Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24396

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Niewielkie macie i do dzis , a czy zderzak to sie przekonajcie ,
Ustalenia , no tak zapomnialem ze sa sa takowe i nie potrzebnie traci sie czas na gre , bo i tak z gory juz wszystko jest znane
Czy dolaczylem do waszego sojusznika ? tak
A plany ataku , poczytaj swoje pw to sie dowiesz o czym mowie
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Niewielkie macie i do dzis , a czy zderzak to sie przekonajcie ,
Ustalenia , no tak zapomnialem ze sa sa takowe i nie potrzebnie traci sie czas na gre , bo i tak z gory juz wszystko jest znane
Czy dolaczylem do waszego sojusznika ? tak
A plany ataku , poczytaj swoje pw to sie dowiesz o czym mowie
??? Moje PW ?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ja tak może o czyms innym niż intrygi, chociaż zjawisko mnie intryguje.
Mianowicie od kilku dni cos się dzieje z czasem na FO. Np. ten post gmarta cały czas był pokazywany, że napisał go po 23 wczoraj, a teraz, że dzisiaj po północy. Z wpisami Haszka było to samo, byc może też innych osób.. Ktos wie co z zegarem się dzieje?
Może jakis Szanowny Moderator wyjaśni tą anomalię czasową?
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@hini przestaw zegarki
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ja tak może o czyms innym niż intrygi, chociaż zjawisko mnie intryguje.
Mianowicie od kilku dni cos się dzieje z czasem na FO. Np. ten post gmarta cały czas był pokazywany, że napisał go po 23 wczoraj, a teraz, że dzisiaj po północy. Z wpisami Haszka było to samo, byc może też innych osób.. Ktos wie co z zegarem się dzieje?
Może jakis Szanowny Moderator wyjaśni tą anomalię czasową?

Ano może, to nie takie trudne. Czekamy na moderatora :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ja tak może o czyms innym niż intrygi, chociaż zjawisko mnie intryguje.
Mianowicie od kilku dni cos się dzieje z czasem na FO. Np. ten post gmarta cały czas był pokazywany, że napisał go po 23 wczoraj, a teraz, że dzisiaj po północy. Z wpisami Haszka było to samo, byc może też innych osób.. Ktos wie co z zegarem się dzieje?
Może jakis Szanowny Moderator wyjaśni tą anomalię czasową?

Możliwe, że było to spowodowane zmianą czasu, poprawiłam ustawienia forum i powinno już działać poprawnie. Jeśli ten problem się powtórzy, zgłoś go proszę w dziale Błędy.

A poza tym, co nowego słychać na Zakros? ;) Zawieszenie broni z okazji świąt czy walki nadal trwają?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czy przypadkiem nie szykuje sie wielka wojna ?
Chodzą ploty ze ktoś wielki komuś wielkiemu wypowiedział (wypowie ?) pakt, za tydzień wojna ?
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

bzdury , nigdy nie bylo takich planow ja umow dotrzymuje

Ze mną miałeś umowę o tym że nie będziesz wchodził na południe a my na północ. Od zawarcia tej umowy my wręcz często na siłę przesiedlaliśmy graczy z północnych mórz na m55 i niżej, Wy w tym samym czasie nabyliście kilka pojedynczych posiadłości na m56 a przyjęcie Kolorowych Kredek,o których powiedzieć że są na południu to mało-one były po prostu w naszym południowym centrum nawet na m66, było już zerwaniem umowy w najczystszy sposób jak się tylko da.
Daruj więc Panie Grzegorzu podkreślanie co jakiś czas że umów dotrzymujesz bo wiele tutaj znosze ale "gmart dotrzymujący umowy" to już kuje w oczy tak bardzo, że już nie wyrabiam:(
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na grepo chyba dotrzymywanie umów jest niemożliwe,bo układy tu są zmienne...Przecież zawsze można zerwać jak nie odpowiadają.Więc gmart się nie wygłupiaj.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Oj tam oj tam Panowie. Dajcie spokój. Święta są, trzeba wyluzować.
Adrian skąd Ty tego Olka wyciągnąłeś? No litości. Nie dość, że mnie dwa dni opierdzielałeś nie wiadomo za co, poza tym Olek został ułagodzony i napisał że wszystko o.k.
Poza wszystkim to był listopad,początek serwera i to było oczywiste nieporozumienie.
Jak chcecie sobie dogadywac to znajdźcie lepsze preteksty. A najlepiej iść na spacer:)
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

kapikk sobie darowal poprostu bo widzial ze nic z tego nie bedzie

powklejam tutaj posty jak uwazasz ze to nie porozumienie
smiley_emoticons_smilenew.gif
ja mam kazde pw od poczatku serwera wiec nie porbuj tutaj si wybielac

