mi nie rosną jak grzyby po deszczu więc wrzuć na luz i zaczekaj spokojnie na swoją kolej bo i ta przyjdzie
p.s
zobacz na rankig kto jest gdzie i na czym się wykarmił biedny chłopcze :)
Żałosny strategu.
Aha lukaszpiasc fajnie się gra na dwóch kontach na jednym świecie ???
Pożegnaj się z kolegami puki jeszcze możesz i przestań bujać w obłokach bo nigdy mi nie dorównasz.
Będę tęsknił za Tobą mój ty leszczyku.

Pablos festyniarzu pisales o Lukaszu a po dwoch dniach atakow na ciebie podwinales ogon i topek na urlopie... Leszczyku wracaj bo nudno bez ciebie :eek: Slow brakuje na ciebie sadziles sie i co woja braklo ty nie jestes wart kozaczku nawet "zlamanego grosza":D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Roku zamiast trwonić energię w robienie z siebie pośmiewiska, zacznij z radą sojusz pilnować a nie...

Zaczynac od najgłupszych pomysłów wyrzucania graczy buahahahhahahahahha xDD :cool::cool::cool:
Tak to jest jak zamiast rady jest **** wołowa xDDD
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Roku zamiast trwonić energię w robienie z siebie pośmiewiska, zacznij z radą sojusz pilnować a nie...

Zaczynac od najgłupszych pomysłów wyrzucania graczy buahahahhahahahahha xDD :cool::cool::cool:
Tak to jest jak zamiast rady jest **** wołowa xDDD

Retryk o nasz sojusz sie nie martw...

W poprzednim wpisie jak nie wiesz odnioslem sie do slow pablosa... Ja widze martwisz sie o inne a na swoj nie patrzysz. Zerknij w swoj "kurnik" i nim sie martw nie naszym. Kazdy robi jak uwaza, najwazniejszy bedzie sie liczyl efekt koncowy wtedy mozesz oceniac czy te posuniecia sa dobre czy zle tyle w temacie :D

Ps. Usmialem sie z waszych Akcji Swiatecznych "petardy" Na wiecej was nie stac ?? Zenada ale tak to jest jak sieroty nie potrafia zorganizowac konkretnej akcji...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ps. Usmialem sie z waszych Akcji Swiatecznych "petardy" Na wiecej was nie stac ?? Zenada ale tak to jest jak sieroty nie potrafia zorganizowac konkretnej akcji...

Nie martw się, my też się śmiejemy... ;'] całkiem śmiesznie się strzela co parę h w budynki jednak... xD
ale czy ktoś mówi o akcji?? Nie... Acz zapomniałem ze dla wasz wszystko jest brane serio... xD

A martwię się, bo kto nam będzie pełnym offem lad bez SO, ptk walki nabijał :((

Co do Naszego "kurniku" jak widzisz cały czas do przodu... I mimo wielu urlopów świątecznych nie mamy większych problemów, jak nie umieć zorganizować akcji na wroga... xD (swoją drogą nieźle Pablo na waszych kulawych atakach natrzepał ptk.walki... aż miło było patrzeć na rapki, jak mi wojsko b.powoli topnieje) xDDD
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie martw się, my też się śmiejemy... ;'] całkiem śmiesznie się strzela co parę h w budynki jednak... xD
ale czy ktoś mówi o akcji?? Nie... Acz zapomniałem ze dla wasz wszystko jest brane serio... xD

A martwię się, bo kto nam będzie pełnym offem lad bez SO, ptk walki nabijał :((

Co do Naszego "kurniku" jak widzisz cały czas do przodu... I mimo wielu urlopów świątecznych nie mamy większych problemów, jak nie umieć zorganizować akcji na wroga... xD (swoją drogą nieźle Pablo na waszych kulawych atakach natrzepał ptk.walki... aż miło było patrzeć na rapki, jak mi wojsko b.powoli topnieje) xDDD

Niech się cieszy że był to tydzień pracujący bo by miał tam jesień średniowiecza ;D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

nom.. tonę niewolników do dyspozycji miałby pod zamkiem ;] i tonę złomu do kasacji xD xD :cool::cool::cool:
Bęcki aż miło zebraliście... xD a punktów co natrzepał to Jego.. acz mi też daliście na aż 3 pochody ^___^:mad::mad::mad: <mało!!!>
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie wiem jak tobie ale mi wszystkie ataki weszły czysto i dało sporo pochodów jak na ich ilość ;)
 
Do góry