Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Duza czesc Bumow i Si wlądowała na m55. m45 czy m65 jest w linii poziomej od m55 a my rozmawialiśmy o północy i południu.
Północ od m55 to np. 54,64,44 itd. Południe od m55 to m56,66,46. Nie wierze ze musze tego uczyć lepszego ode mnie.
Pokaż miasta które podbiliśmy na północy od mojej umowy z Tobą, która wtedy przez ówczesną dwuosobową radę była przyjęta jako nasza polityka sojuszu i realizowana skurpulatnie.
Pokaż a w zasadzie upewnij się, że nie znajdziesz ni jednego. Sporo natomiast oddawaliśmy wręcz na tych morzach, często na siłę.
Ja Ci pokaże potem Wasze aktualne 33 miasta na m56,m66, 66/65, 46/56 i 55/56 czy nawet miasto na m67;d. Podkreśliłem aktualne bo było tego więcej a to wszystko powstawało już w czasie kiedy umowę mielismy zawartą.

Także te banały "kto szuka ten znajdzie" to nie do tego tematu. Tutaj ewidentnie oszukałeś mnie i ówczesną radę Si. Umowe złamałeś a średnio co piątą-dziesiątą strone piszesz nawet niepytany sam z siebie ze umów nie łamiesz. Toż to groteska jakaś.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Duza czesc Bumow i Si wlądowała na m55. m45 czy m65 jest w linii poziomej od m55 a my rozmawialiśmy o północy i południu.
Północ od m55 to np. 54,64,44 itd. Południe od m55 to m56,66,46. Nie wierze ze musze tego uczyć lepszego ode mnie.
Pokaż miasta które podbiliśmy na północy od mojej umowy z Tobą, która wtedy przez ówczesną dwuosobową radę była przyjęta jako nasza polityka sojuszu i realizowana skurpulatnie.
Pokaż a w zasadzie upewnij się, że nie znajdziesz ni jednego. Sporo natomiast oddawaliśmy wręcz na tych morzach, często na siłę.
Ja Ci pokaże potem Wasze aktualne 33 miasta na m56,m66, 66/65, 46/56 i 55/56 czy nawet miasto na m67;d. Podkreśliłem aktualne bo było tego więcej a to wszystko powstawało już w czasie kiedy umowę mielismy zawartą.

Także te banały "kto szuka ten znajdzie" to nie do tego tematu. Tutaj ewidentnie oszukałeś mnie i ówczesną radę Si. Umowe złamałeś a średnio co piątą-dziesiątą strone piszesz nawet niepytany sam z siebie ze umów nie łamiesz. Toż to groteska jakaś.
policz ile macie na M45 ,54 a ile my na 46,56,66 . Wasze pretensje to byly zarty od poczatku. Ale coz, niewazne. Juz pozamiatane, nie chce mi sie gadac.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

tyle ze my te miasta mieliśmy tam jeszcze przed Wasza umową. A po niej nie podbijaliśmy tam miast co zobrazował Ci wyżej NorbiF...Ale Ty jakoś dalej tego nie przyjmujesz do wiadomości. Twierdzisz że naruszamy Wasza umowe...Ale tego że Wy sobie z niej papier toaletowy zrobiliście nie widzisz... No chłopie..Co Ty myślisz że z dziećmi grasz i sterować wszystkimi bedziesz?? Groźby płacze lamenty...po co to. Albo gramy albo się politykujemy. Ja nie lubie w polityke się bawić i nie będę tego robić. I jak jedna strona pilnuje umowy a druga strzela co chwile z płaskiego w pysk to coś jest nie halo .
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

dla mnie sytuacja jest prosta, my mozemy bic sie z SIH ale jesli to bedzie wygladalo tak ze SIH bedzie nam zabieral miasta a my im nie damy rady bo bedzie tam siedzial deff SIH i calego SI to bedzie walka z wiatrakami. Bezsens. Wtedy uznam ze zostalem wyrolowany przez SI bo pakt mial byc jesli to my wypowiemy pona SIH i zaatakujemy. Czyli wyjscie bedzie jedno , zlikwidowac sojusz i przejsc do tych ktorzy beda walczyc z SI.

