UFO! o.O

  • Rozpoczynający wątek KosiarzIII
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co wy opowiadacie, jaka bitwa z kosmitami? To przecież jest nowa jednostka: żeby jej użyć, trzeba kliknąć w przelatujące UFO. Jak ci się uda dostajesz jednostkę z atakiem 1000. Mi za ok 30 razem udało się w nie kliknąć i teraz farmię wszystkich dookoła. Jedną jednostką!! Spróbujcie. Ciekawe, czy jutro zniknie, czy będzie na dłużej.

Ta to jak się ona nazywa?
 

DeletedUser

Guest
kidiii.jpg


hehe ^^

internet seryjnie powinien być od +16roku zycia ^
 

DeletedUser

Guest
Złap ją to się dowiesz. Tylko trzeba trochę popróbować, nie da się jej złapać za pierwszym razem.
 

DeletedUser

Guest
Nudzi mi się i klikałem na nie 250 razy ---------dostałem ją!:D
Może można dostać parę razy------sprawdzę;)
 

DeletedUser

Guest
Nie można się poddawać!
Zdradzę wam jej nazwę....nazywa się Predator :D
 

DeletedUser

Guest
UP. Zrob zdjęcie tej jednostki i pochwal się. Bo coś mi się wydaje, że w kulki lecicie :p
 

DeletedUser

Guest
Potem...tylko dajcie mi numer telefonu...prześlę może sms;)
 

DeletedUser

Guest
Mnie się udało już 3 razy złapać kosmitów. Niech się strzegą wszyscy w odległości 5 godzin drogi ode mnie, bo wysyłam wam niespodzianki :)
 

DeletedUser

Guest
Poprostu mój przedmówca powinien dostac bana za swoją głupote!!... Chłopie przeczytaj sobie swoje wypowiedzi :| Jestem zdziwiony że można tak reagować :/
 

DeletedUser

Guest
bitwa3.jpg


Oto raport z jednego mojego farmienia. Tak dla przykładu. :D Klikajcie, a będziecie mieli ufo. Oby jutro nie znikło.
 

DeletedUser

Guest
Ty ja dostałem predatora! I on ma większą pojemnność łupu:D
Może lepiej ich nie reklamować ,bo każdy będzie miał i wtedy będzie problem...:)
 

DeletedUser

Guest
U mnie zielone chlopaki od rana siedza przy piwku a talerz co chwila dowozi browara:D
 

DeletedUser

Guest
@CMSBOSKI: Racja, po co mają wiedzieć..

SŁUCHAJCIE, JA TYLKO ŻARTOWAŁEM Z TYM UFO, NIE DA SIĘ GO ZŁAPAĆ!!!

Ps. Predator zajmuje miejsce w transporcie, a ufo to jednostka latająca - chyba jednak lepsze jest ufo.
 

DeletedUser

Guest
Ta ,tylko predator jest najlepszy przeciwko ufo i kosmicie...rozwala go z łatwością...nie ma z nim równych:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry