Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Zdarza się ;] zły dowódca, złe wyniki... A raczej przerost ambicji dowódcy... '] i są tego takie efekty... ']


Shikamaru,- fakt często unikanie walki to tchórzostwo...
Ale nie jest tchórzostwem unikanie walki, w celu późniejszej inwazji,/ataku z zaskoczenia na rozszalałego wroga... O ile przekładać się to będzie ostatecznie na zyski, nie straty... ']

PS czemu na mnie się tak rzuciliście... ;'] Zaraz znów się który obrazi na mnie i potem będę znów słyszał od ludzi, " z Retykiem nie piszę, bo go nie lubię" czy coś ^_^ a ja naprawdę. Lubię z ludźmi pisać, i nie gryzę ;] naprawdę... ;] Już it ak mi wybili zęby ^_^ wiec co najwyżej obślinię jakąś fajną neurotoksyną xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Zdarza się ;] zły dowódca, złe wyniki... A raczej przerost ambicji dowódcy... '] i są tego takie efekty... ']
No i w zasadzie wcale nie trzeba sięgać aż tak daleko w przeszłość :p niedawno coś podobnego wydarzyło się u nas na Ksi :p

Shikamaru,- fakt często unikanie walki to tchórzostwo...
Ale nie jest tchórzostwem unikanie walki, w celu późniejszej inwazji,/ataku z zaskoczenia na rozszalałego wroga... O ile przekładać się to będzie ostatecznie na zyski, nie straty... ']
Cóż ja tego nie powiedziałem :rolleyes: i zgadzam się z tobą, potwierdził to nawet kiedyś pewien mądry człowiek o dziwnym imieniu i jeszcze dziwniejszym nazwisku :eek:(no więc jest nas 3 :D)
PS czemu na mnie się tak rzuciliście... ;'] Zaraz znów się który obrazi na mnie i potem będę znów słyszał od ludzi, " z Retykiem nie piszę, bo go nie lubię" czy coś ^_^ a ja naprawdę. Lubię z ludźmi pisać, i nie gryzę ;] naprawdę... ;] Już it ak mi wybili zęby ^_^ wiec co najwyżej obślinię jakąś fajną neurotoksyną xD
Ja się jeszcze nie rzuciłem, jeżeli tak będzie to obiecuję, że dowiesz się o tym pierwszy :p. Poza tym ja się nie obrażam :cool:, a neurotoksyny na razie zachowaj mogą ci się jeszcze przydać :p
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

fakt trucizna przyda się na jakiegoś licznego wroga, co by mu Piwo przerobić... :D:D:D

cóż jak ktoś kiedyś mawiał "historia lubi się powtarzać"
ale nie jestem pewnie czy ktokolwiek chciałby znów mieć na serwie kolejnego Topka ;] ^_^

tak jak teraz, jest dobrze. Sojusze mają potencjał... Przyszłosc zawsze ukazuje prawdę '] nigdy nie wiadomo komu co się przydarz... Np jak utną komuś neta xDD
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

To fakt, teraz jest sytuacja dość ustabilizowana. Jednak uważam, że prawdziwa jazda się zacznie dopiero jak zaczną się cuda. Oj wtedy się będzie działo :D
Ja już nie mogę się doczekać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Retryk zauważyłem, że w pobliżu masz bardzo ładne miasteczko :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

retryk pilnuj się :D jakiś tygrys ma ochote na Twoje miasteckzo
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Shikamaru chcesz to mogę CI je tanio oddać,
po znajomosci tylko 45tyś wioska na transach do rozbicia na 1 biremce, a oddam miasto Bez walki ;]


Swoją drogą nie szkoda Ci sreberka... xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Sreberka mi nie szkoda, żeby przeszpiegować jakieś miasto FR to czasem kilka milionów srebra wywaliłem i się nie udało, a u ciebie poszło gładko, a miasta za darmo nie chcę bo mi slotów zabraknie potem ;p, równie dobrze mógłbym przejąć jakieś szare, ale gdzie tu zabawa? ;)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

no cóż... szkoda mi sreberka na jaskinie, ;] skoro i tak mnie nikt poważnie nie atakuje... xD

Ale nie martw się, też trafiałem na bunkier srebra... ;] 1,1mln-1,6mln...
^_^ najlepiej taką przejąć i samemu rozprowadzać szturmy po 1000-1011 srebra na wroga w ilościach po 100 strzałów xDD

swoją drogą ciekawe ile waszych szpiegów weszło już na pusto ;] :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

=>Retryk
Na "0.o" poszło coś koło 220 i po dziesięciu się udało ;) czyli zmarnowałem jakieś 210 jeśli już musisz wiedzieć :rolleyes:, a reszty nie pamiętam tam już szło tylko po 50-100k
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Rozumiem że jest zima i ludzie idą na sen zimowy ale nudno się robi, gdzie kłótnie sprzeczki udowadnianie kto jest lepszy? xD
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

no widzisz Shikamaru ^_^ tak się robi ludzi w konia... xD ja srebra nie straciłem.. Ty 200k w plecki xD ;]


Sebizz już nikt nie musi nic udowadniać...
xD każdy czeka na Cudaki xD ;] :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Rozumiem że jest zima i ludzie idą na sen zimowy ale nudno się robi, gdzie kłótnie sprzeczki udowadnianie kto jest lepszy? xD
Nie ma co udowadniać, każdy już wie, że nie ma nic lepszego od zimnej wódki i ciepłej prostytutki :rolleyes:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

heh.. głodnemu chleb na myśli...
acz flaszkę na weekend obalić to dobra sprawa xDD


Ps.. co tak BSET się na mnie rzuciło...

rozumiem szpiegować, ale bez przesady 55ataków+
i stawiam to nie koniec xDD
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Znudziło im się atakowanie samotnie może? xD
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

więszkosć ataków od BSET.. trochę potopili.. 70tyś ptk walki jak na tą chwilę poszło z dymem...

jedyne co człowieka irytuj to pan Wcinacz niczym stringi w tyłeczek..:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No musiał cię ktoś w końcu obudzić, bo nikt nie pisze w tym temacie i zaczynają już powstawać pierwsze pajęczyny :eek:, A jak już nawet Retryk nie pisze to znak, że zbliża się Armagedon :D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

hah.. no cóż, skoro gram z wami. to czemu by nie spędzać miło czasu na forum.wygłupiając się...

Shikamaru i nie armagedon, tylko weekendowy melanż, przez co sobota-niedziela-poniedziałek spadek aktywności na grepce... xD

Nawet i Mi się chyba może zdarzyć, ale bez obaw więcej nie będzie takich akcji w tym roku.. no chyba że na pasterkę polece i znów wsiąknę na 3 dni...
;]
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Na święta chyba będzie ochrona dla graczy(mam taką nadzieję). Bo inaczej to głupio będzie ^^
 
Do góry