Gmart, z Wami mamy PON, z SIH pakt - o różnicę pomiędzy PONem a paktem zapytaj Adriana, na pewno Ci ją wytłumaczy.
O wyrolowaniu nas na morzach i wchodzeniu w głąb naszych terenów napisał juz Norbert.
To samo dotyczy sprawy Kredek czyli dalszego wchodzenia w głąb naszych terenów. To co piszesz o jakims pakcie i wypowiadaniu SIH to nieprawda. pomijając że zmusiliście SIH do wypowiedzenia wojny wchłaniając ich wszystkich wrogów.
Poza tym od dawna próbujesz nas straszyć. Ostatnio jak Michał napisał do Ciebie w sprawie wchłonięcia przez Bum i Milord Bum55- zacząłeś straszyć, że będziesz nam robił świństwa do końca swiata, teraz znowu publicznie szantazujesz, że jak wspomożemy SIH to będziesz grał przeciw nam. Przypominam, że to Wy wprowadziliście zwyczaj wspierania naszych przeciwników - wspierając Waty.
Nie zamierzam się tutaj ciskac na forum, ale bylibyśmy ostatnimi pierdołami, jakbyśmy dali się tak ciągle szantażować.
W związku z tym dzisiaj jako skromny członek Rady SI będe rekomendować naszej Radzie rozwiązanie PONa z Bum. Ile w koncu mozna dać się obrażać. Nawet Scypion ma granice cierpliwości.
Jak lubisz to rób nam te świństwa do końca świata. Możemy go nie wygrać najwyżej. Płakać nie będziemy.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

dlaczego mam Ci dać na priv moje rekomendacje do rady?
moze jeszcze screena z forum ukrytego dołaczyć?
o pozostałych rzeczach to nie wiem o czym piszesz. Musze stare privy przeczytać.
Wiem Adrian, że szpiegujesz wszystkie fora, szacuneczek wielki, ale wybacz, co się w SI dzieje to ja wiem troszke lepiej.
A jak będziesz w stosunku do mnie wulgarny, to pewnie, ze się w końcu pogniewamy. I kto Ci będzie wtedy obrzydliwe herbatki serwował?:))
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

tyle ze my te miasta mieliśmy tam jeszcze przed Wasza umową. A po niej nie podbijaliśmy tam miast co zobrazował Ci wyżej NorbiF...Ale Ty jakoś dalej tego nie przyjmujesz do wiadomości. Twierdzisz że naruszamy Wasza umowe...Ale tego że Wy sobie z niej papier toaletowy zrobiliście nie widzisz... No chłopie..Co Ty myślisz że z dziećmi grasz i sterować wszystkimi bedziesz?? Groźby płacze lamenty...po co to. Albo gramy albo się politykujemy. Ja nie lubie w polityke się bawić i nie będę tego robić. I jak jedna strona pilnuje umowy a druga strzela co chwile z płaskiego w pysk to coś jest nie halo .
I tu sie mylisz te miasta jak Waleta przybyly po umowie i wtedy napisalem Norbiemu i Scypionowi zeby sie nie wyglupiali z pretensjami i ja tez wyglupial sie nie bede. Ale niestety pretensji byl ciag dalszy i zaklamywania rzeczywistosci. Tak jak napisalem tych miast mamy doslownie kilka wiec to tylko pretekst. Osobiscie mam to i umowe teraz juz gdzies. Prawda jest taka ze SI moglo miec sojusznika jak Warrior do konca bo Bumow cudaki nie interesowaly i nie interesuja. A teraz juz nie beda mieli. I jesli ja bede mial na to jakikolwiek wplyw to zadbam o to by gracze Bumow poszli do SIH, Leni , gdziekolwiek byle nie do SI. Drugi raz dalem sie wyrolowac, Adrian mozesz sie juz smiac z naiwniaka. Juz w prowadzenie sojuszow bawil sie nie bede.
 
Odp: Zakros Party

dlaczego mam Ci dać na priv moje rekomendacje do rady?
moze jeszcze screena z forum ukrytego dołaczyć?
o pozostałych rzeczach to nie wiem o czym piszesz. Musze stare privy przeczytać.
Wiem Adrian, że szpiegujesz wszystkie fora, szacuneczek wielki, ale wybacz, co się w SI dzieje to ja wiem troszke lepiej.
A jak będziesz w stosunku do mnie wulgarny, to pewnie, ze się w końcu pogniewamy. I kto Ci będzie wtedy obrzydliwe herbatki serwował?:))

ja tam tylka nikomu urabiac nie bede co mysle to mowie bez wzgledu na kosekwecje
jak ktos na mnie 'szcza' to nie bede stal i mowil ze deszcz pada to chyba prost i logiczne jest
i gardze osobami ktorzy robia inaczej tylko po to zeby sie jemu przypodobac
co mam do powiedzenia zawsze powiem i sie nie bede z nim 'cackal' jak z dzieckiem
smiley_emoticons_seb_zunge.gif


ps wszystkich nie szpieguje tylko te najciekawsze
smiley_emoticons_hust.gif


I tu sie mylisz te miasta jak Waleta przybyly po umowie i wtedy napisalem Norbiemu i Scypionowi zeby sie nie wyglupiali z pretensjami i ja tez wyglupial sie nie bede. Ale niestety pretensji byl ciag dalszy i zaklamywania rzeczywistosci. Tak jak napisalem tych miast mamy doslownie kilka wiec to tylko pretekst. Osobiscie mam to i umowe teraz juz gdzies. Prawda jest taka ze SI moglo miec sojusznika jak Warrior do konca bo Bumow cudaki nie interesowaly i nie interesuja. A teraz juz nie beda mieli. I jesli ja bede mial na to jakikolwiek wplyw to zadbam o to by gracze Bumow poszli do SIH, Leni , gdziekolwiek byle nie do SI. Drugi raz dalem sie wyrolowac, Adrian mozesz sie juz smiac z naiwniaka. Juz w prowadzenie sojuszow bawil sie nie bede.

a nie mowilem

'killer na proroka grepo' ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Najfajniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że jeszcze nawet jeden ogień nie poleciał, a tu już się piszę o przejściu do innych.
Mi chyba by jednak trochę głupio było tak pisać zanim jeszcze bunty się zaczęły.

Bo stracę do reszty szacunek...

Fajnie było bić słabszych i robić przewagę korzystając z zasobów finansowych oraz szpiegowania wszystkiego co się ruszało - ale jak przychodzi co do czego to od razu patrzymy gdzie by się zawinąć?
Może teraz spróbujcie powalczyć z pół roku - jest okazja pokazać prawdziwe cojones, a do cudaków jeszcze rok czasu, zdążycie skończyć sporo przed...

***

Wiem, leżącego się nie powinno kopać, ale naprawdę trudno mi choć raz nie wbić szpili (więcej nie będę) odwdzięczając się choćby koledze Adrianowi za jego wypowiedzi nt Romy i nabijanie się ze sposobów, które pozwalały ją utrzymać w najtrudniejszych godzinach.
Wasza sytuacja nie jest nawet w części taką jak była / jest? nasza, więc naprawdę powinno być Wam łatwiej pokazać co jesteście warci, ale w takich naprawdę realnych walkach, a nie używaniu sobie na słabszych.

Proszę bardzo, ring wolny. Roma była / jest patetycznie śmieszna i żałosna? Cóż powiedzieć o tym co teraz czytam?
Zwłaszcza że jak widzę po odzywkach w stosunku do Hini - nerwy zaczynają puszczać co niektórym? Czy tak po chamsku to na co dzień?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

@ gmk, jak Ty zadbasz o to aby wszyscy poszli do SIH i Leni byle nie do nas, to też będziemy złosliwi i również pójdziemy do SIH i Leni po równo. Nadto namówimy ich, żeby zmienili nazwy na SI i Jarmark Europa:)) i na nic Twoje podstępne podstępy.
Naprawdę smiechowo sie tu znowu robi.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

Najfajniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że jeszcze nawet jeden ogień nie poleciał, a tu już się piszę o przejściu do innych.
Mi chyba by jednak trochę głupio było tak pisać zanim jeszcze bunty się zaczęły.

Bo stracę do reszty szacunek...

Fajnie było bić słabszych i robić przewagę korzystając z zasobów finansowych oraz szpiegowania wszystkiego co się ruszało - ale jak przychodzi co do czego to od razu patrzymy gdzie by się zawinąć?
Może teraz spróbujcie powalczyć z pół roku - jest okazja pokazać prawdziwe cojones, a do cudaków jeszcze rok czasu, zdążycie skończyć sporo przed...

***

Wiem, leżącego się nie powinno kopać, ale naprawdę trudno mi choć raz nie wbić szpili (więcej nie będę) odwdzięczając się choćby koledze Adrianowi za jego wypowiedzi nt Romy i nabijanie się ze sposobów, które pozwalały ją utrzymać w najtrudniejszych godzinach.
Wasza sytuacja nie jest nawet w części taką jak była / jest? nasza, więc naprawdę powinno być Wam łatwiej pokazać co jesteście warci, ale w takich naprawdę realnych walkach, a nie używaniu sobie na słabszych.

Proszę bardzo, ring wolny. Roma była / jest patetycznie śmieszna i żałosna? Cóż powiedzieć o tym co teraz czytam?
Zwłaszcza że jak widzę po odzywkach w stosunku do Hini - nerwy zaczynają puszczać co niektórym? Czy tak po chamsku to na co dzień?
oj Akson to nie chodzi o to czy ognie polecialy czy nie, walka nawet samemu mi nie straszna, nawet lubie. Tu chodzi o zasade. I elementarna uczciwosc.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

Dokładnie. O zasady i uczciwość. Oraz przyzwoitość. Elementarną. która z szantażem nie ma nic wspólnego. A co za tym idzie minimalny szacunek do drugiego człowieka.
 
Odp: Zakros Party

Dokładnie. O zasady i uczciwość. Oraz przyzwoitość. Elementarną. która z szantażem nie ma nic wspólnego. A co za tym idzie minimalny szacunek do drugiego człowieka.

hini jak to jest powiedz mi prosze pisac jedno a robic zupelnie cos przeciwnego
wiem grasz w si itd wiec zlego slowa (teoretycznie nie wypada mowic o swoich)
ja tam sie nie kryje i powiem kazdemu co mysle na jego temat
ale tak na zdrowy rozum co trzeba miec pod 'kopula' zeby tak pisac
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: Zakros Party

@Hini, rzadko zabieram tu głos, ale wyjątkowo się wypowiem. Gmart nie mów ludziom o uczciwości, bo z ciebie taki uczciwy gracz jak ze mnie baletnica. Uczciwy gracz nie korzysta z multi, uczciwy gracz nie podbiera ludziom graczy z cudów, uczciwy gracz nie robi na szaro swoich paktowiczów, nie łamie umów. Zrobiłeś jeden wielki moloch, którego nie potrafisz ogarnąć. W sumie to Aijii miał rację, że nie wrócił, bo tu można juz się tylko śmiać, płakać nad rozlanym mlekiem nie warto. Aijii skusiła władza, dobrze że Polanus ma na tyle klasy i doświadczenia, że takie propozycje go nie ruszają. Gmart stosuje teraz taktykę na wariora, wie że przegrał świat swoim krętactwem, prowokuje Hini do wojny, bo w sumie jak przegrałem to czemu nie? Proponuję szarakiri, sobie pewnie nie ulżysz, ale inni sie ucieszą. Zawsze tłumaczysz odejście początkiem cudaków, bo mi się nie chce, bo nie jestem do tego stworzony. Teraz możesz śmiało na pożegnanie napisać, że nie chce tu grać, bo i nikt nie ma ochoty grać ze mną, nawet mój własny sojusz, co widać, słychać i czuć na forum.
@ Akson, dobrze mówi, ta "słaba" Roma stoi...a inne mury niedługo runą, runą, runą. Było się nie śmiać, bo karma wraca
smiley_emoticons_smilenew.gif


