Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

szkoda że tak szybko jest moderator w akcji, bo tam było gdzieś dobre zdanie o reputacji osoby która o sobie pisała. ;)

2015-04-06_2017.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No dobra, a jak ktoś nie kocha nikogo? Weź tam jakąś regułkę znajdź :)

Piwo BEZALKOHOLOWE jest bardzo smaczne - manifest dla Sapcia ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kto wygrał już i ile razy kulture od kury ?
Ja mam jakiegoś peszka, maksymalnie dostałem 3pkt harmonii za złożenie receptury, a podobno nawet 10 można dostać.
To jak to jest mistrzowie, ile mieliście max pkt harominii i jakie wyniki ?

Mój rekord to 43 pkt i 32 miejsce... słabizna
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Zakros Party

To co 12 kwietnia akcja SiH na Bumy? Czy Bum na SiH? bo cała koalicja SI/Jarmarki już szykuje deff dla SiH ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

To co 12 kwietnia akcja SiH na Bumy? Czy Bum na SiH? bo cała koalicja SI/Jarmarki już szykuje deff dla SiH ;)

z racji tego że SiH nie ma kogo atakować to nie 12 kwietnia tylko 19
robi akcje na główny sojusz SiCH bo mamy dość bycia ich akademią
zzadowolony z odpowiedzi ?
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Zakros Party

z racji tego że SiH nie ma kogo atakować to nie 12 kwietnia tylko 19
robi akcje na główny sojusz SiCH bo mamy dość bycia ich akademią

"staarryy, dzięki! "

Najlepsza obroną jest atak, więc my lecimy na SIH 18tego.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

Tiaaa... takie rzeczy to tylko na Zakros. Wszyscy są tak złośliwi, że nawet wojny nie chcą, byle ktoś inny punktu nie dostał.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

To co 12 kwietnia akcja SiH na Bumy? Czy Bum na SiH? bo cała koalicja SI/Jarmarki już szykuje deff dla SiH ;)
Na woim miejscu bym sie tak nie cieszyl, jak wiesz to SIH zerwalo PONa wiec Wasz pakt obronny nie powinien miec tu nic do rzeczy. A jak SI w tej wojnie wesprze SIH to ukreci bat na siebie bo Bumy znikna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Na woim miejscu bym sie tak nie cieszyl, jak wiesz to SIH zerwalo PONa wiec Wasz pakt obronny nie powinien miec tu nic do rzeczy. A jak SI w tej wojnie wesprze SIH to ukreci bat na siebie bo Bumy znikna.

tak marnie oceniasz swojego twora ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Jo tam i tak wsparcia będą wszędzie latać i będą gatki szmatki :p
Jak sytuacja,bo jestem ciekawy jak zawsze.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

tak marnie oceniasz swojego twora ?
dla mnie sytuacja jest prosta, my mozemy bic sie z SIH ale jesli to bedzie wygladalo tak ze SIH bedzie nam zabieral miasta a my im nie damy rady bo bedzie tam siedzial deff SIH i calego SI to bedzie walka z wiatrakami. Bezsens. Wtedy uznam ze zostalem wyrolowany przez SI bo pakt mial byc jesli to my wypowiemy pona SIH i zaatakujemy. Czyli wyjscie bedzie jedno , zlikwidowac sojusz i przejsc do tych ktorzy beda walczyc z SI.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

SiH przygotowuje sie do akcji na SiCh która będzie za 10 dni

a tak to cisza

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dla mnie sytuacja jest prosta, my mozemy bic sie z SIH ale jesli to bedzie wygladalo tak ze SIH bedzie nam zabieral miasta a my im nie damy rady bo bedzie tam siedzial deff SIH i calego SI to bedzie walka z wiatrakami. Bezsens. Wtedy uznam ze zostalem wyrolowany przez SI bo pakt mial byc jesli to my wypowiemy pona SIH i zaatakujemy. Czyli wyjscie bedzie jedno , zlikwidowac sojusz i przejsc do tych ktorzy beda walczyc z SI.

ach znów polityka ;)

250 graczy to żaden sojusz nie pomieści wiec trzeba by było znów tworzyć
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

SiH przygotowuje sie do akcji na SiCh która będzie za 10 dni

a tak to cisza

- - - Automatycznie połączono posty - - -



ach znów polityka ;)

250 graczy to żaden sojusz nie pomieści wiec trzeba by było znów tworzyć
przeciez wiadomo ze gra max 120 a moze i nie
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gmart dwie strony wcześniej odnosząć się do Twojego wpisu, gdzie znowu powtórzyłeś że umów nie łamiesz odpisałem Ci tak:

Ze mną miałeś umowę o tym że nie będziesz wchodził na południe a my na północ. Od zawarcia tej umowy my wręcz często na siłę przesiedlaliśmy graczy z północnych mórz na m55 i niżej, Wy w tym samym czasie nabyliście kilka pojedynczych posiadłości na m56 a przyjęcie Kolorowych Kredek,o których powiedzieć że są na południu to mało-one były po prostu w naszym południowym centrum nawet na m66, było już zerwaniem umowy w najczystszy sposób jak się tylko da.
Daruj więc Panie Grzegorzu podkreślanie co jakiś czas że umów dotrzymujesz bo wiele tutaj znosze ale "gmart dotrzymujący umowy" to już kuje w oczy tak bardzo, że już nie wyrabiam:(

Możesz udawać że nie widzisz jak ktoś Cię złapie na perfidnym przekręcie ale to będzie Ci powtarzane już do końca tego serwera z naszej strony.

Także nie strasz nie strasz i nie próbuj oddziaływać na nasze sumienia tekstami o wyrolowaniu bo Ty nas wyrolowałeś już jakiś czas temu. My moglibyśmy Ci co najwyżej dorównać. Ambicje jednak mamy inne jak dorównywać w tym temacie
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

dla mnie sytuacja jest prosta, my mozemy bic sie z SIH ale jesli to bedzie wygladalo tak ze SIH bedzie nam zabieral miasta a my im nie damy rady bo bedzie tam siedzial deff SIH i calego SI to bedzie walka z wiatrakami.

Zawsze możecie zaatakować SIH i SI, wtedy rozproszycie deff, przecież jak pisaliście, suma Waszych Tworów, tworzy soj nr 1.
Ot i problem deffa SiH + SI się rozwiąże.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gmart dwie strony wcześniej odnosząć się do Twojego wpisu, gdzie znowu powtórzyłeś że umów nie łamiesz odpisałem Ci tak:



Możesz udawać że nie widzisz jak ktoś Cię złapie na perfidnym przekręcie ale to będzie Ci powtarzane już do końca tego serwera z naszej strony.

Także nie strasz nie strasz i nie próbuj oddziaływać na nasze sumienia tekstami o wyrolowaniu bo Ty nas wyrolowałeś już jakiś czas temu. My moglibyśmy Ci co najwyżej dorównać. Ambicje jednak mamy inne jak dorównywać w tym temacie
Sorry Norbi ale to co piszesz to sa bzdury, znajdz mi takiego ktory powie ze rozwijamy sie na poludnie, mamy tam 5 miast na krzyz . A Wy caly czas robicie problem, szukacie dziury w calym. Choc ja od poczatku nie mam pretensji o Wasze na M45. A umowa byla o kierunek rozwoju wiec nie walkujmy juz tego. Szkoda gadac, jak ktos szuka to znajdzie.
 
Do góry