AaayP1g.png
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ciach

@Zapytaj szelmy gdzie jego surowce i pal się ze wstydu:) Niejaki Rosmar oddawał mu ze dwa tygodnie w pojedynke i to na początku świata przez co do dziś nie może wyjść z kilku miast;d Szelma i Rosmar do dziś maja u siebie czujki po tym i maja się dobrze:) Nie próbuj się wiec kreować na kogoś kto wie wszystko bo powołujesz się na szelme a szelmie głupio teraz przez Ciebie
@Wiem, że nie jesteś Grzesiek dlatego do Ciebie nie zwracam. Rozmawiam tylko z poważnymi ludźmi a nie ciach preferującymi bardziej jakies tam obrazki,rysuneczki,emotki niż rozmowe na poziomie. Nie będę dla Ciebie drugim Aksonem który zaszczyca Cie dialogiem i pozwala Ci się tym wybielić wiec daruj sobie pstryczki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wiesz co Adrian tez mam korespondencje od początku serwera. I mam taką w której Olek pisze, że sprawa dogadana i wszystko o.k.
Może więc zostawmy to w spokoju.
Natomiast to, ze ty szpiegujesz nasze forum - czyli sojusznika - i jeszcze sie tym chwalisz i tutaj wklejasz, to jakiś nowy obyczaj na grepo. Jak długo w to gram, sojusze na poziomie sojuszników nie szpiegują. jak Wy to robicie, to chociaż tak ostentacyjnie się tym nie chwalcie, bo naprawde nie ma czym.

Jak Ciebie lubię , tak chyba sobie tego jednak nie przemyślałeś...
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak bardzo byś mnie nie lubił to ja i tak wiem kim dla Ciebie jestem kiedy już sobie na chłodno przeanalizujesz:

sklad maja dobry @tadzisz @winciu @pysiek @guzik @marcel @bello @hini @joona @yoch @gtgw @tomala @ilmar @norbif ... itd

edit :

To @rio ma dwie wioski ktos przylukal co lyknal bo w gpi nie pokazuje narazie a gps nie ma rankingu
smiley_emoticons_motz.gif

I tak trzymaj!
Odwdzięczyć się nie mogę tym samym ale dziękuję
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak bym mial o tobie dobre zdanie to bym nie odchodzil z si na poczatku

rzeczywiscie wymieniles taki sklad graczy ze sa to wzory do nasladowania w grepo co jeden to lepszy
ps . @marcela i @yoszka nie znam wiec zdania nie mam
smiley_emoticons_lol.gif


Wiesz co Adrian tez mam korespondencje od początku serwera. I mam taką w której Olek pisze, że sprawa dogadana i wszystko o.k.
Może więc zostawmy to w spokoju.
Natomiast to, ze ty szpiegujesz nasze forum - czyli sojusznika - i jeszcze sie tym chwalisz i tutaj wklejasz, to jakiś nowy obyczaj na grepo. Jak długo w to gram, sojusze na poziomie sojuszników nie szpiegują. jak Wy to robicie, to chociaż tak ostentacyjnie się tym nie chwalcie, bo naprawde nie ma czym.

Jak Ciebie lubię , tak chyba sobie tego jednak nie przemyślałeś...

kapikk jest spokojny czasem mu odwala jak mu szczescie w grze na minusie non stop wychodzi
zeby byl graczem mojego pokroju to napewno by sobie tego nie podrowal i jakimis ochlapami by sie nie zadowolil
umowiona byla na taka a nie inna suma to slowa nalezy dotrzymac
nie jestesmy sojusznikami 'mamy i mielismy' PON
a fragment forum mam od niego i dobrze o tym wiesz bo tobie to pisalem
tutaj bym nie wklejal tego jak bys mi nie zarzucala ze klamie
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Ostatnia edycja:
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tylko ze to nie ja podałem ten skład:) To jest cytat z Ciebie z 11 strony tego forum:) Znowu się zaczerwienisz hihi

A tutaj dowód że adrian szpieguje swojego koalicjanta jawnie i z uśmiechem na ustach:) Cytuje to jakby chciał usunąć. Dobra znikam bo jeszcze się stocze az tam gdzie czeka na mnie Adrian

kapikk sobie darowal poprostu bo widzial ze nic z tego nie bedzie

powklejam tutaj posty jak uwazasz ze to nie porozumienie
smiley_emoticons_smilenew.gif
ja mam kazde pw od poczatku serwera wiec nie porbuj tutaj si wybielac

AaayP1g.png
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie pisałam, że nie było nieporozumienia, tylko, że jest załatwione. To była pojedyncza sprawa jednej osoby, która została załagodzona - bo ktoś tam komus czegos nie powiedział. Chodziło o rozbicie trochę deff.
Szelma nie ma pretensji, to, że Ty po pół roku to wyciągasz, to nie wiem juz dlaczego. Szelma nie był w naszym sojuszu, nie miał dostępu do forum.
Adrian jak chcesz robić zamieszanie, to przynajmniej jego w to nie wciągaj. On nie lubi być w takich rolach, może to uszanuj.
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No grubo. Ja w zeszłym tygodniu miałem 2 utopione kolony ze strony moich "sojuszników" na mieście gracza postronnego. Nie przejąłem się tym, morale 50% więc wysłałem na zasadzie a nóż się uda. A tu się okazuje, że podobna sytuacja sprzed pół roku powoduje takie emocje.

A mogłem przyjść z tym na fo...
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

o jakim 'sojuszniku' mowisz
smiley_emoticons_kaffee2.gif

jezeli o nas tobie chodzi to od poczatku mamy (mielismy tylko pon)
chyba mylisz pojecia sojusz z ponem albo ja nie trybie o co tobie chodzi to naprowdza mnie prosze
 
Ostatnia edycja:
Do góry