Siedząc w bezpiecznym miejscu na m55 pozdrawiam z pokładu BumBum. Z niecierpliwością usiądę przed monitorkiem w sobotę i popatrze jak najwięksi szczekacze tego świata znikną z mapy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Feel jaki Ty możesz mieć nick?
smiley_emoticons_confusednew.gif


czyżyby był troszkę podobny do mojego?
 
Odp: Zakros Party

ty za to @mlody jestes przykladem z ktorego nalezy brac przyklad
jak bys poszedl do spowiedzi i zaczal o grepo nawijac to by ksiadzu by wlosy deba stanely
o mnie nic ciekawego nie napiszesz :rolleyes:
ile to ja multi nie mam na botach gram z checial bym poczytal :cool:

badz lepiej grzeczny bo bede musial przekazac 'mamie' zeby cie przez kolano przelozyla i na tylek wlala
nie zebym Grzeska bronil czy cos sam za nim nie przepadam ale nie podoba mi sie jak ktos komus cos zarzuca a sam o wiele gorsze rzeczy robil :eek:

chyba ze 'tereska' to napisala z twojego konta to chyba bedzie trzeba odbyc dluzsza rozmowe :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

@ Gmk co do zarzutu o Waleta, to sprawdziłam dokładnie, i Walet przyszedł do nas 04 stycznia tego roku. Miał 8 miast na południu M 45 na granicy z M 55 i M 56. Trudno więc mówić o złamaniu umowy o terytorium, bo umowa była północ południe, a nie wschód zachód.Dostał warunek, że musi się rozwijać na wschód. Obecnie ma 34 miasta, podczas pobytu u nas podbił 24 miasta na M 55 i M56. Więc przykład Waleta wyciagnałeś licząc chyba na to, że na forum nikt nie wie o co chodzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Gmart. Czy Ty na prawdę do końca będziesz starał się ludziom wodę z mózgu robić?? Do końca będziesz wmawiał że białe jest czarne? Jesteś może i dobrym mówcą ale niestety fakty są przeciw Tobie. Miej trochę honoru i jak to napisałeś nie "zaginaj rzeczywistości". No chyba że dla Ciebie wszystko co piszesz to z urzędu musi być prawda...Wielu ludzi Cie szanowało ,ale tutaj nadszarpnąłeś swoją reputacje.
Do tego zachowujesz się ostatnio jak złośliwy dzieciak. Jak nie po mojej myśli to pogrożę im. A jak nie to życiowym celem będzie przeszkadzanie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

@ Gmk co do zarzutu o Waleta, to sprawdziłam dokładnie, i Walet przyszedł do nas 04 stycznia tego roku. Miał 8 miast na południu M 45 na granicy z M 55 i M 56. Trudno więc mówić o złamaniu umowy o terytorium, bo umowa była północ południe, a nie wschód zachód.Dostał warunek, że musi się rozwijać na wschód. Obecnie ma 34 miasta, podczas pobytu u nas podbił 24 miasta na M 55 i M56. Więc przykład Waleta wyciagnałeś licząc chyba na to, że na forum nikt nie wie o co chodzi.

Biedny Walet, znowu się nim zagrywa, albo jako kartę przetargowa albo sposób na wywołanie wojny.
Ciekawy ster ktoś tutaj obrał.
 
Do góry